Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 72

Wątek: Do Joorga i nie tylko. II tura wyborów miejsca VI KIMB

  1. #21
    Bieszczadnik Awatar kobieta_bieszczadzka
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    to tu ... to tam ...
    Postów
    1,099

    Domyślnie Odp: Do Joorga i nie tylko. II tura wyborów miejsca VI KIMB

    Powiem krótko, nie wiem czy to właściwe miejsce, ale tylko wtrące.... w omencie kiedy weszłam na to forum...poznałam grupę wspaniałych ludzi, przyjaciół, znajomych, kumpli... zdarzały się jakieś anse, ale zazwyczaj rozstrzygane były w konstruktywnej dyskusji...... ale to co dzieje się tu od jakiegos czasu poprostu odejmuje chęć zaglądania tu.... gdziekolwie nie zajrzymy, mogłoby sie wydawać w mało burzliwe tematy, wszędzie czytamy o praktycznie "bitwach"........... błagam opanujcie się.......

  2. #22
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Do Joorga i nie tylko. II tura wyborów miejsca VI KIMB

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    (...) powodzi mi się świetnie. Tylko dziś zarobiłam średnią krajową (...)
    I oby tak dalej.
    Tak trzymać.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  3. #23
    Bieszczadnik Awatar kobieta_bieszczadzka
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    to tu ... to tam ...
    Postów
    1,099

    Domyślnie Odp: Do Joorga i nie tylko. II tura wyborów miejsca VI KIMB

    A tak wogóle lucynko to ty się chwalisz czy skarżysz ?

  4. #24
    Ekspert Roku 2008 Awatar Jabol
    Na forum od
    12.2004
    Rodem z
    Stamtąd
    Postów
    1,096

    Domyślnie Odp: Do Joorga i nie tylko. II tura wyborów miejsca VI KIMB

    Hehe:) Czytając te "grzecznosci" zaczynam się bać co to będzie się działo jak się spotakacie na tym KIMBie... :))) Co to sie dzieje na tym forum? Jakaś zaraza przeszła na was z sejmu ? Kacza grypa? A kiedys tu było tak miło...
    ...jeno być niewidzialny jak Ten co mnie stworzył

  5. #25
    Bieszczadnik Awatar kobieta_bieszczadzka
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    to tu ... to tam ...
    Postów
    1,099

    Domyślnie Odp: Do Joorga i nie tylko. II tura wyborów miejsca VI KIMB

    Cytat Zamieszczone przez Jabol Zobacz posta
    A kiedys tu było tak miło...

    Prawda...... .........

  6. #26
    Bieszczadnik Awatar manio
    Na forum od
    05.2004
    Postów
    139

    Domyślnie Odp: Do Joorga i nie tylko. II tura wyborów miejsca VI KIMB

    Cytat Zamieszczone przez Jabol Zobacz posta
    Hehe:) Czytając te "grzecznosci" zaczynam się bać co to będzie się działo jak się spotakacie na tym KIMBie... :))) Co to sie dzieje na tym forum? Jakaś zaraza przeszła na was z sejmu ? Kacza grypa? A kiedys tu było tak miło...
    Myślę że na KIMBIe bedzie jak zwykle cudna atmosfera,bo Ci którzy najwięcej mącą zwykle się nie pojawiają.Nam z Tarninką wszystko jedno gdzie KIMB będzie,najważniejsze to spotkać się i "poobradować" razem.;-) My na 95% bedziemy tam gdzie szanowne grono to ustali

  7. #27
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Do Joorga i nie tylko. II tura wyborów miejsca VI KIMB

    Cytat Zamieszczone przez kobieta_bieszczadzka Zobacz posta
    A tak wogóle lucynko to ty się chwalisz czy skarżysz ?
    Kobieto Bieszczadzka zakpiłam sobie. Nie ma to nic wspólnego z moim wynagrodzeniem. Nie chcę nikogo osobiście atakować, daleka jestem od tego. Czasami coś mi się wyrwie ale jeżeli zachowam się nie fear to po chwili przeproszę. Przeczytałam wypowiedź Izy, zdanie miałam podobne więc je wyartykułowałam. Naprawdę denerwuje mnie ciągłe podkreślanie niewiedzy wśród forumowiczów. Jestem zawodowym przewodnikiem, staram się być na bierząco z wydarzeniami w regionie ale nie uważam się za eksperta w sprawie Bieszczadów. Bardzo dużo uczę się właśnie od Was o naszym regionie. Podobnie sprawa tej nieszczęsnej reklamy. Kiedyś Iras wpisał mi tę stronę i tak już zostało. To jest mój podpis, każde słowo które tutaj piszę piszę jako Lucyna Beata Pściuk.

  8. #28
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Ruda Śląska
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: Do Joorga i nie tylko. II tura wyborów miejsca VI KIMB

    Cytat Zamieszczone przez Derty Zobacz posta
    Hej:)
    Zgadzam się z SB, że jak na ilczbę użytkowników Forum, procent oddających głos jest niski. To jest znak, że impreza nie nabrała odpowiedniej rangi, a może znaczy to, że znakomita większość czytaczy Forum wcale nie szuka kontaktu z innymi bieszczadnikami... Jest temat do obgadania:)
    Pozwolisz, że odpowiem jako jeden z tych wielu, którzy nie głosują w ankiecie mimo tego, że regularnie forum czytają i nawet czasami coś skrobną.
    Może procent oddanych głosów jest niski (zależy jak na to patrzeć), ale ja nie zagłosuję w ankiecie, jeśli wiem że nie ma kompletnie żadnych szans, żebym mógł sie na KIMB-ie pojawić. Skoro więc wiem, zę mnie tam nie będzie nie podejmuję decyzji za tych którzy planują się tam pojawić, bo byłoby to w stosunku do nich nie fair.
    Nie mam pojęcia ilu czytaczy forum ma ochotę się spotkać, ale pewnie jest sporo takich jak ja dla których wybrany przez Was termin jest nie do przyjęcia (taka praca). Jest mi z tego powodu przykro, ale przez własne widzimisię nie będę starał się zmieniać ustalonego od kilku lat pewnego terminu KIMB-u, gdyż stała data to najlepsza rzecz dla takiej imprezy. Może kiedyś i mi się uda zawitać na KIMB.
    J.P

  9. #29
    Bieszczadnik
    Forumowicz Roku 2008
    Awatar Derty
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    z lasu
    Postów
    1,852

    Domyślnie Odp: Do Joorga i nie tylko. II tura wyborów miejsca VI KIMB

    Cytat Zamieszczone przez Gar Zobacz posta
    P[...] pewnie jest sporo takich jak ja dla których wybrany przez Was termin jest nie do przyjęcia [...]
    A jaki termin Tobie i innym niemogącym jechać pasuje? Skąd można to wiedzieć, jeżeli milczycie? O to mi się tylko rozchodzi i o nic więcej:) Toż samo o miejscu...

    Nie twierdzę, że w tym głosowaniu mają milczący dać głos, ale może by jakąś dodatkową ankietę puścić?
    Do nikogo nie mam pretensji, że milczy, ale tylko Ty na zaczepkę odpowiedziałeś -jak na razie:D

    Pozdrawiam Zabieszczadzonych,
    Derty
    Rano robimy nic. Lubimy to robić (Z Bertranda, 2011)

    właśnie, wziąłby człowiek amunicję
    eksportową śliwowicję
    drzwi opatrzyłby w inskrypcję:
    "przedsięwzięto ekspedycję" (MamciaDwaChmiele,2012)

  10. #30
    prowydnyk chaszczowy Awatar Browar
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    2,823

    Domyślnie Odp: Do Joorga i nie tylko. II tura wyborów miejsca VI KIMB

    To ja też odpowiem: termin ok,nie pląta się wtedy po Bieszczadzie "milion Bułgarów",chciałem rzetelnie przyjechać,zagłosowałem, ale nie do przyjęcia jest miejsce takie jak hotel lub takie jak Ustrzyki,Wetlina lub Cisna.Oprócz tego że ważni są ludzie to również miejsce.Przecież właśnie nasze interfejsy VR jednoczy Bieszczad, toteż "reality interface" też chciałbym badać w ciekawym miejscu Ach, gdyby tak Łopienka,Negrylów,Tworylne...itp.No ale trudno,skoro demokratycznie się nie da,trzeba inaczej,a i tak tych których chcę poznać i tak spotkam(już się to dzieje ) tylko w ciekawych, bardziej bieszczadzkich miejscach.Zresztą w "takie" miejsca przyłażą ci najbardziej zabieszczadzeni,i o to chodzi.
    Pozdrav

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 12-08-2010, 01:37
  2. II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 350
    Ostatni post / autor: 23-05-2009, 13:28
  3. KIMB 2008 - kryteria wyboru miejsca
    Przez andrzej627 w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 13-10-2007, 17:50
  4. KIMB 2007 - III tura
    Przez andrzej627 w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 108
    Ostatni post / autor: 11-06-2007, 22:15
  5. Gdzie ?? KIMB VI 2007-- głosowanie tura I
    Przez joorg w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 64
    Ostatni post / autor: 17-02-2007, 09:46

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •