Strona 11 z 16 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 153

Wątek: Przewodnik Bieszczadników

  1. #101
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Przewodnik Bieszczadników

    Wojtek moje posty były reakcją na wypowiedzi Klopsika. Nic nie mają wspólnego z oceną wiedzy osób wędrujących po Bieszczadach. Ponad to w chwili, gdy czytam lub słyszę o podziale gości=turystów na prawdziwych i stonkę to wpadam we wściekłość. Nie chciałm nikoga obrazić, urazić itd.

  2. #102
    Bieszczadnik Awatar iza
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    okolice Gdańska
    Postów
    710

    Domyślnie Odp: Przewodnik Bieszczadników

    Tak sobie czytam i czytam te wasze dyskusje ……….. wniosek nasuwa mi się jeden twórzcie ja bardzo chętnie poczytam . Nie pomogę w tworzeniu z prostego powodu , po prostu i po ludzku nie chce mi się - mówię szczerze . Jeśli czegoś się podejmuje trzeba w to włożyć serce , duszę i czas .
    Trzeba mieć sporo czasu aby w „ dzieło” włożyć duszę . Ja mam za mało i nie chce go tracić na coś czego nie jestem w stanie zdobić nawet „ tylko dobrze” . Trzymam kciuki i życzę niech Wam się uda . Jeśli przedsięwzięcie uda się z pewnością zakupię egzemplarz albo kilka i to będzie mój wkład .

    p.s
    Podejrzewam iż osób mających podobne podejście jest znacznie więcej .

  3. #103
    Bieszczadnik Awatar chris
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Kristiansand i ... ;)
    Postów
    870

    Domyślnie Odp: Przewodnik Bieszczadników

    Czytam sobie ten wątek. Co do wypowiedzi Lucyny : zauważam w nim ;-) pozornie dychotomiczny podział (nie tylko w tym wątku zresztą) na "stonkę" oraz "miejscowych". Gdzież miejsce na ową trzecią grupę zatem? Lucynooo! taki trójpodział podział jest konieczny, bo jak sklasyfikować inaczej "prawdziwych turystów"? Toż na forum wrzawa powstanie . Poza tym dla kogo pisać przewodnik? Dla stonki nie, bo trafi w kultowe miejsce nie daj boże gdzieś, dla miejscowych nie, bo znają lub nie chce im się chodzić, zatem....? Może lepiej pomyśleć Wam o czymś w rodzaju "Księgi Pamiątkowej Forum" w wersji "drukniętej" . Powala zdanie pomysłodawcy, że "Liczy najbardziej na L." czy tak jakoś...

  4. #104
    Bieszczadnik Awatar wojtek legionowo
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    legionowo
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: Przewodnik Bieszczadników

    Poza tym dla kogo pisać przewodnik? Dla stonki nie, bo trafi w kultowe miejsce nie daj boże gdzieś, dla miejscowych nie, bo znają lub nie chce im się chodzić,

    Odpowiem Ci Chris w kilku zdaniach.
    Piszesz o kultowych miejscach,domyślam się o które to miejsca Ci chodzi,wielu z nas ma takie miejsca i niekoniecznie te same,ale tych miejsc nikt nie podał na tacy to trzeba było wychodzić latami łażąc po lasach chaszczach itd i uwierz mi jaka to frajda znależć coś takiego,dla jednych jest to jakas urokliwa polanka dla drugich wspaniały widok np z Kamień Dwernik a znów dla innych zupełnie coś innego.
    Piszesz o miejscowych,że nie chodzą po Bieszczadach oj mylisz się, żebyś wiedział jak się mylisz,znam wiele osób,które często wręcz bardzo często gdzies łażą,nie będę pisał z imienia bo uwierz mi zajełoby to zbyt dużo miejsca.
    I to by było na tyle.
    Wojtek legionowo

  5. #105
    Bieszczadnik Awatar KKKrzychoo
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    265

    Domyślnie Odp: Przewodnik Bieszczadników

    Wojteklegionowo - wcale nie uważam się za wiedzącego na temat Biesów wszystko najlepiej. Przeciwnie uważam że conajmniej 80% aktywnych forumowiczów ma wiedzę większa odemnie. Wiem że angażując się w ten przewodnik uda mi sie dowiedzieć to czego do tej pory mi się nie udało zgłębic

  6. #106
    Bieszczadnik Awatar chris
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Kristiansand i ... ;)
    Postów
    870

    Domyślnie Odp: Przewodnik Bieszczadników

    sorry wojtek legionowo ale miałem zupełnie co innego na myśli .

  7. #107
    Bieszczadnik Awatar KKKrzychoo
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    265

    Domyślnie Odp: Przewodnik Bieszczadników

    Cytat Zamieszczone przez chris Zobacz posta
    Powala zdanie pomysłodawcy, że "Liczy najbardziej na L." czy tak jakoś...
    Bo wiedziałem że jest zapaleńcem i że spodoba się jej ten pomysł. I nie pomyliłem się. Krytykantów jest wielu (bo to proste) ale zapaleńców (takich co chcą oddać coś z siebie) jest garstka.
    Ostatnio edytowane przez KKKrzychoo ; 10-02-2007 o 16:35

  8. #108
    Bieszczadnik Awatar wojtek legionowo
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    legionowo
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: Przewodnik Bieszczadników

    No już dobrze skończmy te słowne przepychanki.
    Wyjaśniliśmy sobie o co nam chodzi,przestańmy się obrażać.
    Szczerze życzę Wam,aby zapał Was nie opuścił.
    Pozdrawiam serdecznie
    Wojtek legionowo

  9. #109
    Bieszczadnik Awatar KKKrzychoo
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    265

    Domyślnie Odp: Przewodnik Bieszczadników

    Wojtek.... a moż ety opowiesz dla nas jakąś fajną przygodę do przewodnika i dopiszemy do tego opis szlaku, ciekawostki przyrodnicze, historię itp....

  10. #110
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Przewodnik Bieszczadników

    Cytat Zamieszczone przez KKKrzychoo Zobacz posta
    Bo wiedziałem że jest zapaleńcem i że spodoba się jej ten pomysł. I nie pomyliłem się. Krytykantów jest wielu (bo to proste) ale zapaleńców (takich co chcą oddać coś z siebie) jest garstka.
    Dziękuję za komplementy. Wreszcie ktoś mnie docenił przeważnie obrywa mi się za wychodzenie przed orkiestrę.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Pytanie do Bieszczadników o cenę noclegu
    Przez skyrafal w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 10-12-2011, 22:48
  2. Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 14-01-2007, 17:53
  3. Skypecast Bieszczadników dzisiaj o godz. 21.00
    Przez andrzej627 w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 07-08-2006, 23:30
  4. Bieszczadników porady praktyczne
    Przez neoslav w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 28-04-2003, 17:39
  5. Warszawskie Spotkania Bieszczadników
    Przez Anonymous w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 19-11-2002, 13:08

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •