Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 72

Wątek: Do Joorga i nie tylko. II tura wyborów miejsca VI KIMB

Mieszany widok

  1. #1
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: Do Joorga i nie tylko. II tura wyborów miejsca VI KIMB

    Cytat Zamieszczone przez iza Zobacz posta
    ...

    Stanowcze nie .
    Prezydent mógłby wskazać miejsce i owszem . A kto jest Prezydentem ?
    Według moich danych PREZYDENTA BRAK . Owszem jest jeden zdymisjonowany ,a to niestety już nie ma możliwości podejmowania decyzji ( tym bardziej że Prezydent sam się do dymisji poddał )
    Tak tylko "gwoli" uściślenia. Napisałem I Prezydent /Pierwszy/ Ale widzę, że to nie przejdzie...
    Mimo wszystko w takich wypadkach jestem zwolennikiem jednoosobowej demokracji.
    Lata dwudzieste XX w. Ford powiedział: możecie kupować samochody w każdym kolorze pod warunkiem, że będzie on czarny. I ludziska się do tego stosowali
    jak bedę mógł przyjechać to naprawdę stawię się w każde miejsce, nawet jeżeli będzie to Negrylów, Tworylne, czy Paniszczów...
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez bertrand236 ; 07-02-2007 o 10:24
    bertrand236

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar iza
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    okolice Gdańska
    Postów
    710

    Domyślnie Odp: Do Joorga i nie tylko. II tura wyborów miejsca VI KIMB

    A pewnie znów wpadniesz na chwilke małą . W takim układzie to ja też moge gdziekolwiek . Na godzine czy dwie to mi prądu ani wody nie potrzeba .
    Może być jednoosobowa demokracja z tym ze Prezydent powinien byc wybramy przez wieloosobową demokracje .

  3. #3

    Domyślnie Odp: Do Joorga i nie tylko. II tura wyborów miejsca VI KIMB

    Proponuje kompromis. KIMB 2007 odbywa sie w nastepujacych miejscach:

    Sekowiec: 17-18/5
    Ustrzyki: 19-20/5
    Roztoki: 21-22/5

    Kazdy przyjezdza lub wpada, gdzie i kiedy chce lub moze.

  4. #4
    Bieszczadnik Awatar Jaro
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    50°02'11''N 21°59'02,6''E
    Postów
    794

    Domyślnie Odp: Do Joorga i nie tylko. II tura wyborów miejsca VI KIMB

    Cytat Zamieszczone przez andrzej627 Zobacz posta
    Proponuje kompromis. KIMB 2007 odbywa sie w nastepujacych miejscach.
    I uważasz, że komuś będzie się chciało przenosić co dzień gdzie indziej? A jak każdy ma pojechać tam gdzie mu sie podoba to lepiej tego kimbu nie robić.
    Pozdrawiam
    Jaro

    Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  5. #5

    Domyślnie Odp: Do Joorga i nie tylko. II tura wyborów miejsca VI KIMB

    Cytat Zamieszczone przez Jaro Zobacz posta
    I uważasz, że komuś będzie się chciało przenosić co dzień gdzie indziej?
    Może nie co dzień a co drugi albo co trzeci.

    Cytat Zamieszczone przez Jaro Zobacz posta
    I A jak każdy ma pojechać tam gdzie mu sie podoba to lepiej tego kimbu nie robić.
    A jak było w zeszłym roku? Byli tacy, co nie dotarli do Smolnika, bo pojechali do UG. Jeszcze jedno głosowanie można zrobić. Tylko czy ono przekona tych co chcą koniecznie Sękowiec, aby przyjechać do UG? Osobiście wątpię.

    Wydaje mi się, ze duża część uczestników przyjedzie na dłużej niz 2-3 dni, np. my przyjeżdżamy na 10 dni. Powstaje wiec pytanie czy zakwaterować się na cały ten czas w jednym miejscu (tam gdzie KIMB) czy przenieść się gdzie indziej. Daty mamy już ustalone (urlopy) - przyjazd w Bieszczady 14/5 a wyjazd 24/5. Tak wiec 10 noclegów rozdzielamy na 3 etapy: 4 + 3 + 3.

    W niedzielę wieczorem sytuacja była jasna. Etap 2 został zaklepany. Skontaktowaliśmy się z uczestnikami forum, których znamy i lubimy. Ustaliliśmy wspólnie miejsce zakwaterowania w UG i zaczęliśmy rozmowy o tym, że może warto byłoby być razem dłużej niż tylko przez czas KIMBu. Stad mój watek "co robimy 21 maja".

    Nasza trzyosobowa grupa głosowała na UG, ale do Sękowca też chętnie byśmy chcieli zajrzeć.

  6. #6
    Bieszczadnik
    Forumowicz Roku 2008
    Awatar Derty
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    z lasu
    Postów
    1,852

    Domyślnie Odp: Do Joorga i nie tylko. II tura wyborów miejsca VI KIMB

    Patrzę na ten cyrk i mam już tylko ćwierć tego zapału do wyjazdu na KIMB, który miałem do niedawna. Ciekawe ilu jeszcze się zrazi. Jestem gorącym zwolennikiem Sękowca. ale skoro wybrano UG, to się po prostu podporządkowuję. Sękowiec nie zniknie. Rozpraszanie KIMB-u na 3 części, to też paranoja. Życie przed nami. Za rok możemy w Roztokach balować, a może w Sękowcu. Rok nie wyrok:)
    Pan Leszek w UG już o wszystkim wie. Daje salę Matragony, noclegi, żarło, pieczyste z rusztu.
    Czy moglibyśmy być INNI niż np panowie z Sejmu? Po prostu przyjąć wynik 'as is' i dalej nie dumać nad nim, a nad błędami, które do niego doprowadziły? Do KIMBu wiele sobie przemyślimy, tam się wypowiemy i OK. Zapewne wypracujemy jakąś dobrą formułę.
    W innym wątku już apelowałem o to, ale tu powtórzę: kto uważa, że temat głosowania nad KIMB jest zamknięty, proszę niech przysyła na priv swoje zgłoszenie. Do mnie. Trzeba określić liczbę uczestników w celu zaplanowania najważniejszych spraw.

    Derty
    Rano robimy nic. Lubimy to robić (Z Bertranda, 2011)

    właśnie, wziąłby człowiek amunicję
    eksportową śliwowicję
    drzwi opatrzyłby w inskrypcję:
    "przedsięwzięto ekspedycję" (MamciaDwaChmiele,2012)

  7. #7
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,664

    Domyślnie Odp: Do Joorga i nie tylko. II tura wyborów miejsca VI KIMB

    Dorzucę swoje 3 grosze.
    Tak naprawdę jest mi wszystko jedno, gdzie KIMB się odbędzie, więc nie bardzo rozumiem całej tej absurdalnej sytuacji, która pachnie rozłamem w zwartych dotychczas forumowych szeregach. Oprócz tego, że ogólnie pachnie nienajlepiej... Miałem wybrać się na kongres po raz pierwszy, ale jeśli wszystkie te spory mają wpłynąć na atmosferę KIMB-u, to ja dziękuję.
    Co do reszty - mogę się podpisać pod opinią Derty'ego. Ciszej już nad tą trumną, potraktujmy całę tę aferę jako nauczkę i podczas KIMB-u wymyślmy, jak temu zapobiec za rok.

  8. #8
    Literat Roku 2013

    Awatar trzykropkiinicwiecej
    Na forum od
    04.2007
    Rodem z
    Nigdziebądź nad Osławą
    Postów
    1,841

    Domyślnie Odp: Do Joorga i nie tylko. II tura wyborów miejsca VI KIMB

    ..a może by tak wleźć gdziekolwiek?... byle wiatr i póki las?

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 12-08-2010, 01:37
  2. II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 350
    Ostatni post / autor: 23-05-2009, 13:28
  3. KIMB 2008 - kryteria wyboru miejsca
    Przez andrzej627 w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 13-10-2007, 17:50
  4. KIMB 2007 - III tura
    Przez andrzej627 w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 108
    Ostatni post / autor: 11-06-2007, 22:15
  5. Gdzie ?? KIMB VI 2007-- głosowanie tura I
    Przez joorg w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 64
    Ostatni post / autor: 17-02-2007, 09:46

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •