Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Wątek: prośba do moderatora

  1. #21
    Bieszczadnik
    Na forum od
    08.2006
    Rodem z
    Mazowsze
    Postów
    201

    Domyślnie Odp: prośba do moderatora

    Cytat Zamieszczone przez Marcowy Zobacz posta
    ..." żeby znaleźć ten hak na mnie". ...
    Jeśli tak to odebrałeś to nie o to chodziło.
    Dałem Ci tylko przykład że zastosowałeś prawo Kalego.Człowiek którego zbanowałeś zadał pytanie na które otrzymał kilka ironizujących (mi.i Twój) postów .Został sprowokowany ,odpowiedział i ta odpowiedź Ci podpadła.Jeżeli użył wulgaryzmu ( a użył ? ) to właśnie po to dałem ten dałem ten przykład że nie tylko On przekroczył granicę
    .Również to że w Twoim środowisku zwraca się do kogoś obcego "chłopaku" jak widać nie każdemu ta forma odpowiada.I nie tłumacz że wulgaryzm w dowcipie i w realu to różne sprawy.
    Coś co wykracza poza system estetyczny człowieka jest tym samym bez względu na formę i okoliczności.
    I jeszcze coś:nie jestem człowiekiem pilnującym "czystej formy " na forum ale reagującym na rzeczy które ( po przemyśleniu) nie powinny mieć miejsca.

    Pozdrawiam.

    Do joorga

    Ktoś puścił bąka(sytuacyjnego) i uważasz że mam udawać że nie czuję? Mylisz się zasadniczo co do oceny mojej osoby bo nie jestem ani małostkowy ani pruderyjne tylko zwyczajnie .....(powiedzmy zdegustowany) jeśli w życiu spotykam się z kulturą chodnikową.

  2. #22
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: prośba do moderatora

    Rozważmy ten problem od strony Regulaminu:
    "Za łamanie zasad regulaminu lub netykiety użytkownik może otrzymać ostrzeżenie, a za powtarzające się wyskoki - także punkty karne. Za szczególnie niepożądane uznajemy: wypowiedzi nie na temat – 2 pkt karne; spamowanie reklamami - 3 punkty; niewłaściwy lub wulgarny język - 4 punkty; personalne ataki lub obrażanie innych użytkowników - 5 punktów.'

    Zwracam uwagę na słowo "może"... w przypadku ostatniego banowania mod zamknął oko na to słowo. Oczy jednak otworzył na to słowo gdy sam złamał kilkakrotnie Regulamin. Fakt, przeprosił, skasował posty, ale czy dał podobną możliwość nowemu Forumowiczowi?

    Podtrzymuję swoją wcześniejszą prośbę o odwołaniu bana i trwam nadal w przekonaniu o przymkniętym oku Forumowej temidy!

    Już wcześniej postulowałem, gdzieś w prywatnych postach lub na zapleczu dla modów... zlikwidujmy punkt mówiący o niewłaściwym lub wulgarnym języku na Forum i będzie spokój. A tak to co jakiś czas to interpretacja moda i Forumowicza odbywa się w stylu "każdy ... na swój strój"... a bo to kontekst literacki, a to dobitność humoru, a to wyrazistość myśli piszącego, a to pisarz taki czy owaki, a to kaprycho lub inne g...o.
    Regulamin w tym punkcie stał się swoistą interpretacją zarówno przez Forumowicza i tutaj sobie na wiele ten Forumowicz może pozwolić jak i moda, który słowo "może" zauważa lub nie, ale jednocześnie dowolnie interpretuje Regulamin.

    Na zapleczu rozważ Adminie wraz z Modami ten problem... nie uciekniecie przed nim bo on ciągle będzie wracał przy okazji każdej dowolnej interpretacji tego punktu Regulaminu i każdej uwadze dotkniętego Forumowicza.
    Likwidacja tego punktu i... macie koniec problemów, bo piszący dobitny humor powie dobitnie, piszący "..." bo miał taki kaprys lub chciał podkreślić wymowę sytuacji a adwokatom różnej maści wypadnie argument do popisów.
    Będziemy mieli z Forum... Speakers' Corner z Hyde Park`u. Trzeba tylko określić w Regulaminie kto zostanie królem i królową by ich nie obrażać.
    I będzie bajka... normalnie bajka. :)
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

  3. #23
    Poeta Roku 2010
    Poeta Roku 2009
    Poeta Roku 2008

    Awatar WUKA
    Na forum od
    07.2006
    Rodem z
    Toruń
    Postów
    3,907

    Domyślnie Odp: prośba do moderatora

    Oj Rekonie, Rekonie ! Wyrażanie własnych opinii forumowiczów nazywasz "argumentem do popisów adwokatów różnej maści"???Dajże już spokój. To jako swój "popis" dodam, że można być elegancko wulgarnym i prostacko wulgarnym.To akurat odróżniam i kontekstem literackim się podpieram.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Prośba
    Przez Spinka w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-06-2012, 17:48
  2. Prośba.
    Przez katanka w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 17-08-2007, 00:10
  3. Prośba
    Przez kondzik12 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 23-12-2003, 23:36
  4. Prośba
    Przez arkopal w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 02-09-2003, 12:38
  5. Prośba!!!!
    Przez windsurfer w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 28-06-2003, 22:08

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •