Strona 1 z 11 1 2 3 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 109

Wątek: KIMB 2007 - III tura

  1. #1

    Domyślnie KIMB 2007 - III tura

    Wypada teraz zabrać się za organizację KIMBu. Musi to ktoś koordynować, inaczej będzie bałagan. W związku z tym rozpoczynam nowy wątek.

    Derty proponuje:
    Cytat Zamieszczone przez Derty Zobacz posta
    Hej:)
    Proponuję:
    - przeprowadzić z Panem Leszkiem wywiad w sprawie zarezerwowania całej Matragony na czas KIMB-u w sobotnio-niedzielną noc;
    - zamówić barana albo nawet dwa, w zależności od liczby chętnych osób;
    - przeprowadzić wstępne rezerwacje miejsc w Zajeździe, Hoteliku Białym, może w PTTK-u (są wśród nas bogacze?:D);
    - ustalić atrakcję dodatkową - wycieczki?/gonitwy polowe?/ podchody?;

    Myślę, że prowiant w postaci kiełbasy możemy sprowadzić już w dniu imprezy, piwo można zakupić na miejscu. Ja zobowiązuję się do przywiezienia % na Toast Główny (Starter). Ta usługa jest nieodpłatna:D, jednak po wypiciu nie będzie można opuścić balu do białego rana lub do zmęczenia materiału:D Do toastu przystąpią osoby, które przyślą mi swoje i swoich towarzyszek i towarzyszy nicki forumowe lub imiona. Wedle tej listy obliczę potrzebną objętość płynu toastowego oraz liczbę sztamperlików jednorazowych Zgłoszenia na Priv od dziś do 15 maja. Wiadomości o alergii na Toastowy płyn nie przyjmuję do wiadomości:P
    To jest pierwsza konkretna propozycja.

  2. #2

    Domyślnie Odp: KIMB 2007 - III tura

    Cytat Zamieszczone przez Derty Zobacz posta
    Więc tak...ustalone już jest z Panem Leszkiem Skórką, że nie ma problemu, co do terminu i zarezerwowania Matragony. Pan Leszek dysponuje 20 łóżkami, ale można rozbijać namioty, jak zwykle i...nieco się ścieśnić na leżach, jeśli to Wam odpowiada. Ponadto działa Mariot:D
    (...)
    Bardzo ważne będzie, aby jednak rezerwacje wykonać gdzieś w kwietniu, bo zapewne trzeba będzie szukać po całych UG miejsc.
    Proszę Was o przysyłanie zgłoszeń do Toastu, ale zarazem proszę podać, czy macie jakieś oczekiwania co do noclegu, gdzie chcecie, jak chcecie itd. Dane przekażę do Jacka i pomoże nam się jakoś upchnąć na ten czas:D
    Co to jest Mariot?

  3. #3

    Domyślnie Odp: KIMB 2007 - III tura

    Cytat Zamieszczone przez andrzej627 Zobacz posta
    Irek, czy Ty albo Derty albo Jagna, albo we trójkę, albo jeszcze ktoś inny, może zająć się koordynacją?

    Derty już coś zaproponował, a nawet ustalił z właścicielem Zajazdu. Został więc automatycznie członkiem grupy koordynatorów, do których będzie się można zwracać z własnymi pomysłami i propozycjami.

    Irek, jaka jest konkretna propozycja w sprawie barana? Ile to będzie kosztować?
    Wygląda na to, że sam ze sobą dyskutuję, ale postarałem się zebrać do kupy wszystkie konkretne propozycje.

  4. #4
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2004
    Rodem z
    tarnobrzeg
    Postów
    526

    Domyślnie Odp: KIMB 2007 - III tura

    Super Andrzej, super. Widzę,że można na CIEBIE liczyć i z pewnością, mimo iż na odległość przyczynisz się do świetnej organizacji!
    mAAtylda

  5. #5
    Bieszczadnik Awatar Jagna
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    Łódź
    Postów
    84

    Domyślnie Odp: KIMB 2007 - III tura

    1. Na ile czas mi pozwoli, to będę mogła prowadzić rozmowy organizacyjne drogą sieciową z właścicielami Zajazdu
    2. Mariot to taki hotel w Warszawie z oddziałem w UG (na tyłach Zajazdu)
    3. Obecnie przebywa w Zajeździe Hero - mają obradować z panem Leszkiem i Jackiem wieczorami - również na temat KIMBu
    4. Jeśli już decyzja będzie podjęta na 100% to bedzie można rezerwować termin, zamawiać barany itp.
    5. Derty zaproponował podchody - mnie się to bardzo podoba i chętnie bym pobiegała trochę po lesie, ale zobaczymy jaka grupa będzie w stanie choć na chwilę się od kufelka i kieliszka oderwać, żeby połazić po okolicy.
    6. Termin zarezerwowałam już w pracy, więc jeżeli nic mi się na głowę nie zwali, to będę
    www.zak.lodz.pl poniedziałek po 22:00 audycja "Za Szybą"

  6. #6
    Bieszczadnik Awatar yasiolek
    Na forum od
    07.2006
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    116

    Domyślnie Odp: KIMB 2007 - III tura

    Witam wszystkich KIMB'owiczów. Mam taką mała propopzycje: może oprócz podchodów zrobić gre w na zasadzie poszukiwania jakiegoś przedmiotu(bez użycia gps). grupki wychodza co jakiś czas i ta która zrobi to najszybiej wygrywa flaszke lub jakiś inny wysoko procentowy napój.
    "... Dlaczego sa takie piękne, dlaczego tak złe dla ludzi, dlaczego moje Bieszczady , tak KOCHAM i nienawidze..." KSU

  7. #7
    Bieszczadnik
    Forumowicz Roku 2008
    Awatar Derty
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    z lasu
    Postów
    1,852

    Domyślnie Odp: KIMB 2007 - III tura

    Cytat Zamieszczone przez yasiolek Zobacz posta
    Witam wszystkich KIMB'owiczów. Mam taką mała propopzycje: może oprócz podchodów zrobić gre w na zasadzie poszukiwania jakiegoś przedmiotu(bez użycia gps). grupki wychodza co jakiś czas i ta która zrobi to najszybiej wygrywa flaszke lub jakiś inny wysoko procentowy napój.
    Mam plana w sprawie czegoś na kształt geocache. Albo alternatywna wycieczka nie po szlakach, a zupełnie na azymut:)
    Sprawa do dogrania, mam już kilka szkiców trasy z UG.
    Derty
    Rano robimy nic. Lubimy to robić (Z Bertranda, 2011)

    właśnie, wziąłby człowiek amunicję
    eksportową śliwowicję
    drzwi opatrzyłby w inskrypcję:
    "przedsięwzięto ekspedycję" (MamciaDwaChmiele,2012)

  8. #8
    Bieszczadnik
    Forumowicz Roku 2008
    Awatar Derty
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    z lasu
    Postów
    1,852

    Domyślnie Odp: KIMB 2007 - III tura

    Cytat Zamieszczone przez Jagna Zobacz posta
    3. Obecnie przebywa w Zajeździe Hero - mają obradować z panem Leszkiem i Jackiem wieczorami - również na temat KIMBu
    4
    Milczenie Hero pozwala przypuszczać, że owocnie obradują:P Ciekawe, co się z tego urodzi?:D
    Pzdr,
    D.
    Rano robimy nic. Lubimy to robić (Z Bertranda, 2011)

    właśnie, wziąłby człowiek amunicję
    eksportową śliwowicję
    drzwi opatrzyłby w inskrypcję:
    "przedsięwzięto ekspedycję" (MamciaDwaChmiele,2012)

  9. #9
    Bieszczadnik
    Forumowicz Roku 2008
    Awatar Derty
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    z lasu
    Postów
    1,852

    Domyślnie Odp: KIMB 2007 - III tura

    Cytat Zamieszczone przez andrzej627 Zobacz posta
    Wygląda na to, że sam ze sobą dyskutuję, ale postarałem się zebrać do kupy wszystkie konkretne propozycje.
    Sorki...nie mogę na bierząco odpisywać:) Postaram się poprawić. W sprawie barana wystartujemy na krótko przed imprezą - wtedy będzie znana liczba uczestników na 90%.
    D.
    Rano robimy nic. Lubimy to robić (Z Bertranda, 2011)

    właśnie, wziąłby człowiek amunicję
    eksportową śliwowicję
    drzwi opatrzyłby w inskrypcję:
    "przedsięwzięto ekspedycję" (MamciaDwaChmiele,2012)

  10. #10
    Bieszczadnik Awatar Jagna
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    Łódź
    Postów
    84

    Domyślnie Odp: KIMB 2007 - III tura

    Hero obraduje, ale i się odzywa. Bialutko ma, więc korzysta i uczy się używania rakiet. Ale o tym csiiiiiii...., bo jeszcze go o terroryzm posądzą.
    www.zak.lodz.pl poniedziałek po 22:00 audycja "Za Szybą"

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. III Karpacka Biesiada - Farfurnia 26-28 listopada
    Przez Petefijalkowski w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 16-11-2010, 13:34
  2. II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 350
    Ostatni post / autor: 23-05-2009, 13:28
  3. Do Joorga i nie tylko. II tura wyborów miejsca VI KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 71
    Ostatni post / autor: 20-09-2007, 16:14
  4. Film KIMB 2007 na YouTube
    Przez andrzej627 w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-06-2007, 12:08
  5. Gdzie ?? KIMB VI 2007-- głosowanie tura I
    Przez joorg w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 64
    Ostatni post / autor: 17-02-2007, 09:46

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •