Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Problem "poetycki"

  1. #1
    Bieszczadnik Awatar JarekBartek
    Na forum od
    08.2006
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    99

    Domyślnie Problem "poetycki"

    Niedawno jeszcze z ciekawością siadałem wieczorem i przy lampce czegoś miłego podniebieniu czytałem co nowego w dziale „Poezja i proza Bieszczadu”. WUKA, wojtekbieszczad, KKKrzycho, Aleksandra i inni autorzy przywołują w nim miłe wspomnienia i refleksje. Część postów (wierszy) podoba mi się bardzo, część mniej, ale ja o gustach nie dyskutuję. Jak ktoś czuje się na siłach i ma natchnienie to niech pisze – po to chyba jest ten dział.
    MOJA PROŚBA DO ADMINA – wywalić z w/w podforum idiotyczne wycieczki osobiste bo psują klimat i całości nie da się przez to czytać.
    Ludzie jak chcecie się obrzucać błotem to proszę nie tutaj!!!

  2. #2
    prowydnyk chaszczowy Awatar Browar
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    2,823

    Domyślnie Odp: Problem "poetycki"

    -> JarekBartek
    Podpisuję się pod Twoim postem,to co tam niektórzy wypisują to jakaś szczeniacka żenada.
    -> Admin-parę banów by się zdało...
    Pozdrav

  3. #3
    Bieszczadnik Awatar MF
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Tychy
    Postów
    174

    Domyślnie Odp: Problem "poetycki"

    Też jestem za. I nie dotyczy to tylko podforum poetyckiego, jeśli chodzi o wspomniane wycieczki osobiste.

  4. #4
    Awatar wolfmaister
    Na forum od
    01.2007
    Rodem z
    Polska południowo-wschodnia,prawie Bieszczady.
    Postów
    13

    Domyślnie Odp: Problem "poetycki"

    Gratuluje Panowie.Wreszcie trzeba zrobić porządek,gdyż rozprasza to wytrawnych "czytaczy poezji"

  5. #5
    Bieszczadnik
    Na forum od
    02.2004
    Postów
    654

    Domyślnie Odp: Problem "poetycki"

    Ja tylko żałuję, że tez dałem się sprowokowac i wszystkich za to przepraszam. A posty jakie są, każdy widzi. Pozdrawiam. Krzysztof

  6. #6
    Bieszczadnik
    Na forum od
    02.2004
    Postów
    654

    Domyślnie Odp: Problem "poetycki"

    Agata 25 - zalogowana od tygodnia - postów 9 - wszystkie napastliwe i ziejące jadem, wszystkie dotyczące mnie. To tyle.

  7. #7
    Pa(i)n killer Awatar admin
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    London, Ontario :]
    Postów
    1,482

    Domyślnie Odp: Problem "poetycki"

    Jak pokasuję posty to będzie larum że jest cenzura, jak je zostawię, że pozwalam na napaści personalne. Nie ma tu dobrego wyjścia. Kriss40 trzebabyło nie podejmować dyskusji. Z trollami to jest tak, że im bardziej chcesz im coś po ludzku wytłumaczyć to one będą jeszcze bardziej trollować.

    Każdą kolejną problematyczną wypowiedź proszę zgłaszać do mnie (poprzez PW albo raportowanie złych postów).
    Pozdrawiam
    Darek Magusiak


    "bzdura! widział ktoś sapera na linuksie?! albo pasjans? brak tych podstawowych aplikacji biurowych dyskwalifikuje ten system w urzedach."

  8. #8
    Bieszczadnik
    Na forum od
    02.2004
    Postów
    654

    Domyślnie Odp: Problem "poetycki"

    Masz rację. I wcale nie namawiam do cenzurowania. Pozdrawiam gorąco. Krzysztof

  9. #9
    Bieszczadnik
    Na forum od
    12.2004
    Postów
    377

    Domyślnie Odp: Problem "poetycki"

    ".... dlaczego nie potrafimy pięknie różnic się..." - w cudzyslowie bo slowa nie moje . Mnie też nie cieszą "te posty" i nie raz się zastanawiam czy.......

    Pozdrawiam PF

  10. #10
    Satyryk Roku 2009
    Satyryk Roku 2008
    Awatar Pastor
    Na forum od
    03.2006
    Rodem z
    Nowe Rybie
    Postów
    466

    Domyślnie Odp: Problem "poetycki"

    Cytat Zamieszczone przez PiotrekF Zobacz posta
    ".... dlaczego nie potrafimy pięknie różnic się..." - w cudzyslowie bo slowa nie moje . Mnie też nie cieszą "te posty" i nie raz się zastanawiam czy....... Pozdrawiam PF
    A czy można "pięknie różnić się" z kimś, kto wobec tych, co nie padają na kolana przed jego "poezją" używa określeń "cham", "chamka", "szmata", "kreatura",KIMB nazywa "obsceną"- czy to jest atmosfera do tego by się "pięknie różnić"??? Ja ubolewam, że do tej gorszącej "bijatyki słownej" doszło w dziale "poetyckim", gdzie piszą osoby które podziwiam i szanuję! Jeżeli ktoś poczuł się dotknięty moimi wypowiedziami gotów jestem przeprosić z kwiatami w ręku. Jeżeli to nie wystarczy,gotów jestem zrezygnować z anonimowości i dać wszelką satysfakcję. Nie rozwiązuje to mojego konfliktu z Krissem40, który nie zaczepiany przeze mnie, publicznie mnie poniżył i śmieje mi się w twarz korzystając z anonimowości tego Forum.Gdyby był człowiekiem honorowym to byśmy to załatwili między sobą bez angażowania Forum i forumowiczów. Rozumiem że nie będzie dalszego ciągu tego problemu. Admin postraszył oponentów brzydkim słowem (trolle) i oponenci zamilkli,a nawet znalezli się zwolennicy, "wytrawni czytacze poezji"-cyt. za wolfmaister.
    Nie zamilkły jednak prywatne rozmowy. Ja sam rozmawiałem z kilkoma osobami z tego Forum. W każdej z tych rozmów padało:"...nie napiszę tego na Forum" Zastanawiam się dlaczego, przecież to wolne forum, anonimowe w dodatku.
    Nie mam doświadczenia jeśli chodzi o wypowiedzi na Forum.Nie mam też nic specjanie ciekawego do napisania.Przestawię się na czytanie i będę spokojnie czekał aż mój oponent zostanie usunięty z tego Forum tak jak został usunięty z innych (ostatnio z www.poema.art.pl gdzie dokazywał jako R.....). Pozdrawiam wszystkich + Pastor
    "Człowiek, narodzony z niewiasty, dni krótkich jest i pełen kłopotu" Hi 14.2

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. "Wysłowienie Niewysłowionego", czyli Bieszczady i Metafizyka
    Przez Aragorn w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 28-09-2012, 21:39
  2. Omelan Płeczeń: "Dziewięć lat w bunkrze". Nowe wydanie
    Przez bartolomeo w dziale Bibliografia Bieszczadów
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 10-08-2012, 22:59
  3. Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 11-05-2009, 04:43
  4. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 27-11-2008, 11:42
  5. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 22-10-2007, 14:21

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •