Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 72

Wątek: Do Joorga i nie tylko. II tura wyborów miejsca VI KIMB

  1. #11
    Bieszczadnik
    Forumowicz Roku 2008
    Awatar Derty
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    z lasu
    Postów
    1,852

    Domyślnie Odp: Do Joorga i nie tylko. II tura wyborów miejsca VI KIMB

    Cytat Zamieszczone przez iza Zobacz posta
    Ach Derciku ja wiem że dla Ciebie ta Dolina Sanu ............ , [...]
    p.s - a ja nie chce na Tarnice to było trzy lata temu , wleżmy na Rawki
    No dla mnie to szczególne miejsce. Kiedyś może znajdę czas, żeby wysnuć kilka wspomnień z dawnych lat ....to kiedyś. A teraz przed nami niechże będą Rawki:) Z UG to miła wyprawka i na rozkręcenie się dobra:) Chcę, żeby nasze myśli pobiegły już w przyszłość, o swoim żalu z powodu Sękowca wspominam ostatni raz:) Bardzo lubię schodzić z Rawek Działem ku Wetlinie. Tamte miejsca to dla mnie też wspomnienia...ostatnie sprzed dwóch lat, gdy szliśmy tamtędy z Hanką, Peterem i ich wspaniałymi przyjaciółmi w straszny upał. Ja już się cieszę, że pójdziemy tam znów całą kompanią, bo chyba pójdziemy?:) I przyznam się, że będzie to dla mnie nowość o tyle, że wiosną tamtędy nie chadzałem:)

    Pozdrawiam Zabieszczadzonych
    Derty
    Rano robimy nic. Lubimy to robić (Z Bertranda, 2011)

    właśnie, wziąłby człowiek amunicję
    eksportową śliwowicję
    drzwi opatrzyłby w inskrypcję:
    "przedsięwzięto ekspedycję" (MamciaDwaChmiele,2012)

  2. #12
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Do Joorga i nie tylko. II tura wyborów miejsca VI KIMB

    Bynajmniej nie proponuję zmiany reguł gry w trakcie jej trwania.
    A trzymając się tej „sportowej” terminologii moja sugestia raczej oznacza ingerencję sędziego czy obserwatora FIFA w sytuacji, gdy jedna z drużyn zaczyna sobie poczynać nie fair. Zaproponowałem przecież tylko obowiązkową II turę głosowania, czyli coś w rodzaju koniecznego przedłużenia meczu o kilka minut lub dogrywki.

    A naszych „przepisów” nie zmieniam. Wyrażam jedynie pogląd, iż Joorg - konstruując ankietę - był przekonany, iż czyni to tylko dla osób osobiście zainteresowanych uczestnictwem w KIMB-ie. Joorg, mylę się ?
    To tzw. celowościowa wykładnia przepisów.

    Do Lucyny. Napisałaś:
    „(...) Poza tym zaczyna mnie denerwować ciągłe powoływanie się na brak wiedzy u forumowiczów. Trochę pokory.”.

    Gdyby napisał to ktoś inny, przeszedłbym nad tym do porządku i w ogóle nie zareagował.
    Ale zwróciła się w ten sposób do mnie osoba, która na Naszym Forum występuje w charakterze komercyjnym, o czym świadczy podpis pod każdym jej postem:
    przewodnik
    www.przewodnik.net.pl

    To Ty zatem zachowaj więcej pokory i nie podlizuj się jednym, urażając innych. Dobrze wiesz, że napisałem prawdę. Wystarczy sobie wyobrazić tłumy w miejscowościach przy obwodnicy i pustki tam, gdzie jest problem z dojazdem samochodem. I wiesz także, że gdyby wszyscy znali tak Bieszczady jak kilkadziesiąt osób z Naszego Forum i drugie kilkadziesiąt spoza (oczywiście pomijając mieszkańców regionu i jego okolic), to Ty byłabyś bezrobotna. Wystarczy więc, że jesteś tu również komercyjnie (takie łączenie pożytecznego z przyjemnym), po cóż więc od razu skakać na innych ? Dla przeważającej większości uczestnictwo w Forum, Lucyno, to tylko hobby. My nie uprawiamy takiej jak Ty jawnej reklamy. Bo podanie linka do własnej strony www to przecież już nie krypto- lecz jawna reklama. Reklama przewodnika bieszczadzkiego na bieszczadzkim forum internetowym. Trzeba więcej ? Karteczkami z podobnymi napisami są pooblepiane przystanki autobusowe.

    A co do lokalizacji VI KIMB, to tak znów do Sękowca nie jestem osobiście przywiązany. Wolę go naturalnie od Ustrzyk Grn. i innych miejscowości z tegorocznej ankiety. Ale gdyby to miało tylko i wyłącznie ode mnie zależeć , to zorganizowałbym go w "Ostoi" w Suchych Rzekach, Chacie Socjologa, Negrylowie lub in. podobnym uroczym miejscu.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  3. #13
    Bieszczadnik Awatar kobieta_bieszczadzka
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    to tu ... to tam ...
    Postów
    1,099

    Domyślnie Odp: Do Joorga i nie tylko. II tura wyborów miejsca VI KIMB

    Śledzę sobie po cichutku różnorakie rozważania na temat gdzie itd..... Nie głosowałam ani na UG ani na Sękowiec... ja bym wolała gdzie indziej, ale jade się spotkać z Wami więc jest mi całkowicie obojętne.... o wiele przyjemniej dla mnie byłoby spotkac sie jak to ujął SB "w uroczym miejscu", ale może nie wszyscy takie miejsca lubią............ ja jako przedstawiciel niedouczonej części forumowiczów, zdaję się na tą drugą część ...........

    kobita / z łysym/

  4. #14
    Bieszczadnik Awatar DUCHPRZESZŁOŚCI
    Na forum od
    10.2006
    Rodem z
    z brzozowego gaju na Podlasiu, obecnie piaski mazowieckie
    Postów
    582

    Domyślnie Odp: Do Joorga i nie tylko. II tura wyborów miejsca VI KIMB

    Cytat Zamieszczone przez andrzej627 Zobacz posta
    Wypowiedź Izy nie ma nic wspólnego z tym czy jest kobietą czy nie. Czy mógłbyś wypowiedzieć się na temat? Co sądzisz o tym, co ona napisała? Ja się zgadzam z Izą. A Ty?
    Andrzeju ja po prostu stwierdziłem fakty. Z kobietami wygrać nie można. Ja się częściowo zgadzam z Izą a częściowo z SB.Każde z nich ma swoją subiektywną rację. Dalszą dyskusję wtym temacie uważam za bezcelową. Jestem zbyt krótko na forum aby wypowiadać się na temat KIMB-u między takimi starymi wyjadaczami jak Stały Bywalec bądź Iza. W końcu to Oni tworzyli początki tego forum.
    Pozdrawiam
    DUCHPRZESZŁOŚCI

  5. #15
    Bieszczadnik Awatar iza
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    okolice Gdańska
    Postów
    710

    Domyślnie Odp: Do Joorga i nie tylko. II tura wyborów miejsca VI KIMB

    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec Zobacz posta
    Bynajmniej nie proponuję zmiany reguł gry w trakcie jej trwania.
    A trzymając się tej „sportowej” terminologii moja sugestia raczej oznacza ingerencję sędziego czy obserwatora FIFA w sytuacji, gdy jedna z drużyn zaczyna sobie poczynać nie fair. Zaproponowałem przecież tylko obowiązkową II turę głosowania, czyli coś w rodzaju koniecznego przedłużenia meczu o kilka minut lub dogrywki.
    Jasne zacznijmy mecz od nowa, bo sędziemu nie podoba się wynik .
    Przerwijmy przed końcem, bo sędzia założył że nie grają fair .
    Cieniutki porównanie , przedłużyć to możemy ankiete do końca marca .
    Z mojej strony to tyle i kończe te jałowe dyskusje .
    Posłuchajmy sobie telewizji też tam tak nawijają makaron na uszy
    ( zaoszczędzimy na wzroku )

  6. #16
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Do Joorga i nie tylko. II tura wyborów miejsca VI KIMB

    Stały Bywalcze zgadzam się z Tobą w jednym. Jednych na forum bardzo lubie, innych zaś nie. Co do reklamy nie rozśmieszaj mnie. Nie musisz się martwić stanem moich interesów. Wierz mi na słowo powodzi mi się świetnie. Tylko dziś zarobiłam średnią krajową więc wywieszanie karteczek mi nie grozi. Trochę pokory.

  7. #17
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2004
    Rodem z
    tarnobrzeg
    Postów
    526

    Domyślnie Odp: Do Joorga i nie tylko. II tura wyborów miejsca VI KIMB

    Zgadzam się ze Stałym Bywalcem......Może każdy poda link do strony www instytucji w której pracuje?A czemu nie?Zawsze to reklama na całą Polskę.
    Ostatnio edytowane przez mAAtylda ; 01-02-2007 o 19:02
    mAAtylda

  8. #18
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Do Joorga i nie tylko. II tura wyborów miejsca VI KIMB

    Dobra myśl. Jestem za.

  9. #19
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie Odp: Do Joorga i nie tylko. II tura wyborów miejsca VI KIMB

    Cytat Zamieszczone przez mAAtylda Zobacz posta
    Może każdy poda link do strony www instytucji w której pracuje?A czemu nie?
    Ręce opadają człowiekowi, co się z tym forum ostatnio dzieje. Sygnaturka (podpis) może być dowolna - możesz tam dać nawet reklamę WC na dworcu w Tarnobrzegu. I nikomu nic do tego.
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  10. #20
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2004
    Rodem z
    tarnobrzeg
    Postów
    526

    Domyślnie Odp: Do Joorga i nie tylko. II tura wyborów miejsca VI KIMB

    W Tarnobrzegu na żadnym dworcu nie ma juz WC, takie dziadostwo.
    mAAtylda

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 12-08-2010, 01:37
  2. II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 350
    Ostatni post / autor: 23-05-2009, 13:28
  3. KIMB 2008 - kryteria wyboru miejsca
    Przez andrzej627 w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 13-10-2007, 17:50
  4. KIMB 2007 - III tura
    Przez andrzej627 w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 108
    Ostatni post / autor: 11-06-2007, 22:15
  5. Gdzie ?? KIMB VI 2007-- głosowanie tura I
    Przez joorg w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 64
    Ostatni post / autor: 17-02-2007, 09:46

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •