Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: prośba do moderatora

  1. #1
    lucyna
    Guest

    Domyślnie prośba do moderatora

    Proszę o usunięcie wpisu Chrisa z katalogu. Umówiliśmy się w ub roku, że stworzymy katalog publikacji poświęconych Bieszczadom. Staram się wywiązać z zobowiązania. Mam trochę czasu, porządkuję bibliotekę i przy okazji uzupełniam dane. Wpis Chrisa nic nie wnosi, a wprost przeciwnie. Mnie osobiście razi. Jest tyle miejsca i możliwość zakładania nowych wątków, że proszę zostawcie katalog w spokoju. Przepraszam jeżeli kogoś uraziłam. Poprostu proszę o uszanowanie mojej pracy.

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar chris
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Kristiansand i ... ;)
    Postów
    870

    Domyślnie Odp: prośba do moderatora

    popieram prośbę przedpiszącej :))

  3. #3
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie Odp: prośba do moderatora

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    Proszę o usunięcie wpisu Chrisa z katalogu. Umówiliśmy się w ub roku, że stworzymy katalog publikacji poświęconych Bieszczadom.
    Tak, racja, zrobimy porządek.
    Wszelkie uwagi i pytania do katalogu proszę wpisywać w wątku technicznym na tamtym podforum - jest taki.
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  4. #4
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: prośba do moderatora

    Q ramach porządku proszę o przesunięcie wątku Fotozagadka cerkiew do wątku Znasz Bieszczady? Detale
    bertrand236

  5. #5
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: prośba do moderatora

    Chciałbym się dowiedzieć za cóż to został zbanowany zbójnik-bieszczadnik? jakiegoż to niewłaściwego języka użył? Forumowicz wszedł dopiero na Forum, zadał eleganckie pytanie, w swoim drugim poście wyraz "niestosowny" wykropkował, chociaż tak w sumie... to nie wiadomo jakiego słowa chciał użyć! I jeszcze jedno... działał w afekcie.
    Inni mogą pierdoły pisać nie w temacie wątku, nie kropkować wulgaryzmy i tutaj można przymknąć oko?... dziwna ta forumowa temida!
    Uważam za stosowne przywrócenie usuniętego postu w "Chata w dziczy"i cofnięcie kary porządkowej dla zbójnika-bieszczadnika!
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

  6. #6
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,278

    Domyślnie Odp: prośba do moderatora

    Krótki staż nie usprawiedliwia stosowania wulgarnych wyrazów,(pisanych nieortograficznie, ortograficznie też nie), co z tego, że wykropkowanych.Sam niedawno z tym walczyłeś. Tobie zwykła "dupa" przeszkadzała, a ten wyraz jest tak ciężkiego kalibru, że żadne wykropkowanie nic tu nie zmienia. Jesteś w Bieszczadach, to pij piwo, zamiast robić za adwokata diabła. ja popieram decyzję Moderatora.
    Ostatnio edytowane przez Piskal ; 12-11-2010 o 17:12 Powód: dopisek

  7. #7
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: prośba do moderatora

    Wyciąg z regulaminu forum:

    Za szczególnie niepożądane uznajemy: (...)
    3. niewłaściwy lub wulgarny język - 4 punkty;
    4. personalne ataki lub obrażanie innych użytkowników - 5 punktów.
    (...) Zebranie 7 punktów przez użytkownika wiąże się z zablokowaniem możliwości korzystania z forum na okres obowiązywania kary.


    ... czyli na 10 dni. Jako moderator nie widzę powodów do przywracania postów i cofania bana.

    A jako użytkownik dodam, że po swoim pierwszym poście nowy kolega został potraktowany tak, jak na to zasłużył. Ale zamiast spróbować zrozumieć i np. obrócić sprawę w żart, strzelił focha. Afektem nie można usprawiedliwiać personalnych wycieczek ani rzucania mięsem, na dodatek w obraźliwym kontekście i nieortograficznie.


    Edit - faktycznie, mój żart na temat liczby postów Piskala był niepotrzebny, więc przepraszam i usuwam jako offtop, podobnie wszystkie inne teksty nie na temat.
    Ostatnio edytowane przez Marcowy ; 12-11-2010 o 18:10 Powód: dopisek

  8. #8
    Poeta Roku 2010
    Poeta Roku 2009
    Poeta Roku 2008

    Awatar WUKA
    Na forum od
    07.2006
    Rodem z
    Toruń
    Postów
    3,907

    Domyślnie Odp: prośba do moderatora

    Uważam, ze długi staż takze nie. W ogóle żadne "długości" pobywania na forum nie mają w tej kwestii nic do rzeczy. I tyle!

  9. #9
    Bieszczadnik
    Na forum od
    08.2006
    Rodem z
    Mazowsze
    Postów
    201

    Domyślnie Odp: prośba do moderatora

    Cytat Zamieszczone przez Piskal Zobacz posta
    Krótki staż nie usprawiedliwia stosowania wulgarnych wyrazów,(pisanych nieortograficznie, ortograficznie też nie), co z tego, że wykropkowanych.
    Tzn.że przy trochę dłuższym już można?

    darkangel79

    . czy to ważne przez jakie 'h' 'ch' się to pisze???
    Ważne że h.. jest ch..em

  10. #10
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: prośba do moderatora

    I tutaj Piskalu musisz także dać swój głos?... toż to było pytanie tylko do moderatora (przeczytaj tytuł posta)!

    [I]"Krótki staż nie usprawiedliwia stosowania wulgarnych wyrazów,(pisanych nieortograficznie, ortograficznie też nie), co z tego, że wykropkowanych. Jesteś w Bieszczadach, to pij piwo, zamiast robić za adwokata diabła."
    Jaki wyraz?... ten zarzut to każdy adwokat (nie tylko diabła) by obalił (pomijam, że te Twoje określenie z obrońcą diabła nijak mi nie pasuje do mojego posta... ale tylko mi!!!).
    No tak, u Ciebie jak Bieszczady to od razu... piwo, ale jednak smaku mi narobiłeś.

    Tutaj koniec meczu, 1:1... na tym Piskalu skończmy konwersację bo zaraz zlecą się inni adwokaci i damy im wody na młyn.
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Prośba
    Przez Spinka w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-06-2012, 17:48
  2. Prośba.
    Przez katanka w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 17-08-2007, 00:10
  3. Prośba
    Przez kondzik12 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 23-12-2003, 23:36
  4. Prośba
    Przez arkopal w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 02-09-2003, 12:38
  5. Prośba!!!!
    Przez windsurfer w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 28-06-2003, 22:08

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •