Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 72

Wątek: Do Joorga i nie tylko. II tura wyborów miejsca VI KIMB

  1. #51
    Bieszczadnik Awatar Jagna
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    Łódź
    Postów
    84

    Domyślnie Odp: Do Joorga i nie tylko. II tura wyborów miejsca VI KIMB

    Darku - wiem jak było z tymi 14 osobami i wiem jak się w takich przypadkach robi (moim zdaniem nie jest to nieuczciwe). Przypomina się ludziom, że coś takiego jak FORUM istnieje. Często ludziom, którzy nigdy nie byli zalogowani, a na KIMBy przyjeżdżali. Mają prawo decydować o miejscu następnego spotkania, bo to ich dotyczy, nawet jeżeli będą się logować na 10 sekund przed końcem głosowania. Przypominam, że czytanie forum nie wymaga logowania - więc zalogować się można w momencie, gdy chce się coś napisać.
    Poza tym w pełni popieram Izę, bo trzeba było zarządzić drugą turę obowiązkową, zanim nie było jakichkolwiek wyników w pierwszej turze.
    To tak jakby prezydenta wybierać jeszcze raz, bo komuś się nie podoba, że wygrywa ten, a nie inny. Za rok możesz pozmieniać zasady sam lub możesz dać temat do przedyskutowania.
    Alfo i Omego tego forum... Decyzję i tak podejmą Ci, co jadą i jeżeli nie spodoba im się miejsce, to pojadą w inne (jak to było w zeszłym roku), tylko po co się jednoczyć w grupę - żeby się podzielić?
    www.zak.lodz.pl poniedziałek po 22:00 audycja "Za Szybą"

  2. #52
    Bieszczadnik Awatar Jagna
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    Łódź
    Postów
    84

    Domyślnie Odp: Do Joorga i nie tylko. II tura wyborów miejsca VI KIMB

    oczywiście swoją odpowiedź kierowałam przede wszystkim do Stałego Bywalca a o Darku myślałam - przepraszam, że poszło w tej formie.
    Pozdrawiam mimo wszystko gorąco WSZYSTKICH
    Jagna
    www.zak.lodz.pl poniedziałek po 22:00 audycja "Za Szybą"

  3. #53
    Bieszczadnik Awatar irek
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Dobrze posiedzieć przy Żubrze
    Postów
    772

    Domyślnie Odp: Do Joorga i nie tylko. II tura wyborów miejsca VI KIMB

    Cytat Zamieszczone przez andrzej627 Zobacz posta
    Chyba nie ma sensu teraz robić śledztwa. O pewnych rzeczach trzeba było pomyśleć przedtem. Teraz trzeba się cieszyć, ze już niedługo się spotkamy i będziemy mogli ustalić w jaki sposób wybrać miejsce na KIMB 2008.

    Obecnie przydałby się koordynator, który zadbałby o to, aby KIMB był trochę bardziej zorganizowany niż to było dotychczas. Stały Bywalcu, co Ty na to?

    Przypominam wypowiedź Irka z zeszłego roku.

    Czy baran jest dalej aktualny?
    Myślę, że baran jest jak najbardziej aktualny pod warunkiem, że ktoś to wcześniej uzgodni z właścicielem. Barana jak wiecie nie robi się w 2 godz. Jest to dość długi proces by dobrze smakował. Jedynie wilki w tym temacie mają mniejsze wymagania.

    Nie chce się powtarzać, być może rok temu już o tym pisałem ale nie będę teraz przewalał tych wszystkich postów.
    Koordynator powinien już być przed głosowaniem.
    Padają propozycje miejsc, dyskusja, przepychanki a nikt nawet nie skontaktował się z najbardziej zainteresowanymi (właścicielami obiektów) czy chcą aby taki zlot się u nich odbył, czy w tym terminie jest to realne bo mogą mieć wtedy akurat jakąś dużą grupę i będzie to niemożliwe. Część z tych osób przegląda forum i się dziwi że nikt nie pyta się o ich zdanie a chyba by jednak wypadało.
    To trochę tak jak bym zebrał z 10 osób i zadzwonił np do Dertego, że za tydzien robimy u niego imprezę bo tak zagłosowaliśmy.
    W ankiecie padł nawet "Brzeziniak" jak to zobaczyłem to mało nie padłem ze śmiechu. Nie chciałbym tu w jakiś sposób obrazić Pana Banaszka (własciciela) ale z tego co się orientuję jest on nastawiony na całkiem innego klienta i daje głowę, że już po pierwszych godzinach obradowania przepędził by nas na cztery wiatry.

    To tyle moich uwag na KIMBie bede na 99 % Pozdrawiam
    Iras 7214
    www.bieszczady.net.pl
    www.karpaty.travel.pl
    www.iras.net.travel.pl - Irasowe wojaże
    Wszystkie błędy ort. są zamierzone i chronione prawem autorskim. Wykorzystywanie ich bez zgody autora jest zabronione ;)

  4. #54
    Bieszczadnik Awatar kobieta_bieszczadzka
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    to tu ... to tam ...
    Postów
    1,099

    Domyślnie Odp: Do Joorga i nie tylko. II tura wyborów miejsca VI KIMB

    To ja tak w kwestii koordynacji..... nie chce się wyrywac, ale wstępnie rozmawiałam z Jagną, o podstawowej rzeczy , tj. o uzgodnieniu wszystkiego z właścicielami Zajazdu. padła tez propzycja zorganizowania jakiegos wspólnego jedzonka (np.: barana, kiełabasek lub czegoś takiego), oczywiście wiązać się to będzie ze składką i przyblizonym okresleniem liczby osób. Można zorganizować jakieś drobne atrakcje, ale to wszystko do ustalenia ile osób chętnych , jaki koszt itd. Może ktoś ma jakieś propozycje?? Myślę, że razem wybierzemy cs co będzie odpowiadało wiekszości ...



    Ps. a co z logo tego KIMBu i ze znaczkami
    Ostatnio edytowane przez kobieta_bieszczadzka ; 06-02-2007 o 12:35 Powód: a bo jeszcze....:-P

  5. #55
    Bieszczadnik
    Forumowicz Roku 2008
    Awatar Derty
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    z lasu
    Postów
    1,852

    Domyślnie Odp: Do Joorga i nie tylko. II tura wyborów miejsca VI KIMB

    Hej:)
    Wreszcie idzie wszystko do przodu:D Jak ja lubię o jedzonku gadać i o konkretach:P
    Proponuję:
    - przeprowadzić z Panem Leszkiem wywiad w sprawie zarezerwowania całej Matragony na czas KIMB-u w sobotnio-niedzielną noc;
    - zamówić barana albo nawet dwa, w zależności od liczby chętnych osób;
    - przeprowadzić wstępne rezerwacje miejsc w Zajeździe, Hoteliku Białym, może w PTTK-u (są wśród nas bogacze?:D);
    - ustalić atrakcję dodatkową - wycieczki?/gonitwy polowe?/ podchody?;

    Myślę, że prowiant w postaci kiełbasy możemy sprowadzić już w dniu imprezy, piwo można zakupić na miejscu. Ja zobowiązuję się do przywiezienia % na Toast Główny (Starter). Ta usługa jest nieodpłatna:D, jednak po wypiciu nie będzie można opuścić balu do białego rana lub do zmęczenia materiału:D Do toastu przystąpią osoby, które przyślą mi swoje i swoich towarzyszek i towarzyszy nicki forumowe lub imiona. Wedle tej listy obliczę potrzebną objętość płynu toastowego oraz liczbę sztamperlików jednorazowych Zgłoszenia na Priv od dziś do 15 maja. Wiadomości o alergii na Toastowy płyn nie przyjmuję do wiadomości:P
    Pzdr
    Derty
    Rano robimy nic. Lubimy to robić (Z Bertranda, 2011)

    właśnie, wziąłby człowiek amunicję
    eksportową śliwowicję
    drzwi opatrzyłby w inskrypcję:
    "przedsięwzięto ekspedycję" (MamciaDwaChmiele,2012)

  6. #56
    Bieszczadnik
    Forumowicz Roku 2008
    Awatar Derty
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    z lasu
    Postów
    1,852

    Domyślnie Odp: Do Joorga i nie tylko. II tura wyborów miejsca VI KIMB

    Cytat Zamieszczone przez irek Zobacz posta
    To trochę tak jak bym zebrał z 10 osób i zadzwonił np do Dertego, że za tydzien robimy u niego imprezę bo tak zagłosowaliśmy.
    To kiedy, kiedy?:P Tylko nie za tydzień, błaaagaaam:)

    Ale rację masz, wielką i świętą...od tego zaczniemy,
    Derty
    Rano robimy nic. Lubimy to robić (Z Bertranda, 2011)

    właśnie, wziąłby człowiek amunicję
    eksportową śliwowicję
    drzwi opatrzyłby w inskrypcję:
    "przedsięwzięto ekspedycję" (MamciaDwaChmiele,2012)

  7. #57
    Bieszczadnik
    Forumowicz Roku 2008
    Awatar Derty
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    z lasu
    Postów
    1,852

    Domyślnie Odp: Do Joorga i nie tylko. II tura wyborów miejsca VI KIMB

    Więc tak...ustalone już jest z Panem Leszkiem Skórką, że nie ma problemu, co do terminu i zarezerwowania Matragony. Pan Leszek dysponuje 20 łóżkami, ale można rozbijać namioty, jak zwykle i...nieco się ścieśnić na leżach, jeśli to Wam odpowiada. Ponadto działa Mariot:D
    Tu przypominam, że jeśli kto nie zna Zajazdu, to na początku marca ma możność rozpoznania terenu w trakcie Czart-Grania.
    Pozdrawiam,
    Derty

    PS: Bardzo ważne będzie, aby jednak rezerwacje wykonać gdzieś w kwietniu, bo zapewne trzeba będzie szukać po całych UG miejsc.
    Proszę Was o przysyłanie zgłoszeń do Toastu, ale zarazem proszę podać, czy macie jakieś oczekiwania co do noclegu, gdzie chcecie, jak chcecie itd. Dane przekażę do Jacka i pomoże nam się jakoś upchnąć na ten czas:D
    Ostatnio edytowane przez Derty ; 06-02-2007 o 14:05
    Rano robimy nic. Lubimy to robić (Z Bertranda, 2011)

    właśnie, wziąłby człowiek amunicję
    eksportową śliwowicję
    drzwi opatrzyłby w inskrypcję:
    "przedsięwzięto ekspedycję" (MamciaDwaChmiele,2012)

  8. #58

    Domyślnie Odp: Do Joorga i nie tylko. II tura wyborów miejsca VI KIMB

    Cytat Zamieszczone przez irek Zobacz posta
    Koordynator powinien już być przed głosowaniem.
    Tak się nie stało. Obecnie sytuacja jest taka, jaka jest.

    Irek, czy Ty albo Derty albo Jagna, albo we trójkę, albo jeszcze ktoś inny, może zająć się koordynacją?

    Derty już coś zaproponował, a nawet ustalił z właścicielem Zajazdu. Został więc automatycznie członkiem grupy koordynatorów, do których będzie się można zwracać z własnymi pomysłami i propozycjami.

    Pchajmy sprawę do przodu.

    Irek, jaka jest konkretna propozycja w sprawie barana? Ile to będzie kosztować?

  9. #59

    Domyślnie Odp: Do Joorga i nie tylko. II tura wyborów miejsca VI KIMB

    Proponuję dalszy ciąg dyskutować w nowym wątku, który właśnie założyłem.

  10. #60
    Pa(i)n killer Awatar admin
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    London, Ontario :]
    Postów
    1,482

    Domyślnie Odp: Do Joorga i nie tylko. II tura wyborów miejsca VI KIMB

    Nie miałem czasu dokładnie przeanalizować wyników głosowania ale na 99%... nie jest dobrze.

    Na opcję, która zwyciężyła (sam na nią głosowałem - dla ścisłości) zagłosowało kilku userów z 0 liczbą głosów (takie głosy bym odrzucił na wstępie), a także kilku userów piszących na forum (ilość postów >0) ma IDENTYCZNE adresy IP z userami nowozarejestrowanymi (0 postów)!

    Wyniki nie są miarodajne. Co więcej w mojej opinii można postawić tezę, że wynik został zmanipulowany.
    Dodam, że na innych opcjach również "takie" głosy również zostały oddane.

    Biorąc pod uwagę powyższe jestem za unieważnieniem wyników głosowania i ponownym JAWNYM głosowaniem z dodatkowym założeniem że liczy się głos jedynie userów którzy byli na którymkolwiek z KIMBów.

    (mój głos proszę traktujcie jako głos zwykłego forumowicza - nie przez pryzmat funkcji).
    Ostatnio edytowane przez admin ; 07-02-2007 o 00:55
    Pozdrawiam
    Darek Magusiak


    "bzdura! widział ktoś sapera na linuksie?! albo pasjans? brak tych podstawowych aplikacji biurowych dyskwalifikuje ten system w urzedach."

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 12-08-2010, 01:37
  2. II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 350
    Ostatni post / autor: 23-05-2009, 13:28
  3. KIMB 2008 - kryteria wyboru miejsca
    Przez andrzej627 w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 13-10-2007, 17:50
  4. KIMB 2007 - III tura
    Przez andrzej627 w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 108
    Ostatni post / autor: 11-06-2007, 22:15
  5. Gdzie ?? KIMB VI 2007-- głosowanie tura I
    Przez joorg w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 64
    Ostatni post / autor: 17-02-2007, 09:46

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •