Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Łowić ryby w Solinie

  1. #1
    Bieszczadnik Awatar Trauma
    Na forum od
    01.2007
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    167

    Domyślnie Łowić ryby w Solinie

    Mam pytanie. A raczej mój kolega. Ile kosztuje zezwolenie na połów ryb w Solinie i jakie tam ryby są? Ktoś łowił tam kiedyś ryby?? Prosze poleccie jakieś miejsca.

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie Odp: Łowić ryby w Solinie

    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  3. #3
    Bieszczadnik Awatar Trauma
    Na forum od
    01.2007
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    167

    Domyślnie Odp: Łowić ryby w Solinie

    Dziękuję. Jeden link mi się nie otworzył.Jeszcze jakbym mogła prosić o podanie adresu gdzie załątwia się pozwolenia i ile kosztują.

  4. #4
    Bieszczadnik Awatar Góral
    Na forum od
    04.2006
    Rodem z
    Bielsko-Biała
    Postów
    38

    Domyślnie Odp: Łowić ryby w Solinie

    Witaj!
    Ja co roku kupuję pozwolenie u pana Jacka Golonki w Wołkowyji w Ośrodku Zarybieniowym (zaraz na początku drogi prowadzącej do kościoła). Zdaje się że mozna wykupić także w Polańczyku (obok Delikatesów przy osiedlu) i w Solinie alw nie wiem dokładnie w którym miejscu. W każdym razie Wołkowyja jest pewna.
    Pozdrawiam i życzę taaakich okazów.
    Ja jadę dopiero końcem maja i już nie mogę się doczekać połowów i łażenia po górach.
    Aha, co do pola namiotowego Czaków (pojawia się w jednym z linków) - to ja osobiście nie mam stamtąd dobrych wspomnień. Właściciel chciał mnie nawet skasować w maju za łowienie z brzegu - chociaż nie ma do tego żadnych uprawnień a poza tym to stary kłusol (sam widziałem), który miał z tego powodu już kilka spraw w sądzie. Także moja noga tam z pewnością więcej nie postanie. Ale może inni mają lepsze doświadczenia.
    Pozdro
    Kieby gór nie było to bym se usypoł.

  5. #5
    Bieszczadnik
    Na forum od
    12.2004
    Postów
    377

    Domyślnie Odp: Łowić ryby w Solinie

    "Mam pytanie. A raczej mój kolega. Ile kosztuje zezwolenie na połów ryb w Solinie i jakie tam ryby są?"
    Witaj !
    Trauma a czy Twój kolega to wedkarz czy nie?
    Zerkając na "stronkę " ZO Krosno(lub do informatora wydanego przez ten zarzad) -bedzie wiedzial ile kosztuje i co mu wolno a czego nie (jak również gdzie wolno a gdzie nie i na co ..... )
    Oplacić może też u siebie np na poczcie (powinien wiedziec jak) lub nawet po drodze . Przekaz musi mieć przy sobie podczas wędkowania jako dowód wplaty za... .

    Pozdrawiam PF

  6. #6
    Bieszczadnik Awatar Trauma
    Na forum od
    01.2007
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    167

    Domyślnie Odp: Łowić ryby w Solinie

    Góral: Dziękuję. I życzę "połamania wędki" Nie wiem czy to dobrze tak życzyć, ale kolega zawsze mnie prosi bym tego mu życzyła :)

    PiotrekF: Tak mój kolega to wędkarz, tylko że normalnie łowi ryby w małej gminie w województwie wielkopolskim i tam kupuje pozwolenia ma karte itp. Prosił bym się dowiedziała czegoś na temat łowienia bo tylko w ten sposób uda mi się go nakłonić by pojechał w Bieszczady :)
    "Noc ci stworzyłem najciemniejszą
    byś mogła być bielsza od czerni"


  7. #7
    Bieszczadnik
    Na forum od
    12.2004
    Postów
    377

    Domyślnie Odp: Łowić ryby w Solinie

    http://www.pzw.org.pl/pzwkrosno/szablon.php?ids=438

    Trauma podaj koledze powyższe do poczytania . Jeżeli można coś poradzić : jakie , gdzie , na co , jak niech kolega podpatrzy u miejscowych wedkarzy lub dopyta się . To samo tyczylo by się miejscówek . Jestem pewien , że kolega sobie poradzi i bez naszych ..... :) . Polamania ...... mu zyczę . Naklaniaj go Trauma , naklaniaj choćby dla widoczków , wschodów , zachodów (nad wodą) itp . Pozdrawiam Trauma

    PF

  8. #8
    Bieszczadnik Awatar Trauma
    Na forum od
    01.2007
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    167

    Domyślnie Odp: Łowić ryby w Solinie

    PiotrekF dziękuję. Niestety do niektórych wędkarzy nie przemawiają widoczki ale ryby :) Najlepiej taaaaakie. Choć mam nadzieję, że jak zobaczy taki zachód słońca(albo wschód) to go ściśnie troche w serduchu :) Bieszczady są piękne... Choć są miejsca w Bieszczadach mniej tłoczne i ładniejsze niż Solina.
    "Noc ci stworzyłem najciemniejszą
    byś mogła być bielsza od czerni"


Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Gdzie na ryby na Solinie
    Przez Cimek w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 06-12-2012, 13:21
  2. Zapora w Solinie
    Przez mirek.k w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 01-04-2010, 20:04
  3. nocleg w Solinie
    Przez malmiza w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 07-08-2006, 14:53
  4. Gdzie na ryby?
    Przez KrzysiekM w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 29-11-2005, 10:51
  5. Noclegi w Solinie?
    Przez angelus w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 02-07-2004, 11:10

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •