Zobacz wyniki ankiety: Gdzie?? KIMB VI 2007 -- Głosowanie (tura I)

Głosujących
65. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Przysłup (Brzeziniak)

    1 1.54%
  • Roztoki Górne (Schronisko)

    16 24.62%
  • Sękowiec (Ośrodek Wczasowy)

    14 21.54%
  • Smolnik (Zagroda)

    1 1.54%
  • Ustrzyki Górne (Zajazd pod Caryńską)

    33 50.77%
Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 65

Wątek: Gdzie ?? KIMB VI 2007-- głosowanie tura I

  1. #31
    Bieszczadnik Awatar chris
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Kristiansand i ... ;)
    Postów
    870

    Domyślnie Odp: Gdzie ?? KIMB VI 2007-- głosowanie tura I

    Cytat Zamieszczone przez mAAtylda Zobacz posta
    A czy Pastor albo Chris byliście na KIMBie???Bo jak widzę to sama teoria za wami przemawia.15 osób na KIMBIE, chyba w 1 domku.
    Witam Cię. Padając na twarz przed KIMB-owiczką potwierdzam, że na KIMB nie byłem. Widzę tylko, że prosta dość sprawa przysparza znienacka kłopotów. Stąd moja niewinna propozycja. Jasne, że źle, jeśli na miejsce Waszego spotkania głosują ludzie nie mający z KIMB nic wspólnego, a taką możliwość mają tu. Zapewniam, że glosu nie oddałem . Pozdrawiam.

  2. #32

    Domyślnie Odp: Gdzie ?? KIMB VI 2007-- głosowanie tura I

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    No to narozrabiałam. Głosowałam na (...). Nie mam szans być na KIMBie ale miałam cichutką nadzieję, że chociaż na chwilkę wpadnę aby Was poznać. Jest to tylko możliwe w (...).
    Nic nie narozrabiałaś. O to właśnie chodzi, że miałaś nadzieję się spotkać i głosowałaś, tak jak każdy, na miejsce, które najbardziej Ci pasuje.

    Co to znaczy, że nie masz szans byś na KIMBie? Wpadnij na tyle czasu na ile możesz.

  3. #33
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,506

    Domyślnie Odp: Gdzie ?? KIMB VI 2007-- głosowanie tura I

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    No to narozrabiałam. Głosowałam na Ustrzyki Górne. Nie mam szans być na KIMBie ale miałam cichutką nadzieję, że chociaż na chwilkę wpadnę aby Was poznać. Jest to tylko możliwe w Ustrzykach Górnych. Reasumując jeden głos mniej.
    Nic nie narozrabiałaś, głos Twój jest nadal ważny - pod warunkiem, że dotrzymasz słowa i wpadniesz na tę obiecaną "chwilkę" (co najmniej).

    Moim zdaniem uczestnictwo w KIMB nie musi (chociaż może) polegać na siedzeniu tam na wszystkich obradach , przez pełne 3 dni.
    Jeśli miejsce KIMB zostanie wybrane w Ustrzykach Grn. (na co się zanosi, przynajmniej w I turze), to osobiście planuję tam przyjechać 19 maja, w sobotę.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  4. #34
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Gdzie ?? KIMB VI 2007-- głosowanie tura I

    Bardzo chcę być na KIMBie, a raczej bardzo chcę Was poznać. W tym okresie mam zlecenia, które przyjełam w ubiegłym roku. Nie wiem, czy uda przykonać mi się gości aby wstąpili do miejscowości w której bedziecie. Przygotowałam się juz do uczestnictwa. Mam znak rozpoznawczy zaproponowany przez Dertego: dwa kije od szczotki.

  5. #35
    Bieszczadnik Awatar DUCHPRZESZŁOŚCI
    Na forum od
    10.2006
    Rodem z
    z brzozowego gaju na Podlasiu, obecnie piaski mazowieckie
    Postów
    582

    Domyślnie Odp: Gdzie ?? KIMB VI 2007-- głosowanie tura I

    Ja dotąd się nie zbroiłem. Ale może też z jakimś kijem od szczotki przybędę. Tylko po co? Skoro żaden wilk mnie nie uszczknoł. Chyba że na "upirze" co to z czasów Bojkowskich pozostały. I teraz nie mając nic do roboty błąkają się po Bieszczadzie czatując na KIMB-owiczów.
    Pozdrawiam
    DUCHPRZESZŁOŚCI

  6. #36
    Bieszczadnik
    Forumowicz Roku 2008
    Awatar Derty
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    z lasu
    Postów
    1,852

    Domyślnie Odp: Gdzie ?? KIMB VI 2007-- głosowanie tura I

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    Mam znak rozpoznawczy zaproponowany przez Dertego: dwa kije od szczotki.
    Hehe...pierwszy pójdzie w drobiazgi, zostanie zapasowy:D Wilki już wieją z rejonu, gdzie będziesz działała

    Co do głosowania tych, którzy nie zamierzają przyjechać - ja sądzę, że niemal każdy, kto zagląda w ten wątek, ma choćby skryte marzenie, żeby na tę imprezę zajrzeć, ale życie, jak to życie...przeszkadza:) Dlatego nic a nic mnie nie martwi, że ci ludzie głosują. Gdyby się dało, ja bym jakoś zobowiązał milczących czytaczy forum, aby zabrali głos w tej sprawie. Wynik głosowania pokazałby przy okazji, jakie preferencje mogą mieć forumowicze w sprawie miejsca na KIMB.
    Z innej beki - ciekawi mnie, kto z Was wybiera się na KIMB i będzie tam na więcej niż 50%? Na razie nie ciekawi mnie, jakie miejsca preferujecie - o tym pogadamy na KIMBie;> :P Chodzi mi o ustalenie najbardziej prawdopodobnej liczby uczestników. Z uwagi na całkowitą objętość Toastu Głównego, jak i z uwagi na liczbę koniecznych kijów na wilki

    Ja się wybieram na 75% na razie. Ale może sytuacja się wyklaruje i za niedługo podam lepszy wynik:D

    Pozdrawiam ZaKIMBionych
    Rano robimy nic. Lubimy to robić (Z Bertranda, 2011)

    właśnie, wziąłby człowiek amunicję
    eksportową śliwowicję
    drzwi opatrzyłby w inskrypcję:
    "przedsięwzięto ekspedycję" (MamciaDwaChmiele,2012)

  7. #37
    Bieszczadnik Awatar kobieta_bieszczadzka
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    to tu ... to tam ...
    Postów
    1,099

    Domyślnie Odp: Gdzie ?? KIMB VI 2007-- głosowanie tura I

    Ja i Łysek plączemy się między 80 a 90 % wszystko si wyklaruje bliżej terminu..... kije mamy swoje ......

  8. #38
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,506

    Domyślnie Odp: Gdzie ?? KIMB VI 2007-- głosowanie tura I

    Dwie sprawy:
    I.
    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    Bardzo chcę być na KIMBie, a raczej bardzo chcę Was poznać. W tym okresie mam zlecenia, które przyjełam w ubiegłym roku. Nie wiem, czy uda przykonać mi się gości aby wstąpili do miejscowości w której bedziecie.(...)
    Ależ Lucynko, zachęć i przekonaj ich właśnie ... KIMB-em. Jeśli są to cudzoziemcy, to mów im np. o ... the famous Bieszczady Congress including well known tourists and inhabitans of region, and so on, and so on. I że oni u siebie w życiu takiego "kongresu" nie uświadczą, choćby się ... (użyj synonimu).

    II.
    Admin zainstalował na forum specjalne urządzenie (bioinżynieria genetyczna), które osobie głosującej (uczestniczącej w tej ankiecie) robi jednocześnie test DNA. Tak więc nie tylko ustalimy, kto zagłosował, a potem nie przyjechał na VI KIMB, lecz przy okazji sprawdzimy również ojcostwo (i macierzyństwo) najsłynniejszego dziecka w Polsce.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  9. #39
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,664

    Domyślnie Odp: Gdzie ?? KIMB VI 2007-- głosowanie tura I

    No i co tu tak cicho? Gdzie gorące komentarze i zajadłe polemiki?!

    Wedle moich obliczeń UG zdobyły dokładnie tyle głosów ile trzeba, żeby wygrać w pierwszej turze, czyli 50% + 1. Czyli miejscówka VI KIMB-u zostala ustalona!!! Hura!!!

    Ale czy ta liczba głosów to może być przypadek?! Ktoś na pewno maczał w tym paluchy!!! :P

    Edit:

    Uch, dopiero po chwili znalazłem inny - dość odległy - wątek, w którym ów fakt został oficjalnie potwierdzony. I dobrze :)
    Ostatnio edytowane przez Marcowy ; 05-02-2007 o 15:20

  10. #40
    Bieszczadnik
    Forumowicz Roku 2008
    Awatar Derty
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    z lasu
    Postów
    1,852

    Domyślnie Odp: Gdzie ?? KIMB VI 2007-- głosowanie tura I

    Cytat Zamieszczone przez Marcowy Zobacz posta
    No i co tu tak cicho? Gdzie gorące komentarze i zajadłe polemiki?!
    No właśnie! Ja tu chciałem złożyć pierwszy oficjalny protest!!!!!
    Nawołuję do natychmiastowego rozpatrzenia mojego protestu wszędzie, gdzie tylko istnieje siła lub siły mogące zmienić ten wysoce nieporządany stan, o którym właśnie chciałbym napisać!! Ja nie wiem, jak to by można zrobić, ani kto, ani czym, ani gdzie! Jednak nie mam zamiaru dalej milczeć, bo wiem, że i inni też się przyłączą do protestu.
    Bo to nie może być tak, żeby wielu uczestników KIMBu, choć może nie większość, a może większość z tych, którzy przyjadą na KIMB, tego teraz nie sposób ustalić...no więc, żeby ci wszyscy ludzie musieli TAK DŁUGO CZEKAĆ NA KIMB!!!!

    Dziękuję!
    Derty
    Rano robimy nic. Lubimy to robić (Z Bertranda, 2011)

    właśnie, wziąłby człowiek amunicję
    eksportową śliwowicję
    drzwi opatrzyłby w inskrypcję:
    "przedsięwzięto ekspedycję" (MamciaDwaChmiele,2012)

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. X KIMB- głosowanie!
    Przez Piskal w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 179
    Ostatni post / autor: 05-03-2011, 09:16
  2. II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 350
    Ostatni post / autor: 23-05-2009, 13:28
  3. Do Joorga i nie tylko. II tura wyborów miejsca VI KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 71
    Ostatni post / autor: 20-09-2007, 16:14
  4. KIMB 2007 - III tura
    Przez andrzej627 w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 108
    Ostatni post / autor: 11-06-2007, 22:15
  5. Gdzie ?? KIMB 2006 - głosowanie PONOWNE - zmienione
    Przez joorg w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 50
    Ostatni post / autor: 04-05-2006, 07:44

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •