Strona 2 z 16 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 153

Wątek: Przewodnik Bieszczadników

  1. #11
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Żaholecki las
    Postów
    454

    Domyślnie Odp: Przewodnik Bieszczadników

    To juz P. Potocki szanownemu gronu nie wystarcza

  2. #12
    Bieszczadnik Awatar KKKrzychoo
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    265

    Domyślnie Odp: Przewodnik Bieszczadników

    Wiesz co klopsik.... Sorry ale od pewnej osoby usłyszałem że jestes nawet ok facet. Jakiejśc niedojżałej trawy się nażarłeś czy co?

  3. #13
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: Przewodnik Bieszczadników

    Cytat Zamieszczone przez klopsik Zobacz posta
    To juz P. Potocki szanownemu gronu nie wystarcza
    Był i jest czytany przynajmniej przeze mnie ale naprawdę nie wystarcza. On nie napisał Przewodnika. Chyba Wojtku cóś Ci się pomyliło Potocki ma dobre i złe pomysły /patrz pomysł związany z Władkiem Nadoptą - fatalny/

    Idea KKKrzycha zacna ale nie wydaje mi się żeby była realna a szkoda... najlepiej się uda punkt 6. Pamiętajcie tylko, że punkt 6. jest kolejnym punktem. Należy spełnić wszystkie 5 poprzednich żeby mógł odbyć się szósty
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez bertrand236 ; 29-01-2007 o 22:31 Powód: Dopisałem ostatnie 2 dania
    bertrand236

  4. #14
    Bieszczadnik Awatar KKKrzychoo
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    265

    Domyślnie Odp: Przewodnik Bieszczadników

    Mam jeszcze wersję rezerwową. Mniejsze grono twóców ale opowieści i poezja zaczerpnięte z forum. Na to musi jednak być odpowiednia zgoda portalu

  5. #15
    Bieszczadnik Awatar KKKrzychoo
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    265

    Domyślnie Odp: Przewodnik Bieszczadników

    Z uwagi na nikłe zainteresowanie oraz (a może zwłaszcza) z uwagi na bardzo poniżające potraktowanie mojego pomysłu przez klopskia i wypisanie przez niego tych bzdur w moim temacie proszę Admin przenieś ten wątek tam gdzie jego miejsce czyli DO KOSZA. Dzieki.

  6. #16
    Bieszczadnik Awatar MF
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Tychy
    Postów
    174

    Domyślnie Odp: Przewodnik Bieszczadników

    To nie jest metoda - kasować fajne wątki. Lepiej banować tych, którzy je rozwalają (ten nie jest jedyny). Adminie, Ty to czytasz i nie grzmisz...?

  7. #17
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie Odp: Przewodnik Bieszczadników

    Cytat Zamieszczone przez MF Zobacz posta
    To nie jest metoda - kasować fajne wątki.
    Tak, to nie jest metoda. Część postów poszła w "kosz" - proponuje w takiej sytuacji nie odpowiadac, poniewaz potem jest problem z decyzją co wyciąć - zgłosić post ikonką "raportuj zły post".
    Klopsik: więcej ostrzeżeń nie będzie.
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  8. #18
    Bieszczadnik Awatar marekm
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Łódź
    Postów
    934

    Domyślnie Odp: Przewodnik Bieszczadników

    Cytat Zamieszczone przez KKKrzychoo Zobacz posta
    Z uwagi na nikłe zainteresowanie oraz ....
    .
    KKKrzychoo, nie jest tak źle, 433 wejścia, to całkiem niezły wynik. Patrząc na to od strony statystyki. Sam pomysł podoba mi się, tylko musisz się " ubrać " w trochę cierpliwości, to może jak się ludkowie z tym prześpią, a jak się obudzą to cosik się z tego wykluje. Sam tego doświadczyłem na własnej skórze. Małymi kroczkami, ale zawsze do przodu w nieznane można daleko zajść. A błoto, burze, i słonko nie straszne nam.
    pozdroowka
    marekm

  9. #19
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Przewodnik Bieszczadników

    Zainteresowani ludkowie już przespali się z pomysłem. Zainteresowany ludzik jest bardzo zapracowany, jak będzie miał trochę wolnego czasu to zacznie główkować.

  10. #20
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Żaholecki las
    Postów
    454

    Domyślnie Odp: Przewodnik Bieszczadników

    W sredniowieczu juz Ockham zastoswoal swa znana zasade brzytwy a niektorzy o niej do dzis nie slyszeli gratuluje mnozenia bytow nad potrzebe. Piotrku masz u siebie wystarczajaca ilosc materialow byz zaspokojc glod wiedzy u przecietnego turysty.Zbanowac nie problem problem jest wtedy gdy wszyscy rowno machaja glowami na zgode , jak nie ma opozycji to nie ma postepu, a ze jestem chamski, bezposredni, zakompleksiony ksenofibiczny. Bawie sie tylko w "gre slow" bo slowa na tym forum nic nie kosztuja, i wlasanie to udowadniam paru osobom.Poza tym mnie wnerawia to ze poziom merytoryczny wypowiedzi jest cienki jak dupa weza , ilez mozna czytac ze bieszczady sa piekne i sie je kocha. Kolejna rzecz jak laik sie wypowiada o czyms nie ma pojecia a radzi, lubie takie rady zawsze je tytluje oficjalnie WUJEK DOBRA RADA holera wie co radzic przeciez najwazniejsze sa intencje prawda.......Powoli koncze bytnosc tutaj, ale czasem sobie wejde sprawdzic czy sie polepszylo jezeli nei to tez tu kiedys przyjde i narobie troche grangy by rozruszac zasiedziano towarzycho szczegolnie lucyna stala sie moja ulubienica .Wyciachaj jak nie natemat me wse odno szczo ty zrobyw z tym.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Pytanie do Bieszczadników o cenę noclegu
    Przez skyrafal w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 10-12-2011, 23:48
  2. Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 14-01-2007, 18:53
  3. Skypecast Bieszczadników dzisiaj o godz. 21.00
    Przez andrzej627 w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 08-08-2006, 00:30
  4. Bieszczadników porady praktyczne
    Przez neoslav w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 28-04-2003, 18:39
  5. Warszawskie Spotkania Bieszczadników
    Przez Anonymous w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 19-11-2002, 14:08

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •