Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 122

Wątek: Sylwester Wetlina 2006/2007 :)))

  1. #11
    Bieszczadnik Awatar iza
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    okolice Gdańska
    Postów
    710

    Domyślnie Odp: Sylwester Wetlina 2006/2007 :)))

    A ja tam nie widze nic niewskazanego w takiej reklamie . Mało tego ( teraz to już na maxa kosz będzie) dodam że najlepsze żarło w Bieszczadzie , jedzone w klimacie cokolwiek niecodziennym jak i mało sterylnym jadam w Zaciszu - gorąco polecam .

  2. #12
    Bieszczadnik Awatar Czarek pl
    Na forum od
    07.2006
    Rodem z
    Jaworzno
    Postów
    315

    Domyślnie Odp: Sylwester Wetlina 2006/2007 :)))

    Tym bardziej,że pani Lucyna też reklamuje na tym forum np.osrodki wypoczynkowe Bystre,Arłamów czy Perła w Cisnej.No i oczywiscie siebie.Więc proszę troszkę przemyśleć swój napad na jedna z bieszczadzkich atrakcji.Skoro nawet pani tam nie była.

  3. #13
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Sylwester Wetlina 2006/2007 :)))

    Iza a gdzie jest to Zacisze. Z miłą chęcią bym spróbowała.
    Przepraszam ale źle mnie zrozumiałaś. Jestem za polecaniem obiektów dobrych, sprawdzonych. Jestem przeciw wykorzystywaniu forum jako bezpłatnej formy reklamy. Panowie Admini ustalili, że osoby noworejestrowane nie mogą reklamować ani ganić usługodawców. Zajmuję się tu na miejscu reklamą i wiem, że często tak się działo. Jak łatwo zarejestrować się i polecić swoje usługi. Wiem, że też mam wpis strony internetowej. Mam jednocześnie jedną zasadę, że nie przyjmuję zleceń z forum. Odsyłam do kolegów. Jestem za pozytywnym PR Bieszczadów, za polecaniem usług i obiektów, za podawaniem sprawdzonych informacji.
    Ostatnio edytowane przez lucyna ; 04-11-2006 o 22:08 Powód: rozbudowałam wypowiedź

  4. #14
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2006
    Rodem z
    Gdynia
    Postów
    23

    Domyślnie Odp: Sylwester Wetlina 2006/2007 :)))

    przecież nam nie chodzi o reklamę,Lucyno wyluzuj,kochamy Bieszczady i tyle,nam chodziło o zagadanie ludzi czy spędzają również sylwka w Wetlinie,pozdro dla Czarka i Olowka,wy kumacie o co nam chodzi(człowiek się cieszy,że pierwszy raz w życiu na sylwestra będzie poza domem,a tu jakieś regulaminy)

  5. #15
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2006
    Rodem z
    Gdynia
    Postów
    23

    Domyślnie Odp: Sylwester Wetlina 2006/2007 :)))

    Iza też dobrze pisze:)

  6. #16
    Bieszczadnik Awatar iza
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    okolice Gdańska
    Postów
    710

    Domyślnie Odp: Sylwester Wetlina 2006/2007 :)))

    Droga Lucynko teraz to powiem - " zbaraniałam " . Zacisze to chyba mało kto nie wie gdzie jest . Ilekroć tam bywam -z tradycji chyba czekam sobie na jadło średnio pewnie z godzinkę - za przyczyną zbyt licznych grup tam jadających .
    Nie ubliżając zaskoczyłaś mnie bardzo, toć to prawie najpopularniejszy lokal w Cisnej i niejeden z forumowiczów tam jada a jedzenie i ceny znacznie lepsze niż w Unitrze

  7. #17
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2006
    Rodem z
    Gdynia
    Postów
    23

    Domyślnie Odp: Sylwester Wetlina 2006/2007 :)))

    Lucyna reklamuje jak nic,a czepia się innych:/

  8. #18
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Sylwester Wetlina 2006/2007 :)))

    A w Cisnej. Byłam, byłam ale indywidualnie. Jestem trochę dziwnym przewodnikiem. Jeżeli pozwolisz to zaproszę Cię na dobry bieszczadzki obiad.
    Ostatnio byłam z grupą przedsiębiorców z unii zaproszonych przez urząd marszałkowski w Bieszczady.Nie muszę chyba mówić, że Bieszczady ich zauroczyły. Najbardziej kościółek w Średniej Wsi. Biesiadowaliśmy w Besisku. Trzeba było widzieć ich minę, gdy zobaczyli boczek, smalec, chlebek, ogórki, kaszanki. Obrzydzenie, a po chwili rozanielenie. Nawet Francuzi nie mogli nachwalić się naszej naturalnej kuchni.
    Szanowni Pentlaki witam Was na forum. Cieszę się waszym szczęściem i gratuluję wyboru. Bieszczadów oczywiście.

  9. #19
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2006
    Rodem z
    Gdynia
    Postów
    23

    Domyślnie Odp: Sylwester Wetlina 2006/2007 :)))

    Wracając Do Tematu...............

  10. #20
    Bieszczadnik Awatar iza
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    okolice Gdańska
    Postów
    710

    Domyślnie Odp: Sylwester Wetlina 2006/2007 :)))

    No cóż z zasady nigdy nie odmawiam jak mnie zapraszają , zaproszenie rzecz jasna przyjmuje z przyjemnością ,tym bardziej że ceny w Biesisku raczej są kosmiczne a jadło i owszem wspaniałe . Tak się składa że ostatnio byłam tam tak 3 tygodnie temu i owszem, najadłam się wręcz nieprzyzwoicie, tym niemniej niemile mnie zaskoczyła droga schodami do ubikacji - ściany z odpadającymi płatami farby ,w samej ubikacji papier toaletowy najtańszy i najgorszy z możliwych i delikatnie mówiąc niechlujstwo w tychże ubikacjach , (nie wspominając o rozwalonej spłuczcze ). Wniosek mój taki - Biesisko owszem tak - jem i wychodze , sikam pod drzewkiem . A jeszcze mi sie przypomniało że znikneły z Biesiska obrazy i zostały plamy na ścianach ,co też nie bardzo mi sie podoba , jednak najbardziej niepodobaja mi sie ceny - Warszawska Starówka .

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Sylwester 2006-2007 w Bieszczadach Ukraińskich :)
    Przez Anyczka20 w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 09-02-2007, 02:13
  2. Sylwester 2007! Szukam taniego pokoju dla 2 osób !!!
    Przez ToMuS w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 26-12-2006, 18:03
  3. Sylwester 200/2007 Ug
    Przez mAAtylda w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 03-12-2006, 18:13
  4. Sylwester 2006/2007
    Przez iFka w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 07-09-2006, 12:17
  5. Sylwester 2005/2006 Wetlina.
    Przez nelly23 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 07-10-2005, 23:03

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •