Strona 132 z 154 PierwszyPierwszy ... 32 82 122 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 142 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,311 do 1,320 z 1538

Wątek: [Warszawa] Spotkania bieszczadzkie

  1. #1311
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    879

    Domyślnie Odp: [Warszawa] Spotkania bieszczadzkie

    A jak wrażenia po wczorajszym spotkaniu?

    Pozdrawiam
    KaHa
    i do zobaczenia gdzies na szlaku :-D

  2. #1312
    Bieszczadnik Awatar krawc
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Tarnobrzeg
    Postów
    180

    Domyślnie Odp: [Warszawa] Spotkania bieszczadzkie

    Kochana Kasiu..powiem tak..wiele straciłaś nie biorąc udziału w spotkaniu.
    A co do spotkania: Najpierw chciałbym gorąco podziękować osobom, które tak pozytywnie odniosły się do mojej sugestii o chęci spotkania się z warszawskimi bieszczadnikami i spotkanie takie zorganizowały, czyli Maciejce i Hero. Szczególnie jestem wdzięczny Maciejce-za to, że przyszła godzinę wcześniej, dzięki czemu spędziłem tą godzinę w jej przeuroczym towarzystwie i dzieki temu była to najmilsza godzina mego pobytu w Warszawie. Cieszę się, że czas znaleźli również inni-Wojtek, Duch Przeszłości i Peter. Szkoda , że nie mogła się zjawić reszta znajomych. Grono małe ale wspaniale -dawno nie spędziłem tak miłego popoludniowieczora.
    Bob

  3. #1313
    Bieszczadnik Awatar Wojtek1121
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: [Warszawa] Spotkania bieszczadzkie

    Hero też był.

  4. #1314
    Bieszczadnik Awatar krawc
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Tarnobrzeg
    Postów
    180

    Domyślnie Odp: [Warszawa] Spotkania bieszczadzkie

    Baa-wymieniłem go jako organizatora, więc już nie powtarzałem
    Bob

  5. #1315
    Bieszczadnik Awatar maciejka
    Na forum od
    07.2009
    Postów
    1,862

    Domyślnie Odp: [Warszawa] Spotkania bieszczadzkie

    Cytat Zamieszczone przez KAHA Zobacz posta
    A jak wrażenia po wczorajszym spotkaniu?
    Nie mogliśmy się nagadać;-) Tematów nam nie brakowało i zmieniały się jak w kalejdoskopie. A to o dawnym i obecnym forum, o starszych i nowszych KIMBach, o byłych i planowanych wyjazdach, o Bieszczadach, Ukrainie, Puszczy Kampinoskiej, o cerkwiach w Warszawie, o podziemiach metra a nawet o wędzeniu przysmaków czy tworzeniu nalewek...I pewnie sporo pominęłam, bo rozmaitość była wielka a śmiechu sporo .
    Szybko, bardzo sympatycznie minęło popołudnie i wieczór.
    A gość w Warszawie to zawsze miła okazja do spotkania, nie wszyscy tubylcy mogą dotrzeć, ale zawsze mała grupka się uzbiera.
    Dzięki wszystkim za przybycie i beztroski czas!

  6. #1316
    Bieszczadnik Awatar DUCHPRZESZŁOŚCI
    Na forum od
    10.2006
    Rodem z
    z brzozowego gaju na Podlasiu, obecnie piaski mazowieckie
    Postów
    582

    Domyślnie Odp: [Warszawa] Spotkania bieszczadzkie

    Jak zawsze na tego typu spotkaniach, było miło i sympatycznie. Dziękuję Uczestnikom za pozytywnie spędzony czas.
    Pozdrawiam
    DUCHPRZESZŁOŚCI

  7. #1317
    Administrator
    Awatar Hero
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Mińsk Maz. Wołosate
    Postów
    912

    Domyślnie Odp: [Warszawa] Spotkania bieszczadzkie

    No i jest. Kolejne spotkanie, na razie planowane. Środa, 03.04.13, PraCoVnia Art Club - Warszawa, ul. Popiełuszki 16 godz. 20.30. Obok stacji metra Marymont, na przeciwko Szkoły Pożarniczej. Będzie znowu koncert Daniela Gałązki z Zespołem. Jako, że pracuję na 2 zmianę, nie wiem, czy uda mi się wyrwać, ale dołożę wszelkich starań. Na zachętę dodam, że w lokalu jest spory wybór niekoncernowych piw, miła atmosfera i smaczne zakąski.

  8. #1318
    Bieszczadnik Awatar maciejka
    Na forum od
    07.2009
    Postów
    1,862

    Domyślnie Odp: [Warszawa] Spotkania bieszczadzkie

    Zaproszenie ze strony Towarzystwa Karpackiego:

    "Po raz kolejny zapraszamy na Spotkania Towarzystwa Karpackiego do Muzeum Ziemi PAN w Warszawie w piątek 19 kwietnia o godz. 18. Tym razem bohaterami wieczoru będą autorzy zupełnie wyjątkowego przewodnika, który jest najlepszym dowodem na to, że jak się bardzo chce, to można zatrzymać czas i odtworzyć świat, który minął się bezpowrotnie. Przewodnik ten od ćwierćwiecza prowadzi kolejne pokolenia wędrowców w zaczarowany świat łemkowskich wsi w Beskidzie Niskim, tych istniejących i tych nieistniejących, które zobaczyć można jedynie dzięki niemu. Jego pierwsza wersja powstała w 1987 r. i nosiła tytuł „Od Komańczy do Krempnej”, zaś druga wydana po raz pierwszy przez wydawnictwo Stanisława Krycińskiego w 1992 r. i po raz drugi przez Wydawnictwo PTTK „Kraj” w 1997 r. zatytułowana była „Od Komańczy do Bartnego”. Autorami jej byli Witold Grzesik i Tomasz Traczyk pasjonaci Beskidu Niskiego wywodzący się z środowiska turystycznego Politechniki Warszawskiej. Wreszcie trzecia, najnowsza wersja wydana przez „Sklep Podróżnika” w 2012 r. nosi tytuł „Od Komańczy do Wysowej”, a do dwójki wcześniejszych autorów dołączył Bartłomiej Wadas twórca portalu internetowego „Beskid Niski – sercu bliski”. Na spotkaniu będzie więc mowa o Beskidzie Niskim i Łemkowszczyźnie, na pewno o przewodniku, ale pewnie też o Ropiance i o odbudowie dzwonnicy w Polanach Surowicznych.
    Oczywiście w trakcie Spotkań będzie można zakupić najnowsze wydanie przewodnika i zdobyć autografy wszystkich trzech autorów."

    http://karpaccy.pl/przewodnik-po-czwartym-wymiarze

  9. #1319
    Bieszczadnik Awatar krawc
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Tarnobrzeg
    Postów
    180

    Domyślnie Odp: [Warszawa] Spotkania bieszczadzkie

    Coś ostatnio cisza....czyżby zaniechano spotkań bieszczadzkich w Warszawie???. Może będzie jakieś we wrześniu ??..Wybieram się do Warszawy (chyba 16-18 września), może uda się zorganizować jakieś spotkanie przy piwie (16 lub 17 września)???

    Bob

  10. #1320
    Administrator
    Awatar Hero
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Mińsk Maz. Wołosate
    Postów
    912

    Domyślnie Odp: [Warszawa] Spotkania bieszczadzkie

    Wstępnie się zapowiadam :)

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. [Toruń] Spotkania bieszczadzkie
    Przez Piskal w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 470
    Ostatni post / autor: 12-04-2016, 10:12
  2. [Lublin] Spotkania bieszczadzkie
    Przez Zbyszek w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 103
    Ostatni post / autor: 04-10-2015, 10:20
  3. [Radom] Spotkania bieszczadzkie
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-10-2014, 08:49
  4. Bieszczadzkie spotkania
    Przez bertrand236 w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 01-10-2012, 16:26
  5. [Rzeszów] Spotkania bieszczadzkie
    Przez krawc w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 59
    Ostatni post / autor: 04-08-2010, 11:22

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •