Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 8 9 10
Pokaż wyniki od 91 do 95 z 95

Wątek: Horror w Bieszczadzie

  1. #91
    Bieszczadnik Awatar Becia34
    Na forum od
    09.2010
    Rodem z
    Radom
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Horror w Bieszczadzie

    wieczorny wypad do sklepu osiedlowego to mega horror. Przypomina mi się wtedy film ,, Noc żywych trupów ". W górach się nie boję ale tak myślę że może jednak powinnam?Takie mamy czasy że wariatów nie leczą albo wypuszczają i mamy takie sytuacje jak w Wetlinie.

  2. #92
    Bieszczadnik Awatar Marcin
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Zagórz
    Postów
    1,218

    Domyślnie Odp: Horror w Bieszczadzie

    Blisko tragedii w Bieszczadach. O jeden most za daleko...

    Wojciech Zatwarnicki

    Tragedią mogła zakończyć się dla trojga turystów z Rzeszowa wyprawa na Dwernik Kamień w Bieszczadach. Powodem były nie trudności na szlaku lub spotkanie z niedźwiedziem, ale... most.

    Most znajdował się w stanie widocznym na zdjęciu co najmniej od roku.

    (Fot. Wojciech Zatwarnicki)

    Turyści (dane do wiadomości redakcji) mogą mówić o dużym szczęściu. Cała trójka wracała ze ścieżki na Kamień. Po zejściu ze szlaku, weszli na drogę Brzegi Górne – Dwernik.

    To cud, że żyję!

    – Było już ciemno. Zatrzymaliśmy się na moście, aby wyciągnąć z plecaków kurtki – opowiada z przejęciem jeden z turystów.

    – Chciałem oprzeć plecak o poręcz mostu, aby łatwiej było go zdjąć. I wtedy zachwiałem się i o mało nie spadłem. To, że żyje to cud. Tam prawie nie ma barierek!

    – Mamy XXI wiek. Tyle ludzi tu przyjeżdża, a most wygląda jak po bombardowaniu. Kto za to odpowiada? Mi się udało. Lecz następnym razem ktoś zginie - dodaje zdenerwowany.

    Sprawdziliśmy stan mostu. To, co tam zastaliśmy przeszło nasze najczarniejsze przypuszczenia. Brak barierek, a przede wszystkim tablic informujących o zagrożeniu nie pozostawia złudzeń, że ktoś o tym miejscu zapomniał.
    reklama

    Most będzie zabezpieczony

    Zadzwoniliśmy do kierownika Powiatowego Zarządu Dróg w Ustrzykach Dolnych pana Jacka Ozgi. – Barierki najprawdopodobniej zostały wycięte. Już mieliśmy w tym miejscu podobny wypadek. Sprawą natychmiast się zajmiemy – usłyszeliśmy. – Zaznaczam też, że tej pory nie mieliśmy sygnałów w tej sprawie.

    Kilkanaście minut po rozmowie i wysłaniu fotografii mostu do PZD w Ustrzykach Dolnych otrzymaliśmy wiadomość od kierownika z zapewnieniem, że sprawa zostanie załatwiona.

    – Poręcz mostowa w dniu dzisiejszym zostanie zabezpieczona, a w najbliższym możliwym czasie uszkodzone elementy będą uzupełnione.
    http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll...ZADY/943888626

  3. #93
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2009
    Postów
    120

    Domyślnie Odp: Horror w Bieszczadzie

    Też kiedyś mogłem zginąć. Przechodziłem przez San i pośliznąłem się na kamieniu. Jak można było tam zostawić śliski kamień?! Cud, że żyję! Ale tak bardziej serio, to już są naprawdę jaja :D Chyba więcej nie pojadę w Bieszczady skoro czyhają tam takie zagrożenia :D Przepraszam też BPN, że narzekałem na barierki - bez nich można wypaść ze szlaku i ławeczki - a co jakby komuś dupa zmarzła od kamieni? Od razu trzeba byłoby GOPR wzywać :D
    Ostatnio edytowane przez kufel ; 12-11-2010 o 15:41 Powód: literówka

  4. #94
    Poeta Roku 2010
    Poeta Roku 2009
    Poeta Roku 2008

    Awatar WUKA
    Na forum od
    07.2006
    Rodem z
    Toruń
    Postów
    3,908

    Domyślnie Odp: Horror w Bieszczadzie

    http://www.gb.media.pl/gazeta/nowa.htm - "Z nożem na strażnika".

  5. #95

    Domyślnie Odp: Horror w Bieszczadzie

    A może sprawa grzebieni i strażnika są powiązane?

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Mój Bieszczadzie!
    Przez WUKA w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 29-01-2012, 14:56
  2. Ech,Bieszczadzie!
    Przez WUKA w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 31-07-2009, 14:04
  3. Żarcie w Bieszczadzie - co polecacie?
    Przez Góral w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 01-09-2008, 20:56
  4. 36 godzin w Bieszczadzie...
    Przez bertrand236 w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 05-10-2005, 20:45
  5. 13 godzin w Bieszczadzie.
    Przez bertrand236 w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 05-09-2005, 11:29

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •