Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4
Pokaż wyniki od 31 do 39 z 39

Wątek: 15 września - 6 października 2006 r.

  1. #31
    Bieszczadnik Awatar Jaro
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    50°02'11''N 21°59'02,6''E
    Postów
    794

    Domyślnie Odp: 6 października 2006 r. Najpiękniejsza dolina świata

    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec Zobacz posta
    Szkoda, że komasując owe wątki nie zastanowiłeś się nad tym i nie ustawiłeś ich właśnie w kolejności "rosnącej" (tak jak ja je ostatecznie umieściłem na forum), tj. rozpoczynając od dn. 15 września.
    Wierz mi, że chciałem tak zrobić, ale niestety nie ma takiej możliwości i posty są segregowane automatycznie wg daty i godziny napisania.
    Co do tematu to również poprawiony.
    Pozdrawiam
    Jaro

    Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  2. #32
    Bieszczadnik Awatar sofron
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Wwa Północ
    Postów
    107

    Domyślnie Odp: 28 września 2006 r. Przejście całej Połoniny Wetlińskiej

    ja też wówczas tam byłem, znowu się minęliśmy, jak trzy lata wcześniej w Dwerniku na szosie-bezimmiennie. Nic dziwnego, zważywszy na tłumy, które tam były.
    sofron

  3. #33
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2004
    Postów
    295

    Smile Odp: 15 września - 6 października 2006 r.

    I ja tam (w Sękowcu) byłem ale dwa tygodnie później. W ośrodku byłem jedynym gościem

  4. #34
    Bieszczadnik Awatar iza
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    okolice Gdańska
    Postów
    710

    Domyślnie Odp: 15 września - 6 października 2006 r.

    A to się porobiło my byliśmy jakiś tydzień po S.B , czyli tydzień przed Tobą , wolnych miejsc nie było .

  5. #35
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: 28 września 2006 r. Przejście całej Połoniny Wetlińskiej

    Cytat Zamieszczone przez sofron Zobacz posta
    ja też wówczas tam byłem, znowu się minęliśmy, jak trzy lata wcześniej w Dwerniku na szosie-bezimiennie. Nic dziwnego, zważywszy na tłumy, które tam były.
    sofron
    28 września (czwartek) takich znowu tłumów na Połoninie Wetlińskiej nie zauważyłem. Wędrowaliśmy opisaną trasą, jacyś ludzie byli zawsze w zasięgu wzroku, ale nic ponadto. "Wymijanie" i "wyprzedzanie" też nie zdarzało się zbyt często.
    Do Chatki Puchatka dotarliśmy po południu. Było tam wtedy (w środku i na zewnątrz) jakieś 20 - 30 osób.

    Może owe "tłumy", o których piszesz, weszły na połoninę wcześniej. Czasem tak się zdarza, że przyjadą na raz 2 autokary pełne wycieczkowiczów, towarzystwo wejdzie najkrótszą (i najtrudniejszą) drogą do schroniska, tam najpierw złapią oddech, potem się obfotografują, następnie jakaś kanapka i piwko ... A za godzinę z górki na pazurki, z powrotem do autokaru, bo przecież trzeba dalej jechać, w planie wycieczki jest jeszcze to i owo.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  6. #36
    Bieszczadnik Awatar sofron
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Wwa Północ
    Postów
    107

    Domyślnie Odp: 28 września 2006 r. Przejście całej Połoniny Wetlińskiej

    Było to przed południem i tłum był niezmierny... spokój znaleźliśmy 100 metrów poniżej Chatki...
    sofron

  7. #37
    Bieszczadnik Awatar Jarek L
    Na forum od
    10.2006
    Rodem z
    Bardzo daleko od Bieszczadow...
    Postów
    152

    Domyślnie Odp: 15 września - 6 października 2006 r.

    Fascynujaca relacja, dobrze sie ja czyta, a odwrotny porzadek tylko jej uroku dodaje. Moze jakies zdjatka byc dolaczyl - jesli robiles oczywiscie.

    Dzieki!

    Jarek

  8. #38

    Domyślnie Odp: 17 września 2006 r. Krywe i Hulskie

    Witam. Odnośnie wyprawy do krywego - i dalej powrót do sękowca-to chyba był jeszcze most na krywem tak?? Jestem zakręcony jak diabli bo w lipcu 2010 też wybrałem się z zamiarem zaliczenia trasy zatwarnica- hulskie-krywe-tworylne. Ni cholery nie trafiłem do krywego. Z zatwarnicy koło kościoła jechałem fatalną drogą autem około 3 km do niby hulskiego. Na rozwidleniu dróg zostawiłem auto i udałem się w prawo w górę asfaltową drogą, która przerodziła się dalej w szutrówe (na skrzyżowaniu była informacja - krywe 50 min). Po jakimś czasie szutrówa biegła dalej, a czerwony szlak skręcił w prawo w las - poszliśmy szlakiem i po pół godzinie zawróciliśmy do auta. Nadal nie wiem - pomimo analizy map i rozmów na forum - dokąd prowadziła ta szutrówa i czy doszedłbym nią to krywego i gospodartstwa Pani Tosi. Jak możesz napisz mi więcej szczegółów i tak ogólnie jaka atmosfera u P. Tosi i gdzieś tam teraz ponoć jakiś prywatny teren jest. Z góry dziękuję. Pozdrawiam

  9. #39
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,278

    Domyślnie Odp: 15 września - 6 października 2006 r.

    Jeden wątek do zadania pytania to dla ciebie za mało?

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Relacja z pobytu w Bieszczadach w dn. 13 września - 7 października 2009 r.
    Przez Stały Bywalec w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post / autor: 05-02-2010, 19:35
  2. Sianki, 22 września
    Przez Stały Bywalec w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 27-11-2005, 12:32
  3. Hulskie i Krywe, 25 września
    Przez Stały Bywalec w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-10-2005, 12:15
  4. Awaria 15/16 września 2005
    Przez admin w dziale Techniczne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 02-10-2005, 14:33

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •