Strona 5 z 154 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 15 55 105 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 1538

Wątek: [Warszawa] Spotkania bieszczadzkie

  1. #41
    Administrator
    Awatar Hero
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Mińsk Maz. Wołosate
    Postów
    912

    Domyślnie Odp: Spotkania bieszczadzkie w Warszawie

    Propozycja dla Bieszczadników ze stolicy i okolic na dzisiejszy wieczór jest następująca. W tawernie "10B" odbędzie się koncert Piotra Kostki Godeckiego. Będę ja, będzie Derty pod przewodnictwem Czarta, może ktoś jeszcze ma ochotę ? Jeśli tak to zapraszam, spotykamy się około 18,30.

  2. #42
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Spotkania bieszczadzkie w Warszawie

    Cytat Zamieszczone przez Hero Zobacz posta
    Propozycja dla Bieszczadników ze stolicy i okolic na dzisiejszy wieczór jest następująca. W tawernie "10B" odbędzie się koncert Piotra Kostki Godeckiego. Będę ja, będzie Derty pod przewodnictwem Czarta, może ktoś jeszcze ma ochotę ? Jeśli tak to zapraszam, spotykamy się około 18,30.
    Na pewno b. fajna impreza, ale mnie i grupce moich znajomych żal byłoby soboty na siedzenie w mieście. Wczoraj przeszliśmy po Puszczy Kampinoskiej ok. 24 - 25 km. Był i upał, i deszcz, i gryzące bąki (za to komarów, jest o dziwo, w tym roku w KPN mało).

    Mam w związku z tym pewną propozycję. Może byśmy w przyszłą sobotę (4 sierpnia) przeszli się po puszczy ?Moglibyśmy spotkać się np. na parkingu w Granicy ok. godz. 10:30, nieco ostrożnie pobiesiadować (nie więcej niż godzinę), a poźniej przejść się jakąś puszczańską trasą.

    Podobnie jak my wczoraj: wyszliśmy z Granicy punktualnie o 12-tej, wróciliśmy po 19-tej. Po drodze mieliśmy dluższy postój (50 min.) na odpoczynek i posiłek. Po powrocie też nie od razu odjechaliśmy - trzeba było zmienić przemoczone buty i skarpetki, trochę odsapnąc. Nie-kierowcy wypili co nieco. Ja również - red bulla, psiakrew.

    Małe ostrzeżenie: na parkingu w Granicy jest co prawda kiosk gastronomiczny, ale otwarty bywa on dość rzadko. Czyli istnieje jedynie teoretycznie. Zatem zaopatrzenie należy mieć własne, w bagażniku. Można je zrobić po drodze, np. w pobliskim Kampinosie (wsi będącej "stolicą" gminy).
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  3. #43
    Bieszczadnik Awatar Wojtek1121
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Spotkania bieszczadzkie w Warszawie

    Z chęcią wezmę udział w spotkaniu proponowanym przez Stałego Bywalca, czy nie lepsza byłaby na miejsce spotkania Roztoka oraz pora wcześniejsza.Jak nie będzie chętnych to z przyjemnością przejdę się ze Stałym Bywalcem, ku przypomnieniu razem wędrowaliśmy w maju do Dydiowej.

  4. #44
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    879

    Domyślnie Odp: Spotkania bieszczadzkie w Warszawie

    i z nienacka informuje... o jutrzejszym spotkaniu przy piwku kto chetny niech przybywa... i moze ktos zna jakas ciekawa knajpke i niedroga
    Ostatnio edytowane przez KAHA ; 30-07-2007 o 10:41

    Pozdrawiam
    KaHa
    i do zobaczenia gdzies na szlaku :-D

  5. #45
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    879

    Domyślnie Odp: Spotkania bieszczadzkie w Warszawie

    knajpa wybrana
    adres: ul. Nowolipie 23
    knajpa: "Nowolipie za drzwiami"
    godz. 18.00

    kto może niech przybywa

    Pozdrawiam
    KaHa
    i do zobaczenia gdzies na szlaku :-D

  6. #46
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Spotkania bieszczadzkie w Warszawie

    Cytat Zamieszczone przez Wojtek1121 Zobacz posta
    Z chęcią wezmę udział w spotkaniu proponowanym przez Stałego Bywalca, czy nie lepsza byłaby na miejsce spotkania Roztoka oraz pora wcześniejsza.Jak nie będzie chętnych to z przyjemnością przejdę się ze Stałym Bywalcem, ku przypomnieniu razem wędrowaliśmy w maju do Dydiowej.
    Oczywiście pamiętam.
    Może być i Roztoka, i godzina wcześniejsza. Z tym, że nie dużo wcześniejsza.
    Bo z naszym wyjazdem związana jest cała "procedura" - moi znajomi przyjeżdżają do mnie na Szczęśliwice z Ursynowa, zostawiają u mnie samochód (na strzeżonym parkingu przy bloku), potem przesiadamy się do mojego auta i dopiero jedziemy do Puszczy Kampinoskiej.

    A z Puszczą to jest tak, że im dalej na zachód, tym jest dziksza i przez to bardziej prawdziwa. Z Granicy można wyjść na już zupełnie bezludne (nawet w weekend) trasy.
    Ale z Roztoki też wymyślę jakiś wariant trasy mało uczęszczanej przez stonkę

    Plusem Roztoki jest strzeżony parking i czynny kiosk gastronomiczny. Tych atrybutów nie posiada Granica. Pani, która pobiera tam opłatę parkingową, znika tuż po południu i faktycznie, mając taki samochód jak Twój, bałbym się go pozostawić tam do późnego wieczora. W Roztoce natomiast "gospodarze" parkingu i "małej gastronomii" pojawiają się (w sobotę) ok. godz. 11-tej i urzędują tam mniej więcej aż do zmierzchu.

    Niech więc będzie Roztoka, godz. 10-ta. Może być ?

    Nie wiem, kto oprócz Ciebie się jeszcze zgłosi. Proponuję do wyboru 3 dystanse do pokonania:
    15 - 20 km,
    21 - 25 km,
    25 - 30 km.
    W zależności od Waszego wyboru, zaproponuję konkretną trasę.

    Zastrzegam, aby już sobie na sobotę niczego nie planować. Nie potrafię podać godziny powrotu do Warszawy - może być to równie dobrze godz. 19-ta, jak i 22-ga.

    No a teraz czekam na "zapisy" i propozycje co do długości trasy. Możemy sobie tu pogawędzić. W piątek 3 sierpnia przed południem, ok. godz. 11-tej, napiszę post "podsumowujący".
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  7. #47
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    879

    Domyślnie Odp: Spotkania bieszczadzkie w Warszawie

    ja niestety w tym czasie przygotowuje sie do wyjazdu w Bieszczady wiec moze innym razem ;P

    Ps. Niestety wyszło że mnie w knajpie nie bedzie ale bawcie sie dobrze

    Pozdrawiam
    KaHa
    i do zobaczenia gdzies na szlaku :-D

  8. #48
    Bieszczadnik Awatar Wojtek1121
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Spotkania bieszczadzkie w Warszawie

    Deklaruję udział w spacerze Roztoka , sobota godz. 10.00 na krótszy spacer do 15km

  9. #49
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Spotkania bieszczadzkie w Warszawie

    Niniejszy post "podsumowujący" miałem napisać dopiero ok. godz. 11-tej, ale mogę w tym czasie znaleźć się "poza komputerem". Piszę go już więc teraz.

    A zatem - jesteśmy umówieni na sobotę 4 sierpnia w Roztoce o godz. 10-tej.
    Na razie zgłosił się tylko Wojtek 1121, ale lista - oczywiście - nie jest zamknięta.
    Dla osób znajomych tylko z forum (czyli nieznajomych z widzenia) znakiem rozpoznawczym niech będzie coś bieszczadzkiego, np. mapa Bieszczad.

    Teraz odnośnie punktualności (godz. 10:00) przybycia.
    Ja osobiście staram się być b. punktualny i w ogóle b. słowny i dokładny (aż do przesady), ale nie mogę ręczyć za innych.
    Prawdopodobnie pojawimy się w takim składzie, w jakim co tydzień łazimy po Puszczy Kampinoskiej, czyli przybędę z żoną i parą przyjaciół ("Żabkami" - byli na I i II KIMB). Zawsze w dniu wycieczki umawiamy się u mnie na Szczęśliwicach o godz. 9:00, więc teoretycznie powinniśmy być o godz. 10-tej w Roztoce. Ale jest to tylko "teoria". Ze swej strony nie przewiduję przyczyny ew. spóźnienia, ale nie zamierzam też w sposób "kapralski" poganiać innych.
    Tak więc Wojtku wybacz, jeżeli punktualnie o umówionej godzinie nas jeszcze w Roztoce nie będzie.

    Za parkingiem strzeżonym jest kilka wiat i pod jedną z nich proponuję zbiórkę (kiosk gastronomiczny będzie chyba jeszcze zamknięty). Zawsze tam siedzimy sobie ok. 30 - 50 min. przed wyjściem na trasę, coś tam (w niewielkiej ilości) popijamy i "rajcujemy" - m.in. dokonujemy wyboru drogi.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  10. #50
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    879

    Domyślnie Odp: Spotkania bieszczadzkie w Warszawie

    i jak udał sie wypad??

    Pozdrawiam
    KaHa
    i do zobaczenia gdzies na szlaku :-D

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. [Toruń] Spotkania bieszczadzkie
    Przez Piskal w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 470
    Ostatni post / autor: 12-04-2016, 11:12
  2. [Lublin] Spotkania bieszczadzkie
    Przez Zbyszek w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 103
    Ostatni post / autor: 04-10-2015, 11:20
  3. [Radom] Spotkania bieszczadzkie
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-10-2014, 09:49
  4. Bieszczadzkie spotkania
    Przez bertrand236 w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 01-10-2012, 17:26
  5. [Rzeszów] Spotkania bieszczadzkie
    Przez krawc w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 59
    Ostatni post / autor: 04-08-2010, 12:22

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •