Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 48

Wątek: PKP nie ułatwia dojazdów w Bieszczady :-(

  1. #21

    Domyślnie Odp: PKP nie ułatwia dojazdów w Bieszczady :-(

    Doczu ja dość często kursuje między Ustrzykami a Sosnowcem, więc jeśli głośno śpiewasz bo radia nie mam to mały fotelik się czasami znajdzie. Luksusów zero bo to Uaz ale z jaką fantazją

  2. #22
    Bieszczadnik Awatar Doczu
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sosnowiec
    Postów
    1,058

    Domyślnie Odp: PKP nie ułatwia dojazdów w Bieszczady :-(

    Cytat Zamieszczone przez e-bieszczady.pl Zobacz posta
    Doczu ja dość często kursuje między Ustrzykami a Sosnowcem, więc jeśli głośno śpiewasz bo radia nie mam to mały fotelik się czasami znajdzie. Luksusów zero bo to Uaz ale z jaką fantazją
    Aaa widziałem kilka razy tego UAZa w Sosnowcu, nawet chyba u mnie na Zagórzu tez miałem okazję go zobaczyc. Kojarze po napisie "e-bieszczady.pl" na szybie
    Z przyjemnością skorzystam jak kiedyś bedzie nam po drodze. A podróże UAZem - sam miód Mam miłe wspomnienia z wojska
    http://www.doczu.pl

  3. #23
    Bieszczadnik Awatar KKKrzychoo
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    265

    Domyślnie Odp: PKP nie ułatwia dojazdów w Bieszczady :-(

    Cytat Zamieszczone przez kobieta_bieszczadzka Zobacz posta
    jbrak słów........ dlatego jeżdzę autem ..... :) 3,5 - 4 h i jestem na miejscu.....
    A co na to drogówka???!!!! Bo mi nijak się nie udaje dojechać z Lublina do Wetliny poniżej 4,5 godziny a zwykle 5.
    to jest zależnie od trasy 330 do 350 km 3,5 godziny to będzie średnia 100 na godzine
    Chyba że liczysz tylko do Sanoka ale to też będzie szybko. Wiem co mówię bo nogę lekką też nie mam.

  4. #24
    Bieszczadnik Awatar chris
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Kristiansand i ... ;)
    Postów
    870

    Domyślnie Odp: PKP nie ułatwia dojazdów w Bieszczady :-(

    Cytat Zamieszczone przez KKKrzychoo Zobacz posta
    A co na to drogówka???!!!! Bo mi nijak się nie udaje dojechać z Lublina do Wetliny poniżej 4,5 godziny a zwykle 5.
    to jest zależnie od trasy 330 do 350 km 3,5 godziny to będzie średnia 100 na godzine
    Chyba że liczysz tylko do Sanoka ale to też będzie szybko. Wiem co mówię bo nogę lekką też nie mam.
    Ja myślę, iż to bardzo dobrze, że tak niełatwo dojechać w te nasze Bieszczady , a PKP nowych linii w tym rejonie nie planuje .

  5. #25

    Domyślnie Odp: PKP nie ułatwia dojazdów w Bieszczady :-(

    Cytat Zamieszczone przez Doczu Zobacz posta
    Aaa widziałem kilka razy tego UAZa w Sosnowcu, nawet chyba u mnie na Zagórzu tez miałem okazję go zobaczyc. Kojarze po napisie "e-bieszczady.pl" na szybie
    Z przyjemnością skorzystam jak kiedyś bedzie nam po drodze. A podróże UAZem - sam miód Mam miłe wspomnienia z wojska
    Ano dobrze kombinujesz, rodzice mieszkają na 11 listopada

  6. #26
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,628

    Domyślnie Odp: PKP nie ułatwia dojazdów w Bieszczady :-(

    Nie ma co się dziwić że PKP popada w ruinę... wyeksploatowane torowiska, wagony w większości nadają się na złom, a placówki kasowo- dworcowe to istne rynsztoki pachnące uryną. Mimo że zatrudniona jest SOK, osobista wizyta w okienku informacji grozi często pobiciem, kradzieżą itp, a te okienko przeglądarki mimo że kolorowe, to ma tak bzdurne pomysły na połączenia, że wcale bym się nie zdziwił jak by nam wyskoczył totalny brak połączeń bezpośrednich- jedynie takie z 12h przesiadką we WŁOSZCZOWEJ. (a niech sobie Włoszczawianie zarobią na turystyce) No bo niby skoro ktoś jest takim prymitywem że tworząc aktualizację rozkładu online nie zakłada bezpośredniego połączenia Kraków- Zagórz, można sądzić, że to jakiś ziomal naszego "Gosio", o równie nowatorskich i wizjonerskich pomysłach.

    - Jest jednak w naszym kraju pewien sentyment do pociągów. Ileż to razy można spotkać przyjemną dziewoje, piwko wypić, ba, nawet sikanie w szalecie wagonowym należy do jednej z lepszych atrakcji przejazdu (ps kto skonstruował kibel kolejowy? może jakiś związek z inicjatorem Włoszczowiańskiej konstrukcji?). Co by też złego nie mówić, to jak by nie patrzeć, sunąc przez cały kraj, na miejscu w Zagórzu zawsze budzę się wypoczęty. Tak czy owak, ciężko mi będzie zrezygnować z kolejowania sobie czasem.
    Co się tyczy mojego patentu stopowego, to jest on maksymalnie nieprzywidywalny. Raz trafiła kosa na kamień, i mnie ideologiczni zboczeńcy zostawili na autostradzie (dobrze ze się obyło bez "Petzowania"). Czasem szybko daje radę, czasem wolno, ale jeden minus jest znaczny.... zagadując do kobiety - skazuje się na wysiadkę (czego nie ma w pkp).
    Jako st(r)udent nie mogę powstrzymać się od jeszcze jednej bolącej mnie sprawy! Pewien prefekt Dyszel... zabrał mi (i nie tylko) 13% zniżki na pociągi (było 50 a jest 37, mimo że mamy papier na 50:) ). Miał wizję uratować w ten sposób PKP. Kolej popada w ruinę, a ja (i inni) tracimy kolejne złotówki na finansowanie wizjonerskich dobrodziejów ...

    Czy ktoś wie o jakimś alternatywnym rozkładzie jazdy PKP?
    Ostatnio edytowane przez Barnaba ; 18-12-2006 o 01:35
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  7. #27
    Bieszczadnik Awatar chris
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Kristiansand i ... ;)
    Postów
    870

    Domyślnie Odp: PKP nie ułatwia dojazdów w Bieszczady :-(

    Cytat Zamieszczone przez Barnaba Zobacz posta
    Nie ma co się dziwić że PKP popada w ruinę... wyeksploatowane torowiska, wagony w większości nadają się na złom
    Jak myślisz Barnabo, kto nabędzie owa masę upadłościową, ów bezwartościowy złom, i czy nie ma racji Juraj, pisząc, że wyprzedano naszymi polskimi łapkami kawałek po kawałku z majątku naszego narodowego ponoć...PKP to tylko przykład, jeden z tysięcy.Pozdrawiam.

  8. #28
    prowydnyk chaszczowy Awatar Browar
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    2,823

    Domyślnie Odp: PKP nie ułatwia dojazdów w Bieszczady :-(

    Niech nabędzie ktokolwiek,za złotówkę,byle by nie trzeba dokładać do interesu i żeby można było dojechać.
    Pozdrav

  9. #29
    Bieszczadnik Awatar chris
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Kristiansand i ... ;)
    Postów
    870

    Domyślnie Odp: PKP nie ułatwia dojazdów w Bieszczady :-(

    Cytat Zamieszczone przez Browar Zobacz posta
    Niech nabędzie ktokolwiek,za złotówkę,byle by nie trzeba dokładać do interesu i żeby można było dojechać.
    Oj, typowe podejście Polaka, ale uznaję Twe prawo do swego zdania. Nieco szkoda państwa w państwie czyli kolei. Mój dziad ze strony matki pewnie zapłakałby, jako pracownik PKP (Polskich)

  10. #30
    prowydnyk chaszczowy Awatar Browar
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    2,823

    Domyślnie Odp: PKP nie ułatwia dojazdów w Bieszczady :-(

    Przez ponad rok pracowałem na PKP jako automatyk,burdel(Polski) na kółkach to chyba najlżejsze określenie tej instytucji do natychmiastowej kasacji.
    Pozdrav

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Niespodzianki PKP
    Przez Gar w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 335
    Ostatni post / autor: 15-10-2023, 19:34
  2. Łódź-Bieszczady, jak dojechać PKP/PKS
    Przez senseios w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 22-07-2012, 22:22
  3. Rozkład Jazdy PKP PKS Bus w bieszczadach i nie tylko , - cała Polska
    Przez digital w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 05-04-2011, 14:25
  4. Ceny biletów PKP i PKS w Bieszczady
    Przez Trismela w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 04-09-2008, 16:56
  5. Ze Śląska(GOP) w Bieszczady - PKP, PKS
    Przez Bober w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 18-08-2008, 18:29

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •