Strona 48 z 154 PierwszyPierwszy ... 38 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 58 98 148 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 471 do 480 z 1538

Wątek: [Warszawa] Spotkania bieszczadzkie

  1. #471
    Bieszczadnik Awatar agnieszkaruda
    Na forum od
    01.2008
    Rodem z
    Kampinos
    Postów
    519

    Domyślnie Odp: [Warszawa] Spotkania bieszczadzkie

    Ale teraz to kusisz!!!! Ja się pisze na następne wyjście bo akurat w ten weekend będę w szkole a potem ruszam w Biesy na tydzień. Ale na następną wyprawę po Kampinosie się pisze

    Życzę Wam Miłego łazikowania
    Chciałeś dobrze a wyszło jak zwykle......:oops:

  2. #472
    Bieszczadnik Awatar maciejka
    Na forum od
    07.2009
    Postów
    1,862

    Domyślnie Odp: [Warszawa] Spotkania bieszczadzkie

    A ja się wybieram , jednak cały czas się martwię , by nic nie pokrzyżowało mi/nam planów.

  3. #473
    Bieszczadnik
    Na forum od
    08.2008
    Rodem z
    Grodzisk Maz
    Postów
    62

    Domyślnie Odp: [Warszawa] Spotkania bieszczadzkie

    Cytat Zamieszczone przez Wojtek1121 Zobacz posta
    Biorąc do serca uwagę Aleksandry ,że mało usilnie razem z SB namawiamy do udziału w marszach po KPNie to deklaruję się uczestników powitać gorącym winem a SB jest skłonny przywieźć uczestników z Warszawy.Nawet jesteśmy otwarci na wszelkie zmiany trasy.
    Mnie nie trzeba specjalnie namawiać, ale dziś w nocy jadę do Cisnej na całe 2 dni (no może nie na całe). Ale tego winka to może jeszcze będzie okazja się napić.
    pozdrawiam

  4. #474
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: [Warszawa] Spotkania bieszczadzkie

    Obejrzałem niedawno jutrzejszą prognozę pogody dla W-wy i okolic w TVN Meteo i muszę powiedzieć, że nie była to prognoza zła. Słońce i chmurka, bez deszczu, 7 st. C. Czyli jak na listopad - prawie rewelacja.
    Z Wojtkiem1121 postanowiliśmy: idziemy.
    A zatem jutrzejsza wycieczka do Puszczy Kampinoskiej, o której traktuje post nr 466 (na poprzedniej stronie) jest aktualna.

    Jak na razie zgłosiły się 4 osoby: Wojtek1121, ja z żoną oraz Maciejka, która jednak nie potwierdziła jeszcze w 100% swojego uczestnictwa.

    Wyłączam teraz komuter i idę odpocząć po dość pracowitym dniu.
    Jutro raniutko, być może nawet przed godz. 6-tą, wejdę na forum i sprawdzę, czy ktoś się nie zgłosił. Zainteresowanym odpowiem priv.
    A najlepiej ew. zainteresowani mi niech podadzą (priv.) numery swoich komórek.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  5. #475
    Bieszczadnik Awatar Wojtek1121
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: [Warszawa] Spotkania bieszczadzkie

    Przeszliśmy 24,2 km. w czasie 6 godz. 49 minut wraz z odpoczynkami , ledwie zdążyliśmy przed zapadającym zmrokiem, Spacer niedzielny można uważać za udany.

  6. #476
    Poeta Roku 2010
    Poeta Roku 2009
    Poeta Roku 2008

    Awatar WUKA
    Na forum od
    07.2006
    Rodem z
    Toruń
    Postów
    3,907

    Domyślnie Odp: [Warszawa] Spotkania bieszczadzkie

    Kurcze,nie mogliście się poświęcić i "zaokrąglić"????

  7. #477
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: [Warszawa] Spotkania bieszczadzkie

    Wyprawa była udana, również pod względem pogody (kilka st. na plusie, ani kropelki deszczu, bezwietrznie, choć niestety także bez słońca).

    Niewiele brakowało, abyśmy (z konieczności) przedłużyli naszą wycieczkę - patrzę teraz na mapę i szacuję - jeszcze o jakieś 4 km. Uczestnikom mówiłem wtedy o trasie dłuższej jedynie o 2 km, aby ich nie załamać.

    Na szczęście leśna inżynieria budowy mostów stanęła na wysokości zadania, co umożliwiło nam przejście trasy zaplanowanej: 24,2 km - jak z właściwą sobie precyzją (chyba wrodzoną, wyssaną z mlekiem matki) wyliczył Wojtek1121.
    Straszono nas, że most przez Łasicę na Kacapskiej Drodze przy Rzepowej Górze (zob. na mapie KPN żółty szlak wiodący z północy do parkingu w Granicy) jest w remoncie i nie do przejścia, co jednak okazało się informacją już ciut nieaktualną.

    Maciejka napstrykała cały aparat zdjęć.
    A propos: gdzie te fotografie ???!!!
    Ostatnio edytowane przez Stały Bywalec ; 10-11-2009 o 06:07
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  8. #478
    Bieszczadnik Awatar maciejka
    Na forum od
    07.2009
    Postów
    1,862

    Domyślnie Odp: [Warszawa] Spotkania bieszczadzkie

    Już, już, szykują się (chyba je w jakimś fotoszopie obrobię bo marnej są jakości). Ale cuś nie wiem, siły nie mam, jakoś taka zmęczona jestem po weekendzie

  9. #479
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Spotkania bieszczadzkie w Warszawie

    Maciejko, wklejaj te zdjęcia, może zdopingują to leniwe towarzystwo do kolejnej wyprawy.

    Wspólnie z Wojtkiem1121 namawiamy Was do uczestnictwa w następnym kampinoskim pieszym rajdzie uczestników Naszego Forum w dn. 14 listopada br. (sobota).

    Zbiórka o godz. 9:30 we wsi Górki. Dojazd łatwy: nalezy jechać drogą nr 579 Leszno - Kazuń i Nowy Dwór Maz., przy czym na skrzyżowaniu w Sowiej Woli trzeba skręcic w lewo i pojechać przez Starą Dąbrowę do Górek. Górki są b. długą wsią, należy jechać cały czas tak, jak prowadzi asfaltowa szosa, aż do samego końca wsi (ładnych kilka km). Aż dojedziemy do miejsca upamiętniającego Powstanie Styczniowe - ołtarz (dobrze widoczny z szosy) przy sośnie powstańców 1863 r. I tam należy się zatrzymać i na mnie poczekać (jeśli mnie jeszcze nie będzie). Mam tam bowiem zaprzyjaźnione gospodarstwo, gdzie można grzecznościowo zaparkować.
    Szczegóły dot. dojazdu w atlasie samochodowym lub na mapie Puszczy Kampinoskiej.

    Do przejścia będzie ok. 20 km.
    Proszę zabrać ze sobą tzw. suchy i mokry prowiant na cały dzień oraz latarki.

    Osoby niezmotoryzowane mogą się na tę wycieczkę "załapać" wraz ze mną lub kimś innym, kto zdecyduje się pojechać swoim samochodem.

    Szczegóły do ustalenia na Naszym Forum.

    Prosimy o zgłaszanie się uczestników.


    .
    Ostatnio edytowane przez Stały Bywalec ; 10-11-2009 o 11:20
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  10. #480
    Bieszczadnik Awatar tomas pablo
    Na forum od
    01.2009
    Rodem z
    pod karpacie
    Postów
    1,461

    Domyślnie Odp: [Warszawa] Spotkania bieszczadzkie

    ..ech, i tym razem nie stawię się ...w sob. będę taplał się w błocku Otrytu...
    Życzę udanej wędrówki !!! ( może jak uda się Wam spotkać jakiegoś łosia-to pozdrówcie go !! )

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. [Toruń] Spotkania bieszczadzkie
    Przez Piskal w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 470
    Ostatni post / autor: 12-04-2016, 10:12
  2. [Lublin] Spotkania bieszczadzkie
    Przez Zbyszek w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 103
    Ostatni post / autor: 04-10-2015, 10:20
  3. [Radom] Spotkania bieszczadzkie
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-10-2014, 08:49
  4. Bieszczadzkie spotkania
    Przez bertrand236 w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 01-10-2012, 16:26
  5. [Rzeszów] Spotkania bieszczadzkie
    Przez krawc w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 59
    Ostatni post / autor: 04-08-2010, 11:22

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •