Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25

Wątek: Sylwester 2007! Szukam taniego pokoju dla 2 osób !!!

  1. #1
    ToMuS
    Guest

    Domyślnie Sylwester 2007! Szukam taniego pokoju dla 2 osób !!!

    Witam!
    Szukam pokoju dla 2 osób z jedbym łóżkiem, najlepiej z łazienką,w dobrych warunkach w odległości do 120 km od Rzeszowa, na sylwestra tj nocleg 30 na 31 na 32 czyli 2 doby... Oczywiście w rozsądnej cenie. Jesli ktos ma jakas propozycje prosze o odpowiedz na fotum lub gg 4601527. Mile widziane zdjecia...

  2. #2
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    879

    Domyślnie Odp: Sylwester 2007! Szukam taniego pokoju dla 2 osób !!!

    hmmm.. pewnie sie powtroze jak co roku.... a nie jest juz za pozno??

    Ps. 120 km od Rzeszowa- nie wazne w ktorym kierunku???
    Ps2. A kiedy wypada 32-gi??

    Pozdrawiam
    KaHa
    i do zobaczenia gdzies na szlaku :-D

  3. #3
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Sylwester 2007! Szukam taniego pokoju dla 2 osób !!!

    przypuszczam ze na polnoc od rzeszowa nie bedziesz mial problemu cos znalezc :)
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  4. #4
    Bieszczadnik Awatar Małgocha
    Na forum od
    11.2006
    Rodem z
    Rymanów
    Postów
    139

    Domyślnie Odp: Sylwester 2007! Szukam taniego pokoju dla 2 osób !!!

    a ja mam wiekszy problem... :)Potrzebuje noclegu dla min 10 osób , szans pewno nie ma ale jakby ktoś wiedział o jakimś miejscu które dałoby rade pomiescić tylu fajnych ludzi. Chodzi o sylwestra, nasze plany wcześniejsze nie wypaliły i zostaliśmy " na lodzie " .Gdziekolwiek byleby to były Bieszczady... pozdrawiam wszytkich optymistów hehe

  5. #5
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: Sylwester 2007! Szukam taniego pokoju dla 2 osób !!!

    Odpowiedź na PW
    Pozdrawiam
    bertrand236

  6. #6
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2004
    Postów
    47

    Domyślnie Odp: Sylwester 2007! Szukam taniego pokoju dla 2 osób !!!

    Cytat Zamieszczone przez Małgocha Zobacz posta
    a ja mam wiekszy problem... :)Potrzebuje noclegu dla min 10 osób ...
    Ja też puściłem info na PW.
    Pozdrawiam
    Bastek

  7. #7
    Bieszczadnik Awatar katarzynowosc
    Na forum od
    11.2006
    Rodem z
    Gorce; czasem Kraków
    Postów
    160

    Red face Odp: Sylwester 2007! Szukam taniego pokoju dla 2 osób !!!

    Ekhm...
    Jeśli ktoś miałby jeszcze jakieś wieści o niewyczerpanych miejsc sylwestrowych rezerwuarach...
    Cztery osoby ściśle bezpańskie, z czego dwie (przynajmniej rozśpiewane, o-ho...
    Porzuciłam już myśl o spędzeniu owej nocy przechodniej w Bieszczadach; może jednak?
    Za jakiekolwiek info - będę wdzięczna.
    Że późno - tym bardziej
    Trzymajcie się ciepło!
    K.
    "- и мне не спится..."

    Pozdrawia ciepło - czwarta zmiana, ciemna i toperzowa... Zmrocznik chmielowiec... Unikatia... Pieron niemedialny :mrgreen: :wink:

  8. #8
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Sylwester 2007! Szukam taniego pokoju dla 2 osób !!!

    Serce boli, gdy to czytam. Z jednej strony szukacie miejsc na sylwestra i w większości odchodzicie z kwitkiem, a z drgiej strony właściciele gospodarstw agroturystycznych proszą mnie o pomoc w zdobyciu klienta. Polecam strony internetowe Galicyjskich Gospodarstw Gościnnych www.bieszczady.podkarpackie.pl lub serwis www.bieszczady.net.pl. Tam jest największa ilość reklam gospodarstw agroturystycznych i pensjonatów. Ceny są rózne, podobnie standard. Proszę zwróćcie też uwagę na jedno. Bardzo dużo osób zamawia usługi, a następnie w ostatniej chwili rezyguje. Dzwoniąc przed sylwestrem można naprawdę coś ciekawego znaleźć.
    Ostatnio zwróciła moją uwagę reklama balu sylwestrowego na szybowisku w Bezmiechowej. Cena 400 zł od pary. Gdybym nie pracowała w tym czasie to właśnie tam chciałabym spędzić sylwestra. Jedno z najpiękniejszych miejsc w Bieszczadach. Dla tej panoramy, mam nadzieję ośnieżonej, dużo można znieść. Jaki będzie bal to tego nie wiem ale pomysł bardzo mi się spodobał.

  9. #9
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2006
    Postów
    46

    Domyślnie Odp: Sylwester 2007! Szukam taniego pokoju dla 2 osób !!!

    Witam wszystkich chcąc spędzić sylwestra w górach trzeba rezerwować miejsca przynajmniej miesiąc wcześniej na ostatnią chwilę nie ma szans na nocleg .Może w Ustrzykach Dolnych bądż Lesku będą miejsca Solina ,Polańczyk tamte okolice mogą was ugościć kochani spóznialscy. Na przyszłość będziecie wiedzieć co robić aby spędzić sylwestra w Bieszczadach.Pozdrawiam was gorąco ostatni Mohikanin z Ustrzyk Górnych.

  10. #10
    Bieszczadnik Awatar katarzynowosc
    Na forum od
    11.2006
    Rodem z
    Gorce; czasem Kraków
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: Sylwester 2007! Szukam taniego pokoju dla 2 osób !!!

    Witam serdecznie!
    Mnie serce nie boli, a spędzenie sylwestra w gospodarstwie agroturystycznym - przeraża... Są sympatyczne miejsca, jasne. Ale jeśli człowiek wychował się w górach, na przestrzeni, etc. - to, jak ja, może miec problem z zorganizowaniem sobie tego dnia w oparciu o "oferty sylwestrowe". Więc to moja, pod pewnym względem aspołeczna, słabość.
    Słowo "bal" - a ja mam ciarki.
    Kto zrozumie, ten zrozumie.
    Doprecyzuję pytanie, jak najbardziej luźne i nie powstające pod żadną niemal presją: jeśli ktoś wie o miejscu dla czterech osób w spontanicznej i nie-do-końca może zorganizowanej akcji sylwestrowej w Bieszczadach (czy innych górskich a sympatycznych terenach), akcji, gdzie śmiech i gitary (reszta nie taka ważna) - dajcie znać.
    Mój problem, Lucyno, że nie potrafię wiązać z tym dniem jakichś strasznie szerokich i ekstremalnych dla portfela planów; kwestia wychowania i takich tam inych, osobistych odchyleń ;-)
    To zabieg jest retoryczny - przyznaję się do własnej słabości....
    Pozdrawiam serdecznie i mrugam oczkiem, żeby trochę dystansu -
    K.

    PS. A'propos dystansu. Schronisko w Łupkowie (z którym, nb, jeszcze niedawno bardzo silnie wiązało się moje życie - i plany m.in. sylwestrowe), z tego co pamiętam, postanowiło urządzać konkurencyjną zabawę sylwestrową rokrocznie 22.sierpnia; w tym roku - był szampan, były tańce i sztuczne ognie (z zapałek).
    Więc ja w tym duchu, nim przepojona - piszę
    Uśmiecham się do Was ciepło -
    Kasiek
    "- и мне не спится..."

    Pozdrawia ciepło - czwarta zmiana, ciemna i toperzowa... Zmrocznik chmielowiec... Unikatia... Pieron niemedialny :mrgreen: :wink:

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Szukam noclegu dla 2 osób
    Przez archi61 w dziale Noclegu szukam
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 14-09-2010, 08:13
  2. Szukam pracy dla dwóch osób w Bieszczadach
    Przez f_kasia w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 17-06-2008, 23:37
  3. Szukam taniego noclegu [Sylwester]
    Przez shauma w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 22-12-2004, 11:02

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •