Strona 46 z 154 PierwszyPierwszy ... 36 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 56 96 146 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 451 do 460 z 1538

Wątek: [Warszawa] Spotkania bieszczadzkie

  1. #451
    Bieszczadnik Awatar maciejka
    Na forum od
    07.2009
    Postów
    1,862

    Domyślnie Odp: [Warszawa] Spotkania bieszczadzkie

    Cytat Zamieszczone przez hybka Zobacz posta
    Wczorajszy koncert był cudowny i jako odstresowywacz przed obroną magisterską stanął na wysokości zadania :)
    Bardzo się cieszę, że mogłam poznać tych, co byli... Zgodnie z obietnicą melduję, że dziś zostałam Panią Magister na 5 :)

    No proszę jaka siła jest w sztuce

  2. #452
    Bieszczadnik Awatar maciejka
    Na forum od
    07.2009
    Postów
    1,862

    Domyślnie Odp: [Warszawa] Spotkania bieszczadzkie

    Ja też się zbieram co by podzielić się wrażeniami z wczorajszego wieczoru. Jednak jak już na forum obserwowano, im więcej się użyło tym trudniej się wysłowić. A poza tym nie chcę tym razem ubiec Agnieszki!

  3. #453
    Bieszczadnik Awatar maciejka
    Na forum od
    07.2009
    Postów
    1,862

    Domyślnie Odp: Spotkania bieszczadzkie w Warszawie

    Cytat Zamieszczone przez Aleksandra Zobacz posta
    Na czwartkowym spotkaniu, już po koncercie, nie zabrakło w rozmowach i tej propozycji. Termin okazał się być dla większości mało dostępny w związku z przedświątecznym charakterem.
    Propozycja wycieczki kusząca i żal ją stracić, ale..
    Rzeczywiście w ten cmentarno-świąteczny weekend pojawiają się inne wyjazdy i trudno jest wszystko ze sobą pogodzić.
    A swoją drogą to nieco wystarszyła mnie informacja o konieczności zabrania prowiantu na cały dzień i jeszcze latarek
    No bo ile można iść 20 km?

  4. #454
    Bieszczadnik Awatar maciejka
    Na forum od
    07.2009
    Postów
    1,862

    Domyślnie Odp: [Warszawa] Spotkania bieszczadzkie

    Do dobra nie wytrzymam, muszę się podzielić, jak to miło wczoraj było. I
    jeszcze wyjdę na gadułkę, chociaż tak nie jest
    Wpadliśmy do piwnicy jak już był ful ludzi, a nasza silna grupa jawiła się na środku sali, jak napisała Aleksandra, od razu było widać, że my Bieszczadnicy nie jesteśmy przypadkowymi gośćmi. Wiara trzymała dla nas wolne stołki, więc pozostało tylko zorganizować to, co reszta juz dzierżyła w dłoniach. Zespól dał nam trochę czasu, aby się odpowiednio dostroić. A zaczęło się od niespodzianki Wuki. Krysia zgadła, że będzie to dedykacja. Lider Małżeństwa pozdrowił nas jako Biesolubnych, ale dla mnie największą niespodzianką była wiadomość, że grupa śpiewa teksty naszej poetki. O tak sobie żyję na świecie, nie wiedząc o tylu pięknych sprawach
    MZR odkryłam tuż przed koncertem za sprawą forum i szybko stałam sie ich fanką. A wyśpiewana poezja Wuki, to po prostu balsam dla duszy! Muzycy i my, wszyscy byliśmy niepocieszeni, że Cię tam Wuka nie było. Staraliśmy się też spełnić prośbę Wuki i przesłać pozdrowienia w drugą stronę. Dziewczyny się super przygotowały. Na koniec koncertu wystawiły baner "UŚCISKI OD WUKI" co prawda w 3 kawałkach, ale było widać czarno na białym. W części nieoficjalnej wprowadziłyśmy to ochoczo w czyn

  5. #455
    Poeta Roku 2010
    Poeta Roku 2009
    Poeta Roku 2008

    Awatar WUKA
    Na forum od
    07.2006
    Rodem z
    Toruń
    Postów
    3,907

    Domyślnie Odp: [Warszawa] Spotkania bieszczadzkie

    Maciej-ko!Dobrze,że już nie wytrzymałaś dłużej,bo bardzo czekałam na wiadomość o..uściskach! Żałuję ogromnie,że mnie tam z Wami nie było (przeszkody nie do przeskoczenia) ale wierzę,że jeszcze to nadrobimy z nawiązką!!!!!

  6. #456
    Bieszczadnik Awatar maciejka
    Na forum od
    07.2009
    Postów
    1,862

    Domyślnie Odp: [Warszawa] Spotkania bieszczadzkie

    Wuka! ale Ty jesteś, nawet jak Cię nie ma. Masz to szczęście wiecznej obecności. Ja na przykład nabyłam wczoraj płyty MZR, słucham sobie i wybieram "wukowe kawałki".
    Ja też chciałabym do Torunia i do owej słynnej Zawadki i jeszcze na zimową wyprawę...

  7. #457
    Bieszczadnik Awatar Aleksandra
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Warszawa
    Postów
    948

    Domyślnie Odp: [Warszawa] Spotkania bieszczadzkie

    Cytat Zamieszczone przez maciej_ka Zobacz posta
    Ja też chciałabym do Torunia i do owej słynnej Zawadki i jeszcze na zimową wyprawę...
    Maciej_ko jedź
    i pisz nam.
    A niech Twoje oczy zawsze tak piękną płoną - jak wczoraj
    "niech będą błogosławione wszystkie drogi proste, krzywe, dookolne…"
    http://takiewedrowanie.blogspot.com/

  8. #458
    Bieszczadnik Awatar maciejka
    Na forum od
    07.2009
    Postów
    1,862

    Domyślnie Odp: [Warszawa] Spotkania bieszczadzkie

    Oczka to nam wszystkim błyszczały i jeszcze każdy śpiewał jak umiał
    A ten pęd do ludzi i świata to chęć nadrobienia zaległości, choć trudno się wyrwać...ale trzeba tak korzystać po kawałeczku i doceniać te zdobyte chwile i starać się o następne

  9. #459
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Spotkania bieszczadzkie w Warszawie

    I znów pójdziemy dziś w nielicznym gronie. Wstyd mi za Was.

    Cytat Zamieszczone przez maciej_ka Zobacz posta
    Propozycja wycieczki kusząca i żal ją stracić, ale..
    (...)
    A swoją drogą to nieco wystarszyła mnie informacja o konieczności zabrania prowiantu na cały dzień i jeszcze latarek
    No bo ile można iść 20 km?
    Widać mało chodzisz na takie wyprawy (jeśli w ogóle).
    Faktycznie te "circa about" 20 km można szybko przemaszerować w ok. 4 godz. i wtedy niepotrzebne byłoby jedzenie i picie, o latarkach nie wspominając.
    Ale chodzenie w grupie (nawet tylko kilkuosobowej) charakteryzuje się sporo wolniejszym tempem. Ten chce się napić, ów zrobić zdjęcie, tamta odchodzi w bok na siusiu, itd., itp. I okazuje się potem, że średnia prędkość marszu (nawet nie licząc czasu na odpoczynek) spada poniżej 4 km/h.

    Sam początek wycieczki też bywa przesunięty. Zanim się wszyscy zjadą, zanim zmienią obuwie (ja np. nie prowadzę samochodu w butach turystycznych), zanim ustalimy trasę i trochę wspólnie porajcujemy, zanim niektórzy sobie łykną co nieco dla dodania animuszu - też może upłynąć ponad pół godziny.

    Poza tym, gdzieś tak pomiędzy godz. 13-tą a 14-tą znajdujemy sobie odpowiednią leśną wiatę (lub choćby zwalone drzewo) i tam zasiadamy na "kulinarną" sjestę. Przy okazji można sobie też pogadać, pożartować, bliżej się poznać. Bywa, że taki odpoczynek przedłuża się do godziny.

    A o godz. 16:30 robi już się szaro. A o 17-tej wręcz ciemno. Dlatego napisałem o latarkach.
    Ostatnio edytowane przez Stały Bywalec ; 31-10-2009 o 06:33
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  10. #460
    Bieszczadnik Awatar Wojtek1121
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: [Warszawa] Spotkania bieszczadzkie

    Dziś tłumów na spotkaniu w KPNie nie było.Tylko byli organizatorzy i żona prezydenta.Zaczęliśmy od wypicia wina na gorąco a później wyruszyliśmy na spacerek, zdobywając po drodze górę Św, Teresy o wysokości 97,4 m aby osiągnąć całe 100,00 musieliśmy się wdrapać na znajdującą się tam wieżę w sumie przeszliśmy 17,1km w ciągu 5godz 3 minut 4 sek razem z odpoczynkami.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 4 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 4 gości)

Podobne wątki

  1. [Toruń] Spotkania bieszczadzkie
    Przez Piskal w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 470
    Ostatni post / autor: 12-04-2016, 10:12
  2. [Lublin] Spotkania bieszczadzkie
    Przez Zbyszek w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 103
    Ostatni post / autor: 04-10-2015, 10:20
  3. [Radom] Spotkania bieszczadzkie
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-10-2014, 08:49
  4. Bieszczadzkie spotkania
    Przez bertrand236 w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 01-10-2012, 16:26
  5. [Rzeszów] Spotkania bieszczadzkie
    Przez krawc w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 59
    Ostatni post / autor: 04-08-2010, 11:22

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •