Strona 53 z 154 PierwszyPierwszy ... 3 43 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 63 103 153 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 521 do 530 z 1538

Wątek: [Warszawa] Spotkania bieszczadzkie

  1. #521
    Bieszczadnik Awatar maciejka
    Na forum od
    07.2009
    Postów
    1,862

    Domyślnie Odp: [Warszawa] Spotkania bieszczadzkie

    Cytat Zamieszczone przez agnieszkaruda Zobacz posta
    Przepraszam was moi drodzy ale właśnie dotarła do mojego mózgu informacja ze w sobotę rano mam zjazd na uczelni i niestety znowu mnie nie będzie
    Co za błoga nieświadomość!
    Szkoda, myślałam, że tym razem się uda, tak więc do następnej wycieczki.

  2. #522
    Bieszczadnik Awatar Wojtek1121
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: [Warszawa] Spotkania bieszczadzkie

    Krótki komunikat z dzisiejszego marszu przeszliśmy 20,6 km. w czasie 6godz 18 minut cały czas byliśmy atakowani przez owady a na koniec zorientowaliśmy się , że w odległości 50 metrów od naszych zaparkowanych były lwy i tygrysy. W przyszłym tygodniu będziemy ruszać z tego miejsca to postaramy się zrobić zdjęcia i przeżyć.

  3. #523
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: [Warszawa] Spotkania bieszczadzkie

    Cytat Zamieszczone przez Wojtek1121 Zobacz posta
    Krótki komunikat z dzisiejszego marszu przeszliśmy 20,6 km. w czasie 6godz 18 minut cały czas byliśmy atakowani przez owady (...)
    Ten czas to oczywiście został policzony wraz z chwilami wytchnienia, w tym z jednym dłuższym "obiadowym" odpoczynkiem w Roztoce.

    Specjalnie z myślą o wczorajszej wyprawie kupiłem w "Podróżniku" na ul. Kaliskiej preparat MUGGA, 50 ml, cena 22 zł, sposób użycia "roll on" (czyli rozprowadzanie poprzez kulkę). Preparat ów zawiera m.in. 20% DEET.
    Skuteczność (wg opisu na opakowaniu) 8 godzin. Podobno jest skuteczny - cytuję z ww. opisu "na komary (europejskie i tropikalne), kleszcze, muchy, mole, gzy, itp.".
    Ale na owo świństwo - muchówki czyli wszy jelenie czyli strzyżaki, absolutnie skuteczny nie jest. Nic a nic. Może to potwierdzić cała nasza ekipa (łącznie 6 osób) wczorajszej puszczańskiej eskapady.
    To draństwo lądowało nawet na miejscach bezpośrednio, przed chwilą wysmarowanych preparatem i nic sobie z tego nie robiło. Gubiło swoje skrzydełka i zabierało się do gryzącej roboty, jakby trafiło na jelenie.
    Wojtek1121 zażartował nawet, że preparat zamiast odstraszać, to te gryzące muchówki wręcz przyciąga.

    Cóż - odstawiam ową Muggę na półkę i aby do ... wiosennych komarów. Zobaczymy, czy na nie podziała.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  4. #524
    Bieszczadnik Awatar maciejka
    Na forum od
    07.2009
    Postów
    1,862

    Domyślnie Odp: [Warszawa] Spotkania bieszczadzkie

    Świeżo wyciągnięte z aparatu wspomnienia z wczorajszej wycieczki do Puszczy Kampinoskiej. Niestety mój warsztat nie oddaje w pełni uroku tych miejsc.
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  5. #525
    Bieszczadnik Awatar maciejka
    Na forum od
    07.2009
    Postów
    1,862

    Domyślnie Odp: [Warszawa] Spotkania bieszczadzkie

    I jeszcze parę obrazków, bo tak trudno mi pominąć, któreś z tych pięknych miejsc. Już wkrótce kilka słów relacji oraz fotki z uczestnikami w roli głównej.
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  6. #526
    Bieszczadnik Awatar agnieszkaruda
    Na forum od
    01.2008
    Rodem z
    Kampinos
    Postów
    519

    Domyślnie Odp: [Warszawa] Spotkania bieszczadzkie

    Ostatnio wędrowałam ulicami naszego miasta i znalazłam plakat informujący o 27. Międzynarodowym Festiwalu Bardów: http://www.oppa.pl/content/view/169/240/

    Ja się na pewno wybiorę na wtorkowy koncert SERGIUSZ STAŃCZUK i APOLINARY POLEK

    możne ktoś dołączy ??
    Chciałeś dobrze a wyszło jak zwykle......:oops:

  7. #527
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    879

    Domyślnie Odp: [Warszawa] Spotkania bieszczadzkie

    rozumiem, ze spotkanie knajpiane nie odbyło sie...?

    Ps. SB juz mam odpowiednie buty... teraz tylko musze zaczekac na odpowiedni czas :D hehehe

    Pozdrawiam
    KaHa
    i do zobaczenia gdzies na szlaku :-D

  8. #528
    Bieszczadnik Awatar Aleksandra
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Warszawa
    Postów
    948

    Domyślnie Odp: [Warszawa] Spotkania bieszczadzkie

    Właśnie - jakieś cicho sza i nic nie wiemy o spotkaniu dwójki [a może trójki] "zielonych" na forum


    Cytat Zamieszczone przez agnieszkaruda Zobacz posta
    Ostatnio wędrowałam ulicami naszego miasta i znalazłam plakat informujący o 27. Międzynarodowym Festiwalu Bardów: http://www.oppa.pl/content/view/169/240/

    Ja się na pewno wybiorę na wtorkowy koncert SERGIUSZ STAŃCZUK i APOLINARY POLEK

    możne ktoś dołączy ??
    Małe szanse ;(
    Ostatnio edytowane przez Aleksandra ; 23-11-2009 o 21:46
    "niech będą błogosławione wszystkie drogi proste, krzywe, dookolne…"
    http://takiewedrowanie.blogspot.com/

  9. #529
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: [Warszawa] Spotkania bieszczadzkie

    26 listopada macie fajny koncert:
    http://www.kulturalna.warszawa.pl/wy...l?locale=pl_PL
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  10. #530
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: [Warszawa] Spotkania bieszczadzkie

    Prośba do warszawskich moderatorów

    Jak zauważyliście (na pewno z dumą), nasza warszawsko - podwarszawska grupa jest najbardziej aktywna, gdy chodzi o spotkania integracyjne na obczyźnie.
    Bo że naszą duchową ojczyzną są Bieszczady, to nikt chyba nie ma najmniejszych wątpliwości (a jeśliby takowe u niego powstały, to niech sobie zmieni forum).

    A więc mieszkając tu i teraz (czyli właśnie na obczyźnie) spotykamy się co pewien czas "w realu" w warszawskiej knajpie, na jakimś koncercie, albo w Puszczy Kampinoskiej. Umawiamy się na te wszystkie spotkania w tym wątku, potem również w nim zamieszczamy relacje i fotorelacje, i ... powstaje straszny galimatias. Bywa, że równolegle trwają dyskusje o tym, w której knajpie się spotkać, na jaki koncert pójść i czy udała się nasza ostatnia puszczańska wyprawa.

    Jako inicjator i propagator (wśród członków Naszego Forum) wycieczek po Puszczy Kampinoskiej proszę zatem o wydzielenie w tym dziale osobnego wątku tematycznego pn. "Kampinoskie wyprawy bieszczadników - dbałość o formę przed wyjazdem w Bieszczady" (to tylko tytuł tzw. roboczy, nie będę się upierał przy jego zmianie).
    Wątek ten nie musi (a nawet nie powinien) być "przyklejony" - to od nas będzie zależeć, aby zawsze był na 1-szej stronie.

    I w ogóle uważam, że podobne wątki dotyczące regionalnych spotkań integracyjnych nie powinny być "przyklejone". Mamy np. "na uwięzi" martwy wątek radomski, który tylko niepotrzebnie zajmuje miejsce na 1-szej stronie (gdy go zakładałem, nie przewidziałem, że zostanie umocowany tu na stałe).

    .
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. [Toruń] Spotkania bieszczadzkie
    Przez Piskal w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 470
    Ostatni post / autor: 12-04-2016, 11:12
  2. [Lublin] Spotkania bieszczadzkie
    Przez Zbyszek w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 103
    Ostatni post / autor: 04-10-2015, 11:20
  3. [Radom] Spotkania bieszczadzkie
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-10-2014, 09:49
  4. Bieszczadzkie spotkania
    Przez bertrand236 w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 01-10-2012, 17:26
  5. [Rzeszów] Spotkania bieszczadzkie
    Przez krawc w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 59
    Ostatni post / autor: 04-08-2010, 12:22

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •