Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25

Wątek: Dojazd z Warszawy

  1. #11
    mirekb
    Guest

    Domyślnie

    Wybieram sie samochodem w Bieszczady: ile godzin sie jedzie z Warszawy do Komańczy? (pytam poważnie, nie będę jechał Ferrari - zakładam, że około 8 godzin, ale zalezy mi na czasie...)

  2. #12
    biesu
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mirekb
    Wybieram sie samochodem w Bieszczady: ile godzin sie jedzie z Warszawy do Komańczy? (pytam poważnie, nie będę jechał Ferrari - zakładam, że około 8 godzin, ale zalezy mi na czasie...)
    Ja jeżdżę w okolicach 6 godzin, nie lubię głównych tras, tłoku i muszę często tankować (gaz). Za to wyjeżdżam bardzo rano (okolice 2-3) i mogę rozkoszować się jazdą pustymi bocznymi drogami.
    Naprawdę fajnie jest obserwować jak budzi się poranek z dala od miast.

  3. #13

    Domyślnie pks

    http://www.pksconnexsanok.pl/

    link rozkład jazdy

    z tras dalekobieżnych na wakacjach autobus W-wa - Sanok - ma przedłużoną trasę do Polańczyka.

    http://www.pksconnexsanok.pl/rozklady/pw_dal.html (rozpiska dokładna)

    pozdro
    asiczka:mrgreen:
    okaz pod ochroną

  4. #14
    mirekb
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez biesu
    Ja jeżdżę w okolicach 6 godzin, nie lubię głównych tras, tłoku i muszę często tankować (gaz). Za to wyjeżdżam bardzo rano (okolice 2-3) i mogę rozkoszować się jazdą pustymi bocznymi drogami.
    Naprawdę fajnie jest obserwować jak budzi się poranek z dala od miast.
    Dzięki za odpowiedź, Biesu. 6 godzin-- to mnie pociesza. Niestety, mimo iz tez lubie poranne wyjazdy i wrażenia z porannej jazdy pustymi drogami tym razem wyjeżdżam dopiero kolo 12.00, więc--- aż tak ładnie nie bedzie. ale za to w sobotę od rana będę się rozkoszował Bieszczadami :) Mam nadzieję, że przed zachodem słońca zwiedzę cały czewony szlak :) (z innymi uczestnikami Biegu Rzeźnika :) )

    pozdrawiam!

  5. #15
    WSW
    Guest

    Domyślnie

    Drogie Panie, drodzy Panowie.

    Nie wysylajcie czlowieka na pociag o 20:46 z Centralnego, bo nigdzie nie dojedzie. Ten sklad rusza o 19:54 ze Wschodniego, z Centrala 20:10, a z Zachodniej 20:16. Pozniejsze kursy tylko z przesiadkami.
    Polecam lekture http://www.pkp.com.pl :]

  6. #16
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    879

    Domyślnie

    jest jeszce połączenie ranne (tylko ze wtedy w Zagórzu jest sie o 19,35) wyjazd z wawy centralnej 7,37 - ale kiedys jechalam tym pociagiem.. w pociagu pusto... ale chyba dlatego ,ze wlecze sie jak nie wiem co....

    Buziaczki

  7. #17
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie

    A tak mi sie dziś wygooglało na g.dysk, co nastepuje:
    Z dniem 27.06.2004, na okres wakacji, pks connex uruchomil połączenie Wetlina - Warszawa i odwrotnie.
    Wyjazd z W-wy, 11:00, D.A Zachodni, przyjazd do Wetliny 20:30. Leci przez Sanok, Zagorz, Lesko, Baligród.
    Odwrotnie: wyjazd z Wetliny 8:20, przyjazd na D.A Zachodni o 18:50.
    Koszt przejazdu 50zł.
    Szczegóły na stronach PKS. Taniej to chyba znacznie i szybciej niż PKP.
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  8. #18
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    879

    Domyślnie

    Tylko... ja jednask wole pociagiem.. i to tylko z jednego malego powodu... Jak mam dlugo jechac, to lubie sobie czasem pochodzic, polozyc sie... a niestey w PKS nie ma takiej mozliwosci. A pocuiagiem wcale nie jest tak duzo drozej... bo wlasnie sprawdzalam i kosztuje 53 zł :) A jeszcze jakies ulgi studenckie... albo bilet wekendowy...

    Ps. I tak najszybciej i najwygodniej jechac własnym autkiem....

  9. #19
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KAHA
    A pocuiagiem wcale nie jest tak duzo drozej... bo wlasnie sprawdzalam i kosztuje 53 zł :) A jeszcze jakies ulgi studenckie... albo bilet wekendowy...
    No to rzeczywiście,myslałem że róznica jest większa. W PKS jest znizka dla studentów 25%, czyli koszt przejazdu wychodzi 37,50zł, ale w PKP pewnie podobnie.
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  10. #20
    Bieszczadnik Awatar Jaro
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    50°02'11''N 21°59'02,6''E
    Postów
    794

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Piotr
    No to rzeczywiście,myslałem że róznica jest większa. W PKS jest znizka dla studentów 25%, czyli koszt przejazdu wychodzi 37,50zł, ale w PKP pewnie podobnie.
    na PKP jest chyba 37% znizki, a nie na kazdego pks'a jest, to zalezy od lini czy czegos tam.
    Pozdrawiam
    Jaro

    Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Wyjazd w Bieszczady we wrześniu pociągiem z Warszawy do Rzeszowa
    Przez neo w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 08-09-2012, 22:08
  2. Dojazd
    Przez bartolomeo w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 11-06-2008, 22:00
  3. Pieszo z Warszawy w Bieszczady
    Przez Zombie w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 87
    Ostatni post / autor: 06-12-2006, 13:36
  4. dojazd do Soliny
    Przez traktorzysta w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 24-04-2003, 18:36
  5. dojazd
    Przez Anonymous w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 23-07-2002, 16:19

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •