Strona 1 z 5 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 48

Wątek: PKP nie ułatwia dojazdów w Bieszczady :-(

  1. #1
    Bieszczadnik Awatar Doczu
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sosnowiec
    Postów
    1,058

    Domyślnie PKP nie ułatwia dojazdów w Bieszczady :-(

    Własnie jestem po lekturze nowego rozkładu jazdy (wchodzi od jutra) i z rozgoryczeniem musze stwierdzić, że jest gorzej niż źle :/
    Do niedawna aby dojechać z Katowic do Sanoka musiałem mieć niecałe 8 h, obecnie potrzeba na to minimum 13 h :/
    Jak wczesniej miałem ok 5 pociągów tak obecnie mam 3 dzienie
    To jest jakaś paranoja.
    Czy u Was też ubyło połaczeń w Bieszczady ?
    http://www.doczu.pl

  2. #2
    lipek22
    Guest

    Domyślnie zgadzam się.ja mam inny problem

    zgadzam się w całej rozciągłości.Ja bede próbował dostac się do Terki przed Sylwestrem i.... mam problem. Zmiana rozkładu jazdy pociągów sprawiła, że stał się on zupełnie bezużyteczny w odniesieniu do rozkładu jazdy pks t.zn przyjeżdzam do Zagórza, a autobus do Bukowca pojechał już godzine temu....Przed zmianą było idealnie bo odjezdzał za pól godziny....Martwi ten zupełny brak dostosowania rozkładów jazdy dwóch środków lokomocji, szczególnie w zimę. Pozostają prywatne busy i trudne negocjacje z przewoźnikami z których większośc niczym nie rózni sie od hieno-osłów.Coraz częściej powtarzam sobie, że im trudniej się dostać na miejsce tym trudniej bedzie stamtąd wrócić:)))))

  3. #3
    Bieszczadnik Awatar Czarek pl
    Na forum od
    07.2006
    Rodem z
    Jaworzno
    Postów
    315

    Domyślnie Odp: PKP nie ułatwia dojazdów w Bieszczady :-(

    Jeśli chodzi o połączenia z moim miastem,jest trochę lepiej niż było ale do doskonałości i tak dużo brakuje.

  4. #4
    Bieszczadnik Awatar Doczu
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sosnowiec
    Postów
    1,058

    Domyślnie Odp: PKP nie ułatwia dojazdów w Bieszczady :-(

    Cytat Zamieszczone przez Czarek pl
    Jeśli chodzi o połączenia z moim miastem,jest trochę lepiej niż było ale do doskonałości i tak dużo brakuje.
    No co Ty Czarek ?
    Jak jest trochę Lepiej ? Przecież teraz jest jeszcze gorzej niż było.
    http://www.doczu.pl

  5. #5

    Domyślnie Odp: PKP nie ułatwia dojazdów w Bieszczady :-(

    dawniej pamiętam że jeździliśmy do gliwic z sosnowca żeby miejsca jak najlepsze zająć w pociągu. Potem w Zagórzu przesiadka na Ustrzyki i prawie w domu:) Niestety ostatnie kilka lat, autem jeżdżę i walczę z korkami między Krakowem a Pilznem

  6. #6
    Bieszczadnik
    Na forum od
    07.2005
    Rodem z
    Gdynia
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: PKP nie ułatwia dojazdów w Bieszczady :-(

    Dojazd z 3miasta tez nie jest latwy. Do teraz mielismy bezposrednie polaczenie z gdyni do zagorza. Obecnie minimum dwie przesiadki. Fakt ze bezposrednio dojazd zajmowal 19h a teraz 15-17h ale cena sporo wyzsza (pierwsza czesc trasy jedzie sie intercity).

  7. #7

    Domyślnie Odp: PKP nie ułatwia dojazdów w Bieszczady :-(

    Witam!

    Dobrze nie jest. Ale lepiej nie będzie póki debile typu Gosiewski będą mieli coś do powiedzenia (budowa peronu za 3 mln. we Włoszczowej. Szkoda słów) w istotnych sprawach.
    Kraków - Zagórz 2 połączenia 1. 11:22 godzin i 2. 17:53. Dla porównania samochodem z Cisnej do Krakowa jedzie się 3,5-4 godzin.
    Ale w okresie świątecznym i wakacyjnym są 2 połączenia bezpośrednie: 4:40-11:40, 7 godzin i 8:30-15:41 i 7:11 godzin.

    Wszystkim życzę szczęśliwych podróży tam i z powrotem, nie tylko koleją.

    pozdrawiam

    J.Lupino

    p.s.
    Doczu! Już za ok. 5 lat będzie zmodernizowana droga kolejowa Opole-Przemyśl! Głowa do góry!

  8. #8
    Bieszczadnik
    Na forum od
    07.2005
    Rodem z
    Gdynia
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: PKP nie ułatwia dojazdów w Bieszczady :-(

    a dla osob ktore nie wiedza co robic w sylwestra dodam ze jes mozliwosc spedzenia go na stacji kolejowej we wloszczowej

  9. #9
    Bieszczadnik Awatar kobieta_bieszczadzka
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    to tu ... to tam ...
    Postów
    1,099

    Domyślnie Odp: PKP nie ułatwia dojazdów w Bieszczady :-(

    ja tylko dorzucę, że kiedyś podróż w Bieszczady z Lublina, który jest stosunkowo blisko trwała 12 h, teraz mam dwie możliwości do wyboru, albo dwie przesiadki i 8,5 h albo trzy przesiadki i 20,5 h ...... brak słów........ dlatego jeżdzę autem ..... :) 3,5 - 4 h i jestem na miejscu.....



    hm.....sprawdziłam na piechotę...... bez cudownego planowania trasy na sronach pkp i o dziwo mam bezpośredni pociąg do Zagórza.... ciekawe czemu normalnie go nie pokazuje... tajny przez poufny, byłoby za łatwo ??
    Ostatnio edytowane przez kobieta_bieszczadzka ; 11-12-2006 o 11:49

  10. #10
    Bieszczadnik Awatar Doczu
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sosnowiec
    Postów
    1,058

    Domyślnie Odp: PKP nie ułatwia dojazdów w Bieszczady :-(

    Nie wiem co ma sprawa wybudowania peronu we Włoszczowej z rozkładem jazdy. Wszak peron wybudowała gmina a nie PKP.
    Niemniej prawdą jest że koleje państwowe chylą się ku upadkowi, a co za tym idzie - ubywa połączeń, i z roku na rok jest coraz gorzej
    Czas chyba pomyśleć o jakimś samochodzie lub poważniej zainteresować się autostopem
    http://www.doczu.pl

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Niespodzianki PKP
    Przez Gar w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 335
    Ostatni post / autor: 15-10-2023, 20:34
  2. Łódź-Bieszczady, jak dojechać PKP/PKS
    Przez senseios w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 22-07-2012, 23:22
  3. Rozkład Jazdy PKP PKS Bus w bieszczadach i nie tylko , - cała Polska
    Przez digital w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 05-04-2011, 15:25
  4. Ceny biletów PKP i PKS w Bieszczady
    Przez Trismela w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 04-09-2008, 17:56
  5. Ze Śląska(GOP) w Bieszczady - PKP, PKS
    Przez Bober w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 18-08-2008, 19:29

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •