Strona 3 z 54 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 13 53 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 533

Wątek: Czy "zakapior" Bieszczadzki to idol?

  1. #21
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2006
    Rodem z
    stąd
    Postów
    94

    Domyślnie Odp: Czy "zakapior" Bieszczadzki to idol?

    Piękne słowa. Rozumiem, że jest to wnikliwa charakterystyka pana Krzysztofa Brossa.

  2. #22
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Czy "zakapior" Bieszczadzki to idol?

    Cytat Zamieszczone przez buba Zobacz posta
    a odnosnie victoriniego...wedlug mnie to nie czlowiek niesamowity tylko zwykly skurwiel.. jesli ktos wywala ze swojej doliny wieczorem turystow (mimo iz jeden z nich ma skrecona noge), straszac poszczuciem psami, gdy grzecznie pytaja gdzie tu mozna rozbic namiot (zwlaszca ze na mapie jest zaznaczone pole namiotowe) Podobnie paskudnej kreatury nie spotkalam jeszcze na swojej drodze.. i gadalam z roznymi ludzmi- innych nieraz tez tak potraktowal... kazdy menel , niekoniecznie bieszczadzki jest wedlug mnie bardziej czlowiekiem niz on!
    Buba przesadziłaś. Nie znam bliżej pana Viktoriniego ale bardzo dużo o nim słyszałam, od bardzo wielu ludzi z różnych środowisk. Same superlatywy. Nie jestem zaskoczona Jego zachowaniem. Wprost przeciwnie. Postąpił tak jak zwykle postępuje z intruzami zakłócającymi Jego spokój. Słyszałam, że z innymi jeszcze "okrutniej" postąpił. Nie wspomnę o tym jak traktuje tych na motorach i terenówkach. To przenikło nawet do legendy bieszczadzkiej. Pan Viktorini prowadzi życie samotnika, ma własne zasady, którymi się kieruje. Nie robi nikomy krzywdy. Ma prawo tak, a nie inaczej postępować. Z tego co wiem jest to człowiek nie odmawiający pomocy, gdy taka pomoc jest rzeczywiście potrzebna. Z opowieści wiem, że jest to człowiek honoru. Proszę więc unikaj takich określeń jak zwykły skurwiel w stosunku do takiego człowieka. Ja chylę czoło przed człowiekiem silnym, broniącym swojego prawa do samotności i mającym odwagę z żelazną konsekwencją wprowadzać swoje zasady w życie.

  3. #23
    Bieszczadnik
    Na forum od
    08.2005
    Rodem z
    Pogórze Karpackie
    Postów
    48

    Domyślnie Odp: Czy "zakapior" Bieszczadzki to idol?

    Cytat Zamieszczone przez Doczu Zobacz posta
    Jest tak, że plecakowcy wlaśnie za to kochają Bieszczady, że nie mają do zaoferowania nic dla "klapkowicza" czy narciarza.
    I może to zabrzmi egoistycznie - oby tak pozostało jak najdłużej, bodrugiego Zakopanego "... nie zniese"
    ja jestem egoistką - oby jak najdłużej , w piątek Wetlińska i Siekierezada były tylko moje i byłam zadowolona z tego bezludzia

  4. #24
    Bieszczadnik Awatar wojtek legionowo
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    legionowo
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: Czy "zakapior" Bieszczadzki to idol?

    Cytat Zamieszczone przez salamandra Zobacz posta
    ja jestem egoistką - oby jak najdłużej , w piątek Wetlińska i Siekierezada były tylko moje i byłam zadowolona z tego bezludzia
    Może się doczekam kiedyś postu,że w Siekierezadzie niema już szafy,ot znikła i nima jej
    Wojtek legionowo

  5. #25
    Bieszczadnik Awatar irek
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Dobrze posiedzieć przy Żubrze
    Postów
    772

    Domyślnie Odp: Czy "zakapior" Bieszczadzki to idol?

    Ja was pogodzę Zakapior to (wg jednego z zakapiorów) człowiek lubiący potrzymć za ka...
    Iras 7214
    www.bieszczady.net.pl
    www.karpaty.travel.pl
    www.iras.net.travel.pl - Irasowe wojaże
    Wszystkie błędy ort. są zamierzone i chronione prawem autorskim. Wykorzystywanie ich bez zgody autora jest zabronione ;)

  6. #26
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: Czy "zakapior" Bieszczadzki to idol?

    Cytat Zamieszczone przez naja naja Zobacz posta
    Piękne słowa. Rozumiem, że jest to wnikliwa charakterystyka pana Krzysztofa Brossa.
    Nie wiem, czy autot miał na myśli Pana Krzysztofa Brossa ale poczytaj sama:
    http://www.esanok.pl/index.php?ak=ne...1fe3e64d44d57f
    Pozdrawiam
    bertrand236

  7. #27
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2006
    Rodem z
    stąd
    Postów
    94

    Domyślnie Odp: Czy "zakapior" Bieszczadzki to idol?

    Przepraszam potraktowałeś moją wypowiedź powaźnie. To z mojej strony szyderstwo z idei zakapiorstwa. Powinnam była dać bo sądzę, że ten człowiek piorąć publicznie swoje brudy naruszył wszelkie zasady przyzwoitości. A dlaczego łzy? Bo brały w tym udział jego dzieci. Nikt nie zastanowił się co czuła ta dziewczynka kiedy brała udził w realizacji Miasta Marzeń.

  8. #28
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Czy "zakapior" Bieszczadzki to idol?

    moze przesadzilam z okresleniem "skurwiel" - moze regulamin forum zabrania uzycia slow niecenzuralnych a moze to ktos do takich zaliczyc.

    i proponuje zeby na mapach bieszczad zaznaczac tzw. "strefy zamkniete" - wtedy bedzie jasne, ze jak turysta sobie wlezie na takie sokole to wyjedzie na bucie lub mu psy tylek ogryza, bo pan wlasciciel lubi samotnosc. Ale jak na mapie prowadzi tam sciezka, nie ma parku narodowego i jeszcze na dodatek jest znaczone pole namiotowe to niech sie liczy taki koles z tym ze ludzie tam przyjda- a jak sie ma pola po horyzont to nie uzyczyc 2 na 2 na namiot to trzeba serio byc "niemilym" (coby nie uzyc slowa ktore niektorym sie nie podoba . Zrobic biale plamy na mapie i bedzie wszystko jasne
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  9. #29
    Bieszczadnik Awatar deszcz1
    Na forum od
    08.2006
    Rodem z
    Łódź
    Postów
    86

    Domyślnie Odp: Czy "zakapior" Bieszczadzki to idol?

    Bieszczadnik to ja jestem tylko na tym forum. Za mało widziałem, za mało wiem.
    Ale, już dwókrotnie spotkałem niejakiego Józka; raz w Rajskim, w szczycie sezonu- bardzo był "upierdliwy" ale miarę znał i męska rozmowa przywróciła mu rozsądek.Drugi raz w Polanie, przed sklepem, a jakże, wygłaszał jakieś osobliwe kwestie.I Bóg z nim.Wolę menela biesczadzkiego od miejskiego.
    Zawsze było jakieś zapotrzebowanie na outsiderów, takich co to nie zdejmą czapki przed nikim, chyba, że za winko. I dobrze.W Zatwarnicy opowiadali mi jak to, pewien obywatel wyciągnął od premiera Buzka 100zł. Prawda to ?
    O w. w. , słyszałem zresztą i nienajlepszą opinię, a to ze względu na los jego koni.
    Ale tak naprawdę pytanie jest jedno; gdzie człowiek ma żyć jak chce, jak nie w Bieszczadzie?
    Ta ziemia nie takie cuda jak wyganianie turystów widziała.Wielkie mi mecyje.Trza pójść inną drogą.
    Pozdrawiam
    Слава Польщi та Українi!

  10. #30
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Czy "zakapior" Bieszczadzki to idol?

    Cytat Zamieszczone przez buba Zobacz posta
    moze przesadzilam z okresleniem "skurwiel" - moze regulamin forum zabrania uzycia slow niecenzuralnych a moze to ktos do takich zaliczyc.

    i proponuje zeby na mapach bieszczad zaznaczac tzw. "strefy zamkniete" - wtedy bedzie jasne, ze jak turysta sobie wlezie na takie sokole to wyjedzie na bucie lub mu psy tylek ogryza, bo pan wlasciciel lubi samotnosc. Ale jak na mapie prowadzi tam sciezka, nie ma parku narodowego i jeszcze na dodatek jest znaczone pole namiotowe to niech sie liczy taki koles z tym ze ludzie tam przyjda- a jak sie ma pola po horyzont to nie uzyczyc 2 na 2 na namiot to trzeba serio byc "niemilym" (coby nie uzyc slowa ktore niektorym sie nie podoba . Zrobic biale plamy na mapie i bedzie wszystko jasne
    Hmm Buba do kogo te pretensje? Sądzę, że do autorów mapy, którzy nie wnieśli poprawki albo do siebie o ile posługujesz się nieaktualną mapą. W moim wykazie miejsc noclegowych figuruje Sokole Henryk Victorini w sezonie letnim max 14 miejsc. Rezerwacja listowna. Pozdrawiam Lucyna

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. [Dwernik] "U Lestka" - czy warto tam wracac?
    Przez pawlem w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 10-09-2013, 21:29
  2. [Wetlina] Baza namiotowa w Wetlinie "za torami" - czy działa?
    Przez Czeczotka w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 04-07-2009, 16:53
  3. "Buku bieszczadzki"
    Przez WUKA w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12-11-2006, 11:00
  4. "Bieszczadzki wieczór"
    Przez WUKA w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 10-10-2006, 14:02
  5. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 30-08-2005, 17:35

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •