Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 43

Wątek: Paralotnia w Bieszczadach

  1. #21
    Bieszczadnik
    Na forum od
    12.2006
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    125

    Domyślnie Odp: Paralotnia w Bieszczadach

    Cytat Zamieszczone przez chris Zobacz posta
    Byłem przekonany, że, zważywszy rozległość terenu, jakim są górki nasze kochane, taka paralotnia posiada silnik...
    z silnikiem to motoparalotnia.. i w parku to raczej powinno byc zabronione.

    paralotnią w brew pozorą można poleciec dalej niz motoparalotnia ..

    Rekord Polski wynosi 250 km w lini prostej. pilot leciał przez 5 godz..
    aby tak latac trzeba trenować w takich górach jak np. Bieszczady. Naszczęscie jest garstka pilotów którzy są w stanie latać w Bieszczadach i nie ma powodu aby im kłody pod nogi........

    pozdrawiam i Dosiego 2007!!!!!!!!

  2. #22
    Bieszczadnik Awatar chris
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Kristiansand i ... ;)
    Postów
    870

    Domyślnie Odp: Paralotnia w Bieszczadach

    Dzięki za zdanko wspomagające mą płytką edukację w temacie paralotni;-); a co to LOTNIA, bez tych przedrostków, czy jakim tam ??? :>

  3. #23
    Bieszczadnik
    Na forum od
    12.2006
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    134

    Domyślnie Odp: Paralotnia w Bieszczadach

    a tak w ogóle to przez 7 miesięcy 22 zawodników scigało sie na Bieszczadzkim niebie.I mało kto ich widział. To chyba taki mały dowód że raczej nie świszczą linki az tak bardzo....... znalazłem na . www.bpp.info.pl

  4. #24
    Bieszczadnik Awatar Trauma
    Na forum od
    01.2007
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    167

    Domyślnie Odp: Paralotnia w Bieszczadach

    A co sądzicie o paralotniach bez silników? Powinien być zakaz w parkach na wszystkie paralotnie(obecnie jest na te z silnikami)?
    Przytoczę pewien przypadek: W 2006 roku w TPN pewien człowiek zeskoczył ze skały na terenie parku na paralotni bez silnika. Dostał mandat za zejście ze szlaku i za niszczenie przyrody:) Na dobrą sprawę paralotnie "przyjęły się" w Bieszczadach. Paralotniarze mają jeden argument- w Polsce tak naprawdę brakuje miejsc żeby latać. Pozostaje BdPN.
    "Noc ci stworzyłem najciemniejszą
    byś mogła być bielsza od czerni"


  5. #25
    Bieszczadnik
    Na forum od
    12.2006
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    125

    Domyślnie Odp: Paralotnia w Bieszczadach

    a kiedys słyszalem że jakis turysta zszedł ze szlaku w celu dokanania potrzeby fizjologicznej i żmija go dzibneła w d... może by zabronić łazenia po Bieszczadach. :::::::::::)))

  6. #26
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Paralotnia w Bieszczadach

    Cytat Zamieszczone przez freebies Zobacz posta
    a kiedys słyszalem że jakis turysta zszedł ze szlaku w celu dokanania potrzeby fizjologicznej i żmija go dzibneła w d... może by zabronić łazenia po Bieszczadach. :::::::::::)))
    Przekonaliście mnie. Wiem, że to niewiele ale trzymam za Was kciuki. Jeżeli ten sport rzeczywiście nie szkodzi przyrodzie to sądzę, że kiedyś bedziecie mogli trenować w okolicach Smereka. Chylę czoło przed wasza pasją. Mam nadzieję, że kiedys jeszcze raz zobaczę paralotniarza na tle połoniny. Przepiekny widok.

  7. #27
    Bieszczadnik Awatar MF
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Tychy
    Postów
    174

    Domyślnie Odp: Paralotnia w Bieszczadach

    Cytat Zamieszczone przez freebies Zobacz posta
    a kiedys słyszalem że jakis turysta zszedł ze szlaku w celu dokanania potrzeby fizjologicznej i żmija go dzibneła w d... może by zabronić łazenia po Bieszczadach. :::::::::::)))
    A to akurat nie jest argument - żmija była u siebie, turysta łaził gdzie nie powinien, to go słusznie w d... dziabnęła;-) W Bieszczadach żmije są pod ochroną, turyści nie

  8. #28
    Bieszczadnik Awatar chris
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Kristiansand i ... ;)
    Postów
    870

    Domyślnie Odp: Paralotnia w Bieszczadach

    Cytat Zamieszczone przez MF Zobacz posta
    A to akurat nie jest argument - żmija była u siebie, turysta łaził gdzie nie powinien, to go słusznie w d... dziabnęła;-) W Bieszczadach żmije są pod ochroną, turyści nie
    Ja myślę że akurat lewitującemu paralotniarzowi to nie grozi, przynajmniej dopóty, dopóki wznosi się w powietrzu . Ale na serio, czytając niektóre, podkreślam, NIEKTÓRE wypowiedzi na forum, odnoszę wrażenie, że Bieszczady to takie miejsce, gdzie mieszkają i błąkają się jacyś "miejscowi", jacyś leśnicy, myśliwi, zakapiory, spitki, nawet, jak czytam "skurwiele", natomiast tymi, którzy naprawdę żyją Bieszczadami i tworzą Bieszczady, to szanowni "forumowicze", nadto inni turyści - ci ostatni też be, bowiem zakłócają spokój i ciszę... Dziwne to nieco. .

  9. #29
    Bieszczadnik Awatar MF
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Tychy
    Postów
    174

    Domyślnie Odp: Paralotnia w Bieszczadach

    Chris, nie wiem, może ja to źle odbieram, ale mam wrażenie, że w większości wątków, w których zabierasz głos, szukasz zwady (skutecznie, bo wywiązują się prawie zawsze jakieś kłótnie i "wymiany uprzejmości"). O co chodzi, może to taki Twój sposób na nawiązanie dyskusji? Nie podoba Ci się forum, forumowicze? Nikt Cię tu pod pistoletem nie trzyma. Chcesz - dyskutuj, wymieniaj merytoryczne argumenty, ale może bez oceniania kogokolwiek, czy ogółu forumowiczów. Coraz więcej tu niestety widać wątków, w których zamiast meritum (czytaj: Bieszczady) większość miejsca zajmują "wycieczki osobiste". Po cholerę zaczynasz je również w wątku, w którym do tej pory ich nie było?

  10. #30
    Bieszczadnik Awatar chris
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Kristiansand i ... ;)
    Postów
    870

    Domyślnie Odp: Paralotnia w Bieszczadach

    Spoko, nie szukam. Zwróć proszę uwagę, że zgodziłem się tu z twierdzeniem Twym, że turyści w Bieszczadach nie są pod ochroną. A zwierzaki jak najbardziej. Co do Forum. Jak pisałem już, jest tu wiele osób, których roztropność, wiedza, podejście do życia i "Biesów" podoba mi się i to bardzooo. A że naszły mnie jakoweś impresje n/t ponoć jak najbardziej merytorycznych postów, które czytam w wolnych chwilach .... Ok ,spoko.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •