Strona 3 z 16 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 153

Wątek: Przewodnik Bieszczadników

  1. #21
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie Odp: Przewodnik Bieszczadników

    Cytat Zamieszczone przez klopsik Zobacz posta
    jak nie ma opozycji to nie ma postepu, a ze jestem chamski, bezposredni, zakompleksiony ksenofibiczny. Bawie sie tylko w "gre slow" bo slowa na tym forum nic nie kosztuja, i wlasanie to udowadniam paru osobom.
    Zgadzam się z powyższym, nie zgadzam się natomiast na robienie bajzlu we wszystkich wątkach - i tyle, nic poza tym. Przeczytaj regulamin i się do niego stosuj - na pewno nie zabierze Ci on prawa do własnego zdania na każdy temat.
    Cytat Zamieszczone przez klopsik Zobacz posta
    Poza tym mnie wnerawia to ze poziom merytoryczny wypowiedzi jest cienki jak dupa weza
    Forum jest takie jak jego użytkownicy, czyli my wszyscy. Z tym że obawiam się, że swoimi wypowiedziami póki co poziomu merytorycznego nie podniosłeś. Ale jeszcze możesz :D
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  2. #22
    Bieszczadnik Awatar KKKrzychoo
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    265

    Domyślnie Odp: Przewodnik Bieszczadników

    Cytat Zamieszczone przez klopsik Zobacz posta
    Problem jest wtedy gdy wszyscy rowno machaja glowami na zgode jak nie ma opozycji to nie ma postepu, a ze jestem chamski, bezposredni, zakompleksiony ksenofibiczny.
    nooo.... opozycja na miarę samoobrony. Chamska, zakompleksiona i w opozycji za wszelką cenę. Byle tylko narobić gnoju dookoła siebie.
    Cytat Zamieszczone przez klopsik Zobacz posta
    Bawie sie tylko w "gre slow" bo slowa na tym forum nic nie kosztuja, i wlasanie to udowadniam paru osobom.
    Kosztują, kosztują. Internet nie jest w pełni anonimowy i obrażone osoby moga dojść swoich praw przed sądem. Przegnij jeszcze troche. Banowanie, czy wykasowywanie wypowiedzi jest tylko z korzyścią dla takich jak ty. Może to kiedyś cię mniej kosztować
    Cytat Zamieszczone przez klopsik Zobacz posta
    Poza tym mnie wnerawia to ze poziom merytoryczny wypowiedzi jest cienki jak dupa weza
    Jak rozumiem ty jesteś najlepszym, najznamienitrzym, wszechwiedzącym i nieomylnym PANEM przewodnikiem. ,
    Cytat Zamieszczone przez klopsik Zobacz posta
    ilez mozna czytac ze bieszczady sa piekne i sie je kocha
    Ja mogę bez końca
    Cytat Zamieszczone przez klopsik Zobacz posta
    Powoli koncze bytnosc tutaj
    Przyśpiesz bardzo cię proszę
    Cytat Zamieszczone przez klopsik Zobacz posta
    Wyciachaj jak nie natemat me wse odno szczo ty zrobyw z tym.
    A niech sobie poczytają. To świadczy tylko o tobie. Zwróć tylko uwagę, że rozmawiasz tu z ludźmi niejednokrotnie kilkanaście lub kilkadziesiąt lat starszymi od siebie. Szacunek w wypowiedziach do kogokolwiek na tym forum obowiązuje wszytkich. Obrażając teraz mnie lub lucyne ot tak tylko dla " opozycji " obrażasz wszystkich czynnie uczestniczących w tych dyskusjach, odpowiadających niejednkrotnie na te same pytania do znudzenia bo znowu pojawił się nowy i pyta. Ja osobiście obraźliwy nie jestem, choć przykro mi się zrobiło ze tak rozwaliłeś mój wątek. Twoja jednak ostatnia wypowiedź obraziła wiele innych osób. Wiele z nich schodziło Bieszczady jeszcze zanim ktokolwiek pomyślał o twoim przyjściu na ten świat. Może niektórzy to stare pierdoły, a inni młodzi narwani ale.... z resztą co tu więcej tłumaczyć.

  3. #23
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Żaholecki las
    Postów
    454

    Domyślnie Odp: Przewodnik Bieszczadników

    "Forum jest takie jak jego użytkownicy, czyli my wszyscy. Z tym że obawiam się, że swoimi wypowiedziami póki co poziomu merytorycznego nie podniosłeś. Ale jeszcze możesz :D"

    Piotrku nie podnioslem ale dzikuje ci za konkstruktywa krytyke . Z mojego miejsca siedzenia wyglada to tak. Nikt nie udzielil mi konkretnej odp, na moje posty wiec czegoz ja mam sie dzielic swoja wiedza? Podziemny swiat ma swoje prawa a pierwszym jest to ze jezeli wskaze miejsce gdzie jest jaskinia to biore odpowiedzialnosci za tych ludzi a takze za to co im sie stanie. W Nasicznem sa znane 2 male dziury i niech tak pozostanie, z szczytu juz jest sciezka wydeptana odwiedzajacych te jamy a wystraczylo informacje zaznaczyc na mapie. Nie sa trudne mozna zobaczyc jame pseudokrasowa w wewnatrz i niech tak pozostanie dla ogolu. Kolejna rzecza sa zimowiska nietoperzy ktore sa w jaskiniach i innych schronach antropogenicznych, jak bede ludzie wiedziec gdzie sa nietoperze to bede tam chodzic , swiecenie i podnoszenie temp. swoja obecnoscia powoduje wybudzanie sie ich z hibernacji przewaznie konczy sie to dla nich smiercia, ot i co. Wiec znam te dobroczynne skutki informatyzacji ktore wplywaja raczej ujemno na swiat podziemi. Ci ktorzy sa zainteresowani i sa w temacie bezproblemowa poakzuje to i owo, ale nade wszystko nie rozpowszechniaja tego na forum publicznym.

  4. #24
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Żaholecki las
    Postów
    454

    Domyślnie Odp: Przewodnik Bieszczadników

    Odp. dla krzycha

    "nooo.... opozycja na miarę samoobrony. Chamska, zakompleksiona i w opozycji za wszelką cenę. Byle tylko narobić gnoju dookoła siebie."

    ale zawsze jakas .krzychu jak pisalem wczesniej bawilem sie w "gre slow" w rzeczywistosci jestem inny, ale to moze jak sie kiedys gdzies spotkamy

    "Kosztują, kosztują. Internet nie jest w pełni anonimowy i obrażone osoby moga dojść swoich praw przed sądem. Przegnij jeszcze troche. Banowanie, czy wykasowywanie wypowiedzi jest tylko z korzyścią dla takich jak ty. Może to kiedyś cię mniej kosztować"

    Chyba wiecej miales na mysli ?Co jak co musialbym naruszyc dobro osoobiste kogos w postaci obelg badz oskarzen, cynizm polaczony z ksenofobia w naszym kraju jest niekaralny patrzac na nasza scene polityczna

    "Jak rozumiem ty jesteś najlepszym, najznamienitrzym, wszechwiedzącym i nieomylnym PANEM przewodnikiem."

    dziekuje za komplement kolejan cyniczna uwaga

    "A niech sobie poczytają. To świadczy tylko o tobie. Zwróć tylko uwagę, że rozmawiasz tu z ludźmi niejednokrotnie kilkanaście lub kilkadziesiąt lat starszymi od siebie. Szacunek w wypowiedziach do kogokolwiek na tym forum obowiązuje wszytkich. Obrażając teraz mnie lub lucyne ot tak tylko dla " opozycji " obrażasz wszystkich czynnie uczestniczących w tych dyskusjach, odpowiadających niejednkrotnie na te same pytania do znudzenia bo znowu pojawił się nowy i pyta. Ja osobiście obraźliwy nie jestem, choć przykro mi się zrobiło ze tak rozwaliłeś mój wątek.."

    Nie szanuje ludzi dopuki na to nie zasluza sobie ,ot madrosc z wojska wyniesiona , wiek ani dana wladza nie czynia kogos godnym szacunku z nadania. Kultura jak najbardziej ale szacunek ?Co najwyzej zachwialem regule kultury wypowiedzi nie szacunku osobowego istoty ludzkiej. Odnosnie nowych osob i pytan dlaczego wiec nie opracuje sie tu dobrze stalych pytan w posci watku, i temat tylko uzupelniac przeciez sa pewne ciekawe watki do ktorych sie wraca ?Dlaczego na tym forum jak sie o cos pyta konkretnie zaraz pisze 100 laikow z dobra rada i nie na temat ? Na innych forach jest ciutke inaczej.Pytanie do moderatorow ?

    " Twoja jednak ostatnia wypowiedź obraziła wiele innych osób. Wiele z nich schodziło Bieszczady jeszcze zanim ktokolwiek pomyślał o twoim przyjściu na ten świat. Może niektórzy to stare pierdoły, a inni młodzi narwani ale.... z resztą co tu więcej tłumaczyć"

    Moze tak ale przypomne ze bieszcady nie sa najpiekniejszymi gorami nie sa jedyni gorami na swiecie, Sa tylko wtedy jezeli sobie ktos zaklada klapki na oczy i jezdzi pol zycia w 1 miejsce. Poza tym jak ktos kocha to chce byc tam prawda nie mozna wzdychac jak podlotek do kogos i nic poza tym , cholera trza jechac i byc ot i tyle mam do powiedzenia na temta bieszczadkiej milosci.

    Nalepiej wzuc Piotrku te posty do tamtu klopsik miesza gline badz gnojarz klopsik

  5. #25
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Przewodnik Bieszczadników

    Cytat Zamieszczone przez klopsik Zobacz posta
    W sredniowieczu juz Ockham zastoswoal swa znana zasade brzytwy a niektorzy o niej do dzis nie slyszeli gratuluje mnozenia bytow nad potrzebe. Piotrku masz u siebie wystarczajaca ilosc materialow byz zaspokojc glod wiedzy u przecietnego turysty.Zbanowac nie problem problem jest wtedy gdy wszyscy rowno machaja glowami na zgode , jak nie ma opozycji to nie ma postepu, a ze jestem chamski, bezposredni, zakompleksiony ksenofibiczny. Bawie sie tylko w "gre slow" bo slowa na tym forum nic nie kosztuja, i wlasanie to udowadniam paru osobom.Poza tym mnie wnerawia to ze poziom merytoryczny wypowiedzi jest cienki jak dupa weza , ilez mozna czytac ze bieszczady sa piekne i sie je kocha. Kolejna rzecz jak laik sie wypowiada o czyms nie ma pojecia a radzi, lubie takie rady zawsze je tytluje oficjalnie WUJEK DOBRA RADA holera wie co radzic przeciez najwazniejsze sa intencje prawda.......Powoli koncze bytnosc tutaj, ale czasem sobie wejde sprawdzic czy sie polepszylo jezeli nei to tez tu kiedys przyjde i narobie troche grangy by rozruszac zasiedziano towarzycho szczegolnie lucyna stala sie moja ulubienica .Wyciachaj jak nie natemat me wse odno szczo ty zrobyw z tym.
    Człowieku sam wystawiasz sobie cenzurkę. Nie znam Cię i prawdę powiedziawszy nigdy o Tobie nie słyszałam. Nie wiem czy oprócz bardzo dobrego zdania o swojej wiedzy i umiejetnościach coś więcej reprezentujesz? Może przedstawisz swoje osiągnięcia? Z miłą chęcią przeczytałabym jakąś Twoją pracę poświęconą Bieszczadom. Może w jakiś inny sposób wyróżniasz się z grona przewodników. Mniemam bowiem, że jesteś przewodnikiem beskidzkim. Na razie z premydytacją psujesz ludziom radość ze spotkań na forum. Zaczynam rozumieć intencje Piotra> niemoderowane forum zaczyna przypominać rynsztok. Jak widzisz nie jesteś moim ulubieńcem chociaż bardzo podoba mi się jeden z Twoich pomysłów zapoczątkowany odrębnym wątkiem. Życzę Ci powodzenia w rozwalaniu forum. Jesteś w tym mistrzem. Serdecznie pozdrawiam. Pa, pa pa Mistrzu.

  6. #26
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Żaholecki las
    Postów
    454

    Domyślnie Odp: Przewodnik Bieszczadników

    Ot rzekla .Forum jest rynsztokiem bo taki jest poziom jego moderacji a nade wszystko uczestnikow. Kolejna rzecz sama nie przyczyniasz sie zbytnio by tu bylo lepiej , poczytalem troche postow twojch z roznych teamtow szczegolnie porazila "turystyka zrownawazona" gdzie studiowalas turystyke ze tak sie zapytam ?? Bardzej nazwalbym ten watek ekonomia spoleczna niz turystyka zrownowazona bo tam wiecej jest o ekonomi. ot i znowu rozpierdzielam kolejny watek swinia ze mnie a tak dobrze bylo. ciach
    Mam uprawnienie przewodnickie i co z tego ? Jedne z wielu ktore zdobylem. Osobiscie dla mnie to nie jest szczyt mozliwosci ciach

    o mojej pracy hobbystycznej w rejonie bieszczadch i czarnochory przeczytasz sobie w "Jaskiniach Beskidzkich" za jakies 2 lata sie ukaze moja praca. W necie nic nie publikuje bo to szkodzi przyrodzie. ciach

  7. #27
    Bieszczadnik Awatar żubr
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    ustrzyki dolne
    Postów
    224

    Domyślnie Odp: Przewodnik Bieszczadników

    moim skromnym zdaniem pomysł raczej chybiony...tak naprawdę w obecnych czasach im mniej wiadomo o jakimś ciekawym miejscu tym lepiej dla niego ... dzisiejszy tzw. zwykły turysta ma do dyspozycji naprawdę dużo przewodników np. dobra pozycja z wydawnictwa Bosz...taki co chcę się dowiedzieć ciekawych rzeczy o florze i faunie to znajdzie to w "Monografiach bieszczadzkich" wydawanych przez BdPN czy też w monografi z serii Przyroda Polska "Bieszczady"...a pisać kolejny raz, że wchodząc na tą a tą górę to widzimy tamtą a tamtą mija się z celem...kto ma wiedzieć o ciekawych i rzadko odzwiedzanych miejscach, ten i tak będzie wiedział...po prostu wczesniej czy później tam zawędruje...dlatego im mniej takich informacji pisanych czy w sieci tym lepiej dla tych gór, które teoretycznie tak wszyscy kochają...co do wydania róznych opowieści i anegdot bieszczadzkich pomysł nader ciekawy... może taki tradycyjny tytuł: "Bieszczadzkie spotkania..."w sam raz miejsce na różne opowieści i przemyślenia pisane wierszem...tylko nie twórzmy kolejnych przewodników, które na nieznane i mało utarte bieszczadzkie szlaki zapędzą nam tabuny turystów...niech chociaz jeszcze przez te kilka czy kilkanaście kolejnych lat te góry odetchną od nadmiary homo sapiens....
    Ostatnio edytowane przez żubr ; 04-02-2007 o 11:30
    http://www.wrota-bieszczadow.pl/galeria/żubr - tam można powędrować...
    __________________________________________

  8. #28
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Przewodnik Bieszczadników

    Cytat Zamieszczone przez klopsik Zobacz posta
    Ot rzekla .Forum jest rynsztokiem bo taki jest poziom jego moderacji a nade wszystko uczestnikow. Kolejna rzecz sama nie przyczyniasz sie zbytnio by tu bylo lepiej , poczytalem troche postow twojch z roznych teamtow szczegolnie porazila "turystyka zrownawazona" gdzie studiowalas turystyke ze tak sie zapytam ?? Bardzej nazwalbym ten watek ekonomia spoleczna niz turystyka zrownowazona bo tam wiecej jest o ekonomi. ot i znowu rozpierdzielam kolejny watek swinia ze mnie a tak dobrze bylo. ciach
    Mam uprawnienie przewodnickie i co z tego ? Jedne z wielu ktore zdobylem. Osobiscie dla mnie to nie jest szczyt mozliwosci ciach

    o mojej pracy hobbystycznej w rejonie bieszczadch i czarnochory przeczytasz sobie w "Jaskiniach Beskidzkich" za jakies 2 lata sie ukaze moja praca. W necie nic nie publikuje bo to szkodzi przyrodzie. ciach
    Skąd rozżalenie? Bardzo cieszę się, że wreszcie mówisz "ludzkim głosem". Oczywiście bardzo chciałabym zapoznać się z wynikami Twoich poszukiwań. Nic nie wiem na temat jaskiń bieszczadzkich oprócz tego co znalazłam kiedyś w jakimś periodyku. Byłabym wdzięczna, gdybyś podzielił się swoją wiedzą.
    Co do wątku związanego z turystyką zrównoważoną, proszę Cię wypowiedz się w nim. Nie ważne, czy dotyczy on ekonomii społecznej czy teorii turystyki. Bardzo chciałabym poznać wasze opinie. Niestety, nie dane mi było poznanie Twoich poglądów. Proszę tylko pisz zrozumiale. Nie jestem zbyt inteligentna, lubię konkret.

  9. #29
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Żaholecki las
    Postów
    454

    Domyślnie Odp: Przewodnik Bieszczadników

    Tylko sie pospiesz z kupnem "Jaskin Beskidzkich" naklad 50 szt , najblizszy punkt sprzedazy jest w Tymbarku.

  10. #30
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Przewodnik Bieszczadników

    quote=klopsik;39952]Tylko sie pospiesz z kupnem "Jaskin Beskidzkich" naklad 50 szt , najblizszy punkt sprzedazy jest w Tymbarku.[/quote]
    No to mam małe szanse na powiększenie mojej wiedzy odnośnie jaskiń.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Pytanie do Bieszczadników o cenę noclegu
    Przez skyrafal w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 10-12-2011, 22:48
  2. Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 14-01-2007, 17:53
  3. Skypecast Bieszczadników dzisiaj o godz. 21.00
    Przez andrzej627 w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 07-08-2006, 23:30
  4. Bieszczadników porady praktyczne
    Przez neoslav w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 28-04-2003, 17:39
  5. Warszawskie Spotkania Bieszczadników
    Przez Anonymous w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 19-11-2002, 13:08

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •