Strona 47 z 154 PierwszyPierwszy ... 37 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 57 97 147 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 461 do 470 z 1538

Wątek: [Warszawa] Spotkania bieszczadzkie

  1. #461
    Bieszczadnik Awatar Pyra.57
    Na forum od
    08.2006
    Rodem z
    stolica Pyrlandii
    Postów
    1,596

    Domyślnie Odp: [Warszawa] Spotkania bieszczadzkie

    Wojtek cóż za precyzja. Szkoda tylko, że dzieli nas te 326 km, bo chętnie z Wami poszlajałbym się po kampinosie.
    pozdrawiam
    Marek

  2. #462
    Bieszczadnik Awatar agnieszkaruda
    Na forum od
    01.2008
    Rodem z
    Kampinos
    Postów
    519

    Domyślnie Odp: [Warszawa] Spotkania bieszczadzkie

    To chyba już na mnie przyszedł czas żeby coś napisać i koncercie MzR.

    - Wiec ja to chyba podsumuje, lista osób była długa jak sala co dziewczyny zameldowały
    - wszystkim się podobało nawet do tego stopnia że ale prace magisterskie zostały obronione na 5 ( GRATULACJE!!! ), muszę powiedzieć ze męskiego pierwiastka forumowego trochę brakowało w większej ilości.....
    - dla przypomnienia dla Bosonogich Aniołów
    http://www.youtube.com/watch?v=ysiIHqubWU4
    - niestety pod jednym względem nie dopracowałam planu bo fotki marne mam z tego wydarzenia bo jakimś cudem zapomniałam aparatu (ciekawe czemu?? ), tylko mam coś takiego (wiem ze to marna pamiątka ale zawsze) .....
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Chciałeś dobrze a wyszło jak zwykle......:oops:

  3. #463
    Bieszczadnik Awatar maciejka
    Na forum od
    07.2009
    Postów
    1,862

    Domyślnie Odp: Spotkania bieszczadzkie w Warszawie

    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec Zobacz posta
    Widać mało chodzisz na takie wyprawy (jeśli w ogóle).
    Święta prawda, też się zbeształam za ten brak wyobraźni i doświadczenia zarazem.
    Mnie to pędzono (w dzieciństwie) po Kampinosie o głodzie i chłodzie, a jak już padałam, to kawałeczek gorzkiej czekolady i wio! Nie sądziłam, że można sobie tak spokojnie z licznymi atrakcjami jak np. jedzonko na łonie natury. A po krótkim acz treściwym opisie Wojtka 1121, mój żal był naprawdę wielki, że mnie wycieczka ominęła.
    Pozdrowienia dla wędrowców!

  4. #464

    Domyślnie Odp: [Warszawa] Spotkania bieszczadzkie

    Cytat Zamieszczone przez agnieszkaruda Zobacz posta
    muszę powiedzieć ze męskiego pierwiastka forumowego trochę brakowało w większej ilości.....
    Stały Bywalcze, do Harendy chyba swojego czasu chodziłeś?

  5. #465
    hybka
    Guest

    Domyślnie Odp: [Warszawa] Spotkania bieszczadzkie

    Dziękuję wszystkim za miłe słowa :)

    Dzisiaj niespodziewanie też się znalazłam w Puszczy Kampinoskiej i udało mi się przejść coś koło 10 km. Przy tej okazji ciepło myślałam o forumowych wędrowcach i nawet trochę Was wypatrywałam, ale byliście gdzie indziej...

  6. #466
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Spotkania bieszczadzkie w Warszawie

    Wspólnie z Wojtkiem1121 namawiamy Was do uczestnictwa w następnym kampinoskim pieszym rajdzie uczestników Naszego Forum w dn. 8 listopada br. (niedziela).
    W związku z przedświątecznym charakterem tego dnia, odwiedzimy m.in. cmentarz żołnierzy polskich poległych we wrześniu 1939 r. oraz zobaczymy rosnący do dziś dąb, na którym wieszano uczestników Powstania Styczniowego.

    Zbiórka o godz. 9:30 na leśnym parkingu w miejscowości Granica. Dojazd łatwy: nalezy jechać trasą Warszawa (wyjazd ul. Górczewską) - Leszno - Kampinos - Żelazowa Wola - Sochaczew, przy czym niedaleko za Kampinosem trzeba skręcic w prawo - znajduje się tam (przy przystanku PKS) drogowskaz kierujący na szosę w stronę cmentarza wojskowego w Granicy. Szczegóły w atlasie samochodowym lub na mapie Puszczy Kampinoskiej.

    Do przejścia będzie ok. 24 km.
    Proszę zabrać ze sobą tzw. suchy i mokry prowiant na cały dzień oraz latarki.

    Całodzienne parkowanie samochodu osobowego kosztuje 5 zł.

    Osoby niezmotoryzowane mogą się na tę wycieczkę "załapać" wraz ze mną lub kimś innym, kto zdecyduje się pojechać swoim samochodem.

    Szczegóły do ustalenia na Naszym Forum.

    Prosimy o zgłaszanie się uczestników.


    .
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  7. #467
    Bieszczadnik Awatar maciejka
    Na forum od
    07.2009
    Postów
    1,862

    Domyślnie Odp: [Warszawa] Spotkania bieszczadzkie

    Byłoby miło przyłączyć się do grupy kampinoskich piechurów. Cieszę się, że macie ochotę powtórzyć poprzednią trasę, bo jestem jej ciekawa. Jednak przyznam, że nie mam jak dojechać. Czy osoby zmotoryzowane, które mogłyby mnie przygarnąć, będą przejeżdżać koło jakiejś stacji metra? (lub mogę dojechać w inne umówione miejsce).

  8. #468
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: [Warszawa] Spotkania bieszczadzkie

    Cytat Zamieszczone przez maciej_ka Zobacz posta
    Byłoby miło przyłączyć się do grupy kampinoskich piechurów. Cieszę się, że macie ochotę powtórzyć poprzednią trasę, bo jestem jej ciekawa. Jednak przyznam, że nie mam jak dojechać. Czy osoby zmotoryzowane, które mogłyby mnie przygarnąć, będą przejeżdżać koło jakiejś stacji metra? (lub mogę dojechać w inne umówione miejsce).
    Będzie to powtórzenie poprzedniej trasy tylko na odcinku ok. 7 km, właśnie na tym odcinku historycznym. Choć i dalej też pokażę Wam ciekawe miejsce upamiętniające wrzesień 1939 r.
    Cała trasa będzie sporo dłuższa niż ta z 31 października. Wtedy przeszlismy 17 km, a na 8 listopada mamy zaplanowane 24 km. Nie zapomnij o latarce.

    Odnośnie zaś transportu - odpowiedziałem Ci priv.
    Ostatnio edytowane przez Stały Bywalec ; 03-11-2009 o 07:25
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  9. #469
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    879

    Domyślnie Odp: [Warszawa] Spotkania bieszczadzkie

    my niestety odpadamy na najbliższe dwa weekendy :( zarówno 7-8 jak i 13-15 będziemy bawić w Lublinie....
    Zresztą 7-ego, jak dobrze pójdzie to na Bakcynaliach

    Pozdrawiam
    KaHa
    i do zobaczenia gdzies na szlaku :-D

  10. #470
    Bieszczadnik Awatar Wojtek1121
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: [Warszawa] Spotkania bieszczadzkie

    Biorąc do serca uwagę Aleksandry ,że mało usilnie razem z SB namawiamy do udziału w marszach po KPNie to deklaruję się uczestników powitać gorącym winem a SB jest skłonny przywieźć uczestników z Warszawy.Nawet jesteśmy otwarci na wszelkie zmiany trasy.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 2 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 2 gości)

Podobne wątki

  1. [Toruń] Spotkania bieszczadzkie
    Przez Piskal w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 470
    Ostatni post / autor: 12-04-2016, 11:12
  2. [Lublin] Spotkania bieszczadzkie
    Przez Zbyszek w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 103
    Ostatni post / autor: 04-10-2015, 11:20
  3. [Radom] Spotkania bieszczadzkie
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-10-2014, 09:49
  4. Bieszczadzkie spotkania
    Przez bertrand236 w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 01-10-2012, 17:26
  5. [Rzeszów] Spotkania bieszczadzkie
    Przez krawc w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 59
    Ostatni post / autor: 04-08-2010, 12:22

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •