Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Co się stało z czatem???

  1. #1
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2004
    Rodem z
    tarnobrzeg
    Postów
    526

    Smile Co się stało z czatem???

    Okrutnie ubolewam nad tym,że tak żywy, dynamiczny, czasami kontrowersyjny czat umarł, można powiedzieć śmiercią naturalną?
    Przecież to dzięki niemu mamy KIMB, CZARTGRANIE i znajomości!
    A może by tak wskrzesić tą formę odskoczni, głównie od pracy, która dzięki dyskusjom, niekoniecznie o Bieszczadach, była bardzo dobrą rozrywką.
    Ja sobie czasami ot tak siedzę..........
    mAAtylda

  2. #2
    Administrator
    Awatar Hero
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Mińsk Maz. Wołosate
    Postów
    912

    Domyślnie Odp: Co się stało z czatem???

    Z całą stanowczością popieram to co napisała Mati ! Zaglądam od czasu do czasu na czat, czasem poza Pikujem są nawet jakieś obce osoby (a czsem nawet ktoś znajomy).
    Gdzie te czasy kiedy większość z nas spotykała się na Czacie ?
    Ja rozumiem - czat to nie jest najnowocześniejsza forma porozumiewania się, są komunikatory, telefony komórkowe, nasze bieszczadzkie forum, ale czat miał bardzo fajny klimat. Wchodźmy na czat częściej.

  3. #3
    Bieszczadnik Awatar kobieta_bieszczadzka
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    to tu ... to tam ...
    Postów
    1,099

    Domyślnie Odp: Co się stało z czatem???

    Ok, popieram, tylko prosze zauważyć, że albo ja mam cos nie tak ze stroną, albo licznik czatujących nie działa, nawet jeśli ktos ma ochote wejść na czat, to przy stanie osób czatujących <wieczne 0> daruje sobie.......


    Wow.....odwołuje..... po 40 minutach , pokazało się, że jestem 1 os. .....

  4. #4
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2004
    Rodem z
    tarnobrzeg
    Postów
    526

    Domyślnie Odp: Co się stało z czatem???

    Proponuję dziś o 19.00 spotkanie na czacie, kto może niech sie loguje i nie zraża faktem że może tam być tylko 1 osoba= choćby Pikuj- może on też tęskni?
    mAAtylda

  5. #5
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2004
    Rodem z
    tarnobrzeg
    Postów
    526

    Domyślnie Odp: Co się stało z czatem???

    No i coś się zaczęło dziać i bardzo dobrze. Akcja czat reaktywacja trwa!!!!!!!!!!!!
    mAAtylda

  6. #6
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,624

    Domyślnie Odp: Co się stało z czatem???

    NIgdy nie byłem na tutejszym chacie. Kiedyś, dawno, zraziłem się do innych chatów i odpuściłem. Z przypadkowej rozmowy wywnioskowałem, ze co www, to innych chat, nie sprawdzałem tego, ale może lepiej odpuścić aplety java i przeskoczyć na IRC? Są chętni? program stary jak świat, prosty jak drut i dość niezawodny.
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  7. #7
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2004
    Rodem z
    tarnobrzeg
    Postów
    526

    Domyślnie Odp: Co się stało z czatem???

    Można, bo zauważylismy, że mnóstwo ludzi się zraziło, gdyż technika zawiodła. A to nie jest taki zwykły czat.............
    mAAtylda

  8. #8

    Domyślnie Odp: Co się stało z czatem???

    Technika idzie do przodu.

    Skype 3.0 Beta wprowadził publiczne czaty. W ramach eksperymentu założyłem "Czat Bieszczadników". Zapraszam:
    http://www.skype.com/go/joinpublicch..._cH83bremzGGWA

    Powtarzam: potrzebny jest Skype 3.0 Beta.

    Kto jest chętny do czatowania?

  9. #9
    Bieszczadnik Awatar Astra:)
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    173

    Domyślnie Odp: Co się stało z czatem???

    Cytat Zamieszczone przez mAAtylda Zobacz posta
    Okrutnie ubolewam nad tym,że tak żywy, dynamiczny, czasami kontrowersyjny czat umarł, można powiedzieć śmiercią naturalną?
    Przecież to dzięki niemu mamy KIMB, CZARTGRANIE i znajomości!
    A może by tak wskrzesić tą formę odskoczni, głównie od pracy, która dzięki dyskusjom, niekoniecznie o Bieszczadach, była bardzo dobrą rozrywką.
    Ja sobie czasami ot tak siedzę..........
    Pomysł Czart Grania nie zrodzil się na chacie ani poprzez chat, Matyldo :) Rozmawialiśmy o nim ale sam pomysł był dużo starszy.
    Ale nie o tym chciałam.
    Myślę, nie wiem czy się ze mną zgodzisz Mati, że chat pozwala na pozostanie "anonimowym". Bieszczadzki chat "pozbawił" większości chatujących tej anonimowości poprzez KIMB a nawet Czart Granie.
    Rzeczą ludzką jest, że raz się lubimy a innym razem nie. Jedno jest jednak pewne, że "zaglądamy" ciekawsko w swoje prywatne sprawy, a to wiąże się prawie zawsze z konfliktami, zazdrością i innymi, mało ciekawymi sytuacjami (sama przecież wiesz).
    Myślę, że chatujący przekierowali sie na komunikatory bo to pozwala na większą kontrolę z kim chcemy rozmawiać a z kim nie (zauważ, że na chacie, jeśli ktos był na rozmowie prywatnej, plotkowało się o tych dwojgu, zaczynając niewinnym "znowu są w krzakach". To tylko jeden z wielu przykładów :))
    Osobiście nie lubie chatów. Wolę spotkać się z kimś na kawie lub komunikować się przez E-maile. W sprawach mnie interesujących, dzwonię do konktretnej osoby na skype'a, bo jest łatwiej i szybciej.

    Nie wykluczone jednak, że z ciekawości zajrzę kiedyś na chata, powiedzieć wszystkim Dzień Dobry- bo przecież, w większości, "się znamy"

    Pozdrawiam z daleka

    Astra
    Ostatnio edytowane przez Astra:) ; 18-11-2006 o 15:07
    V CZART Granie

  10. #10
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2004
    Rodem z
    tarnobrzeg
    Postów
    526

    Domyślnie Odp: Co się stało z czatem???

    To, że czat daje anonimowość zależy juz od nas samych, ale sądzę że na "naszym" czacie nie było osób, które ot bawiły sie w podchody ( no za wyjątkiej jednej, która dość szybko odpadła z towarzystwa i chyba inne góry sobie znalazła).
    Co "krzaczenia" to niekoniecznie się tam tylko plotkowało, czasami tam poznawało sie te najciekawsze osoby. A plotki były, są i będą zawsze, na komunikatorach też się plotuje, sądzę że poprzez inną formę kontaktu również, więc wcale czat nie służył tylko do tego.
    Mnie się tam podobało i traktowałam to jako przerwę w pracy. Bywało różnie, czasami smiesznie, czasami żałośnie,ale w tym rzecz, by Odróżnić rzeczywistość od wirtualności, może nie wszytskim to się udaje, ale dzięki temu powstał MATRIX.
    Na czacie już raczej nie ma nikogo, problemy techniczne spowodowały że mnóstwo ludzie się zraziło.
    mAAtylda

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. co się stało z moim postem ?
    Przez Henek w dziale Techniczne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 06-05-2009, 09:24
  2. Co się stało 10 września 2002
    Przez zillo w dziale Techniczne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 08-05-2006, 09:55
  3. Co się stało z Andrzejem Wierzbickim?
    Przez ebik w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 25-04-2005, 11:15
  4. Co się stało pod Cisną?
    Przez Zosia samosia w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 06-04-2005, 15:14
  5. Co się stało w Lutowiskach ?
    Przez Henek w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 18-04-2004, 16:50

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •