Strona 6 z 11 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 107

Wątek: O KIMBIE czas zacząć

  1. #51

    Domyślnie Odp: O KIMBIE czas zacząć

    Nie znam Sękowca, a więc opieram się na opinii innych osób. Wypowiedź Izy potwierdziła moje obawy co do komfortu zakwaterowania w Sękowcu. Według mnie pod tym względem najlepsze warunki są w UG. Poza Zajazdem Pod Caryńską w są tam również inne możliwości zakwaterowania w pobliżu, np. Hotel Górski.

    Z tego co czytam wynika, że wszyscy lubią wygodę. Tak więc konkluzja jest prosta.

    Najwygodniej pod względem dojazdu i zakwaterowania jest w Ustrzykach.

  2. #52
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,348

    Domyślnie Odp: O KIMBIE czas zacząć

    I pomyśleć, że kiedyś były rozważane takie miejsca jak Łupków czy Krywe.
    Mnie wystarczy kawałek łąki pod namiot. Ale też nie wymagam od innych tego samego. Może jednak kompromis między hotelem a polem namiotowym?
    Długi

  3. #53
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,348

    Domyślnie Odp: O KIMBIE czas zacząć

    Chciałbym, by miejsce spotkania było trochę "nowe". By nasze spotkanie to miejsce promowało. Tak było z Zagrodą czy Pantałykiem. Bardziej mi pasuje np. Schronisko w Roztokach Grn., Ostoja w Zatwarnicy niż Hotelik w Ustrzykach czy inny obiekt w Wetlinie. Sękowiec już był, ale ile osób ze spotkania w Sękowcu jest jeszcze na forum? Ile przyjedzie? Jedna, dwie, może trzy?
    Nie wzdragam sie przed powtórkami.
    Długi
    Ostatnio edytowane przez długi ; 14-01-2007 o 10:34

  4. #54

    Domyślnie Odp: O KIMBIE czas zacząć

    Witam!

    Co do nowego (w zasadzie dziewicze) miejsca polecam "Brzeziniak" (przy smażalni - końcowej stacji kolejki - "Przysłup") wspaniałe widoki, praktycznie w centrum Bieszczad http://www.bieszczady.net.pl/brzeziniak/pokoje.html
    Roztoki (Schronisko "Cicha Dolina") też są dobrym pomysłem, tylko gość, który jest właścicielem jest nieufny i obecnie rezerwuje tylko po wpłacie części sumy na konto. Podobno w zeszłym roku jakaś duża grupa zamówiła noclegi i odwołali w ostatniej chwili. Akurat gdy tam byłem facet miał pusto a zapasów narobił na miesiąc i klął jak szewc. Jest tam kuchnia, duża jadalnia, miejsce na ognisko i święty spokój.

    pozdrawiam

    J.Lupino

  5. #55
    Satyryk Roku 2009
    Satyryk Roku 2008
    Awatar Pastor
    Na forum od
    03.2006
    Rodem z
    Nowe Rybie
    Postów
    466

    Domyślnie Odp: O KIMBIE czas zacząć

    Cytat Zamieszczone przez Lupino Zobacz posta
    Witam!

    Co do nowego (w zasadzie dziewicze) miejsca polecam "Brzeziniak" (przy smażalni - końcowej stacji kolejki - "Przysłup") wspaniałe widoki, praktycznie w centrum Bieszczad http://www.bieszczady.net.pl/brzeziniak/pokoje.html
    Roztoki (Schronisko "Cicha Dolina") też są dobrym pomysłem, tylko gość, który jest właścicielem jest nieufny i obecnie rezerwuje tylko po wpłacie części sumy na konto. Podobno w zeszłym roku jakaś duża grupa zamówiła noclegi i odwołali w ostatniej chwili. Akurat gdy tam byłem facet miał pusto a zapasów narobił na miesiąc i klął jak szewc. Jest tam kuchnia, duża jadalnia, miejsce na ognisko i święty spokój.

    pozdrawiam
    J.Lupino
    Obydwie te lokalizacje mają pewną wspólną cechę którą nie wiem jak zapodać żeby to nie była antyreklama. Cytując klasyka (F. Kiepski) powiem tak: "To nie są tanie rzeczy". Poważnie mówiąc ciężko tam trafić na coś do czego można by zastosować określenie "tanio". Nie ma również gdzie zrobić zakupów. W ofercie "Cichej Doliny" nie znalazłem żadnych informacji o cenach pobytu czy wyżywienia. http://www.cichadolina.webpark.pl/ co też może być symptomatyczne!

    PS Ja osobiście chętnie bywam na Przysłupiu, można tam wspaniale spędzić czas, smacznie zjeść, tęgo wypić ale..... znam tańsze miejsca! Pozdrawiam!
    "Człowiek, narodzony z niewiasty, dni krótkich jest i pełen kłopotu" Hi 14.2

  6. #56
    Bieszczadnik
    Forumowicz Roku 2008
    Awatar Derty
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    z lasu
    Postów
    1,852

    Domyślnie Odp: O KIMBIE czas zacząć

    Cytat Zamieszczone przez długi Zobacz posta
    Chciałbym, by miejsce spotkania było trochę "nowe". By nasze spotkanie to miejsce promowało. Tak było z Zagrodą czy Pantałykiem. Bardziej mi pasuje np. Schronisko w Roztokach Grn., Ostoja w Zatwarnicy niż Hotelik w Ustrzykach czy inny obiekt w Wetlinie. Sękowiec już był, ale ile osób ze spotkania w Sękowcu jest jeszcze na forum? Ile przyjedzie? Jedna, dwie, może trzy?
    ...
    Długi
    Niech Ci będzie Długi, ale na Boga...nie w Beskidzie Niskm

    A na Forum jest dużo ludzi ze spotkania w Sękowcu. Śledzą je, czytają, czasem piszą. Wielu nie przybędzie, bo zwyczajnie życie ich wessało, dzieci itd. Ale tamten czas pamiętają i kiedyś wrócą, właśnie dlatego, żeby odnaleźć tamtą atmosferę sprzed lat. Będą czytać w relacjach - Sękowiec to, Sękowiec tamto i łezka w oku zacznie im przeszkadzać. Wrócą. Ostoja w Suchych Rzekach mogłaby być - miejsce jest przeurocze.
    Ale...nie chodzi o wyszukiwanie wciąż nowych i nowych miejsc tylko o przyzwyczajenie się do tego, że jakaś impra o konkretnej nazwie odbywa się zawsze tu i tu i nie ma z tym problemu. Tak jest z rodzącą się ideą Czart-Grania. Tak jest z BA - choć ostatnia wolta organizatorów wielu ludziom się nie spodobała. I tak jest z dyżurami w Dwerniku. Kiedyś będzie się mówiło: kongres w Sękowcu. W ten sposób wypromuje się to miejsce, wyróŻni i ...moim zdaniem dobrze się stanie. Dodatkowo - gospodarze wiedząc o wymaganiach uczestników być może zdwoją wysiłki, żeby tym wymaganiom sprostać i z roku na rok będzie co raz lepiej pod względem łazienek, jedzonka i czego tam jeszcze.

    Nie chciałbym, żeby ten wątek zamienił się w listing fajnych miejsc w Bieszczadach. Znów hycnie impreza w jakieś krzaki z dala od gór i będzie klops.
    Powtórzę się: UG są dobre, ale brak tam również atmosfery - to jest przelotowa miejscowość z tłumami ludzi. W weekendy nie bywa tam spokojnie.
    Innych miejscówek dla zasady nie omówię wcale. To zbyteczne moim zdaniem.

    I jeszcze - każdy ma swoje wyobrażenie o 'fajnych miejscach'. Nie chcę powiedzieć, że ja wybrałem lepiej, bo lepiej coś tam odczuwam i na czymś się znam. Tylko zwracam uwagę na rzecz zupełnie obiektywną - powiązanie tradycji z miejscem.
    Zaczątek jest, a brak ciepłej wody do mycia da się nadrobić zawsze. Kiedyś po latach wrócimy z gór i płucząc tyłki w wannie z bąbelkami, masując obolałe członki biczami wodnymi i wypacając wolne rodniki w saunie z rozrzewnieniem wspomnimy ten czas, gdy do miski ciepławej wody ustawiała się kolejka czyścioszków:D

    Pozdrawiam Zabieszczadzonych
    Rano robimy nic. Lubimy to robić (Z Bertranda, 2011)

    właśnie, wziąłby człowiek amunicję
    eksportową śliwowicję
    drzwi opatrzyłby w inskrypcję:
    "przedsięwzięto ekspedycję" (MamciaDwaChmiele,2012)

  7. #57
    Bieszczadnik
    Forumowicz Roku 2008
    Awatar Derty
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    z lasu
    Postów
    1,852

    Domyślnie Odp: O KIMBIE czas zacząć

    Cytat Zamieszczone przez andrzej627 Zobacz posta
    Z tego co czytam wynika, że wszyscy lubią wygodę. Tak więc konkluzja jest prosta.
    Najwygodniej jest się z domu nie ruszać:P Nie sprowadzajmy KIMB-u do testu na wygódki miejsc różnych;> KIMB ma służyć spotkaniu pewnej grupy ludzi w górach. Nie testowaniu warunków kolejnych knajp i przybytków noclegu.
    Druga sprawa: ja nigdzie nie wspomniałem, że mi siermięga w miejscu zabawy przeszkadza. Czyli Twoja konkluzja się nieco krzywi Andrzeju. Wiele innych osób też by potwierdziło, że warunki były znośne.
    Mogę oddać miejsce w domq sękowieckim o wysokim standardzie komuś, kto nie potrafi z tego zrezygnować. Mam w nosie, że przez 3 dni będę się ochlapywał zimną wodą w Sanie albo wcale nie zażyję kąpiółki. To będę ślicznie śmierdział w pkp i drapał się po załupieżonych, sklejonych dymem kudłach:) Trochę mnie to może zmęczy, ale w domu odrobię zaległości i błysnę na ulicy nowym, większym blaskiem:D:D:D Po górskich łazęgach z namiotem bywało gorzej, a żyję.
    Długi zasiedli namiocik, kilka innych osób może też, a wielu uśmiechnie się nie raz, gdy wspomną tych kilka nocy w gęstym od ludzi pokoiku na pięterku w domku sękowieckim.
    Rano robimy nic. Lubimy to robić (Z Bertranda, 2011)

    właśnie, wziąłby człowiek amunicję
    eksportową śliwowicję
    drzwi opatrzyłby w inskrypcję:
    "przedsięwzięto ekspedycję" (MamciaDwaChmiele,2012)

  8. #58
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2004
    Rodem z
    tarnobrzeg
    Postów
    526

    Domyślnie Odp: O KIMBIE czas zacząć

    Podobno żyjemy w demokratycznym państwie - chociażby teoretycznie rzecz biorąc, więc siłą owej rzeczy ankieta musi być!
    W drodze demokracji, miejsce zostanie wybrane przez ogół głosujących.
    mAAtylda

  9. #59
    Bieszczadnik Awatar joorg
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    2,335

    Domyślnie Odp: O KIMBIE czas zacząć

    Cytat Zamieszczone przez Derty Zobacz posta
    Niech Ci będzie Długi, ale na Boga...nie w Beskidzie Niskm ....

    Pozdrawiam Zabieszczadzonych
    A ja "Beskidników" pozdrawiam też. Derty.... , co Ty tak nie lubisz Beskidu ??? , czy to po tym jak zabłądziłeś prowadząc grupę z Cergowej??? - to tylko żart.

    Wracając do miejsca KIMB 2007 - były zgłoszenia lokalizacji i promocja tych miejsc była też , a teraz czas na głosowanie ( jak pisze Mati demokracji czas nastał )Założę ankietę , tylko jakie miejscowości mam tam wstawić ??
    Z tego co się zorientowałem to są zgłoszone : UG , Smolnik nd Osławą , Sękowiec, Roztoki Górne , Zatwarnica i Przysłup .Czy dobrze "pozbierałem" to? Czy mam tak wpisać do ankiety?Czym wiecej zgłoszonych miejsc tym gorzej, bo głosowanie może się nie rostrzygnąć .
    "dosyć często rozważam co jest warte me życie?...tam na dole zostało wszystko to co cię męczy ,patrząc z góry w około - świat wydaje się lepszy.."
    Pozdrawiam Janusz

  10. #60

    Domyślnie Odp: O KIMBIE czas zacząć

    Cytat Zamieszczone przez joorg Zobacz posta
    Czym wiecej zgłoszonych miejsc tym gorzej, bo głosowanie może się nie rostrzygnąć .
    To trzeba wtedy zrobić drugą turę, aby była większość bezwzględna.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Nalewki czas zacząć!! Robić :D
    Przez Derty w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 502
    Ostatni post / autor: 31-10-2018, 19:49
  2. Po KIMBie
    Przez Krysia w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 95
    Ostatni post / autor: 31-08-2015, 20:42
  3. Pozdrowienia dla KIMB -owiczów czas zacząć...
    Przez Aleksandra w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 21-05-2007, 23:55
  4. Zabawy Słowem na KIMBie.
    Przez Ezechiel w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 13-04-2005, 13:40
  5. IV KIMB - plany czas zacząć
    Przez Jagna w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 110
    Ostatni post / autor: 27-01-2005, 17:01

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •