Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Wątek: Z Nowym Rokiem

  1. #11
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Z Nowym Rokiem

    Nawzajem, wszystkiego najlepszego, szczęścia, miłości no i częstych wizyt w Bieszczadach. Nam życzę abyś z nami pozostała i częściej z nami gadała.

  2. #12
    Bieszczadnik Awatar chris
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Kristiansand i ... ;)
    Postów
    870

    Domyślnie Odp: Z Nowym Rokiem

    Spoko , wal śmiało, może jakieś nowe spojrzenie na Bieszczadki wniesiesz... I się nie bój, bo chyba nikt Ciebie tu nie pogryzie

  3. #13
    Bieszczadnik Awatar Polej
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Międzychód
    Postów
    1,152

    Domyślnie Odp: Z Nowym Rokiem

    Cytat Zamieszczone przez Rajmund Scheffler Zobacz posta
    Specjalne pozdrowienia chcę przekazać dla :Bertrand 236 / skarbnicy życiowej mądrości/ , eterycznej Anyczka20 , pełnego filozoficznego spokoju Browar , zwariowanej Kaha , zadziornej Lucyna , Doczu , którego się trochę boję , wojtek legionowo , Długi , Polej , Doczu . Wszyscy jesteście wspaniali .
    Dzięki za pozdrowienia. Mam nadzieję, że czynnie dołączysz do Forum ludzi zaczarowanych przez Bieszczady
    Pozdrawiam
    Przemek

  4. #14
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: Z Nowym Rokiem

    Cytat Zamieszczone przez Rajmund Scheffler Zobacz posta
    .... Wszystkim bieszczadnikom życzę w nowym roku wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń . Specjalne pozdrowienia chcę przekazać dla :Bertrand 236 / skarbnicy życiowej mądrości/ , ....
    Przymurowało mnie. jeszcze nikt mnie tak nie podrzucił Nawet Renatka. Teraz obawiam się, że jak spadnę to tak się potłukę, że już po Bieszczadzie chodzić nie będę mógł.
    Ale Baaaardzo dzięęękujęęę
    Pozdrawiam
    bertrand236

  5. #15
    prowydnyk chaszczowy Awatar Browar
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    2,823

    Domyślnie Odp: Z Nowym Rokiem

    -> Rajmund Scheffler
    Chciałbym u siebie znaleźć ten filozoficzny spokój odkryty przez Ciebie,pozdrawiam serdecznie,najlepsze życzenia.
    p.s. Rozumiem że świat się zmienia ale pozostanę trochę konserwatywny;no nie mam śmiałości do kobiety rzec Rajmund... ;-)
    Pozdrav

  6. #16

    Domyślnie Odp: Z Nowym Rokiem

    Dziękuję wszystkim za ciepłe słowa . Miłością do gór zaraził mnie mój osobisty mąż . Kiedy ja kobieta z nizin nadmorskich spotykałam np.w Gorcach gdzieś na pustym szlaku samotnie wędrującą kobietę byłam bardzo zaskoczona jej odwagą . Wtedy mąż stwierdził , że po górach chodzą tylko dobrzy ludzie . Miał rację . I jak tu nie kochać mężczyzn ...
    Dla Browar - ten Rajmund to wynik mojej słabej znajomości obsługi komputera.Kiedy przez przypadek trafiłam na forum byłam tak szczęśliwa , że od razu chciałam się do was "zapisać" . Tylko niestety coś źle przycisnęłam a później już nie dało się tego zmazać . Jeszcze raz pozdrawiam was wszystkich gorąco i proszę byście pisali jak najwięcej .
    Ijuż naprawdę na koniec dla Doczu - miłość przenosi góry , więc może i Twoja partnerka polubi wędrowanie .

  7. #17
    Poeta Roku 2010
    Poeta Roku 2009
    Poeta Roku 2008

    Awatar WUKA
    Na forum od
    07.2006
    Rodem z
    Toruń
    Postów
    3,907

    Domyślnie Odp: Z Nowym Rokiem

    Hm,a o mnie?

  8. #18
    Bieszczadnik Awatar DUCHPRZESZŁOŚCI
    Na forum od
    10.2006
    Rodem z
    z brzozowego gaju na Podlasiu, obecnie piaski mazowieckie
    Postów
    582

    Domyślnie Odp: Z Nowym Rokiem

    Wuka Ciebie to ja szczerze podziwiam.
    Pozdrawiam
    DUCHPRZESZŁOŚCI

  9. #19
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Z Nowym Rokiem

    Cytat Zamieszczone przez WUKA Zobacz posta
    Hm,a o mnie?
    Taki już jest los poetów. Czytujemy, jesteśmy pod wrażeniem (szalenie podobają mi się "Białe góry") ale zapominamy o tym, że ktoś te wiersze pisze. Pozdrawiam trzymaj się ciepło w tym swoim piernikowym grodzie;-) Piękny muszę to przyznać,pierniczki też macie pyszne, a i jesteście jednym z najlepiej reklamujących się regionów recepcyjnych. Ten pomnik łabędź ze słomy to arcydzieło. Niestety, musi Ci wystarczyć, że zazdrościmy Ci i talentu, i powszechnego dostępu do pierników.Pozdrawiam Łasuch Beata

  10. #20
    Poeta Roku 2010
    Poeta Roku 2009
    Poeta Roku 2008

    Awatar WUKA
    Na forum od
    07.2006
    Rodem z
    Toruń
    Postów
    3,907

    Domyślnie Odp: Z Nowym Rokiem

    To był taki mały żarcik,ale jest mi bardzo miło.Dzięki DUCHU PRZESZŁOSCI i Lucynko.
    A w Toruniu staram się rozsławiać czary i uroki Bieszczadu(są chętni do wędrówek i to często nobliwe osoby,bo "jeszcze tam nas nie było").Pierniki mamy pyszne,zabytki wspaniałe a wkrótce (21 stycznia)zawita do nas "Małżeństwo z Rozsądku"zespół ,któremu Bieszczady są też bardzo bliskie.Kto może,niech przybywa!Zapraszamy!
    P.S.
    >dotyczy wiersza "Białe góry".
    Wybaczcie moje rozstargnienie,zabrakło w nim końcówki:
    "Wielka cisza
    sygnaturką dzwoni,
    wicher niesie
    pozdrowienia
    od Połonin".

    Pozdrawiam i piernikowo i bieszczadzko!

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Pragne zostać nowym Połoniną
    Przez człowiek wiatr w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 154
    Ostatni post / autor: 05-11-2013, 23:40
  2. Kto w Nowym Roku w Biesy
    Przez Endo w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 03-12-2012, 19:43
  3. Parking w Nowym Łupkowie
    Przez desorden w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 17-08-2008, 21:46

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •