Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Walnij banie zmienisz zdanie

  1. #11
    Satyryk Roku 2009
    Satyryk Roku 2008
    Awatar Pastor
    Na forum od
    03.2006
    Rodem z
    Nowe Rybie
    Postów
    466

    Domyślnie Odp: Walnij banie zmienisz zdanie

    Cytat Zamieszczone przez klopsik Zobacz posta
    Witam chcialbym zapoczatkowa nowa akcje w bieszczadach pt" Walnij banie zmienisz zdanie". Celem akacji bedzie propagowanie kultury bieszczadzkich zakapiorow tak by ta tradycja nie zaginela gdyz powoli stara gwardia wymiera.......... Zapraszam do udzialu w projekcie mlodych mezczysn do 25 r zycia niezonatych z zaswidczeniem lekarskim swiadczacym o dobrym stanie zdorowia. Zespol projektu "Walnij banie zmienisz zdanie"
    Wymagania wiekowo-zdrowotne Projektu wydają się być stanowczo przesadzone.Moim zdaniem konieczny jest udział kandydatów należących do zaawansowanej grupy wiekowej, zdrowych inaczej! Przecież szanujący się Zakapior musi od czasu do czasu umrzeć, żeby mu można było urządzić Pogrzeb, Zaduszki Zakapiorskie i przenieść Go na inny cmentarz. Tak ustawione kryteria ja bym spełniał i niniejszym zgłaszam się do Projektu: kapelusz mam, brodę mam, problem z alkoholem też. Jedyny problem to waga, (125 kg)ciężko by mnie gdziekolwiek przenosić, ale z tym można ew. poczekać aż mnie robaki opier.........!
    "Człowiek, narodzony z niewiasty, dni krótkich jest i pełen kłopotu" Hi 14.2

  2. #12
    Bieszczadnik Awatar iza
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    okolice Gdańska
    Postów
    710

    Domyślnie Odp: Walnij banie zmienisz zdanie

    Super . Ja sie nie zapisuje - nie nadam się . Przyjde pozwiedzać . Po ile bedą bilety ? Kiedy to cudo zacznie działać ?

  3. #13
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Żaholecki las
    Postów
    454

    Domyślnie Odp: Walnij banie zmienisz zdanie

    Niestey nie jest to mozliwe , granica wieku jest tak obmyslana wg starej zasady "starego psa nowych sztuczek nie nauczysz". Z stanem zdrowia niestety takze nie da rady , do bycia zakapiorem trzeba miec konskie zdrowie by pic przez tydzien "jagodzinake na kosciach " i widziec caly czas zorze poalrna a nie ciemnosc. Cialo Pastorze chetnie przyjmiemy ale po smierci podesle odpowiednie dokumenty ci. Cena biletow jest w tej chwili negocjowana z Miastem CIsna wiec nie znamy kosztow pojedynczego tiketa. Oficjalne otwarcie rezerwatu 1 Maja jako dzien tak bliski wszystkim zakapiorom. Z Powazaniem Zespol Prokjektu "Walnij banie Zmienisz Zdanie"

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •