Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: Kimb 2012

  1. #1
    Bieszczadnik Awatar irek
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Dobrze posiedzieć przy Żubrze
    Postów
    772

    Domyślnie Kimb 2012

    A co testujemy z Hero właśnie Zajazd Pod Caryńską, jest ok. Rezerwujemy ten termin . A poza tym w UG leje deszcz i zmywa resztki śniegu. Pozdrowienia dla wszystkich z problemami

    Iras I Hero

    To tak dla jaj możecie to do kosza ...
    Iras 7214
    www.bieszczady.net.pl
    www.karpaty.travel.pl
    www.iras.net.travel.pl - Irasowe wojaże
    Wszystkie błędy ort. są zamierzone i chronione prawem autorskim. Wykorzystywanie ich bez zgody autora jest zabronione ;)

  2. #2

    Domyślnie Odp: Kimb 2012

    Chciałbym aby w roku 2012 było w Bieszczadach dużo więcej miejsc nadających się na KIMB. I aby do kryteriów wyboru miejsca na obrady dopisać dostęp do Internetu. Życzę tego sobie i wszystkim uczestnikom tego forum.

  3. #3
    prowydnyk chaszczowy Awatar Browar
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    2,823

    Domyślnie Odp: Kimb 2012

    A po co na KIMBie dostęp do netu??A może jak już net będzie wszędzie to zamiast się telepać kilkaset kilometrów,nastawiamy kamer,mikrofonów i "sztucznych nosów" w Bieszczadzie, no i spotkamy się wirtualnie.Jeszcze trzeba wykupić czas satelity obserwacyjnego(albo abonament Google Earth Pro) co by obstawić obraz z góry i mamy turystykę przyszłości...No i trzeba sobie będzie wszczepić "bieszczadzkiego chipa" do mózgu-wydajemy mu polecenie,łączy się z netem, i już "jesteśmy" w Bieszczadzie...
    Pozdrav

  4. #4

    Domyślnie Odp: Kimb 2012

    Browar, wiem, że niektórzy jadąc w Bieszczady chcą ucieć od Internetu i Ty się do nich zaliczasz.

    A ja chciałbym teraz zobaczyć moich przedmówców, jak siedzą sobie w Zajeździe Pod Caryńską i móc z nimi pogadać. To jest przyjemność rozmawiać z kimś kto jest akurat w Bieszczadach. Po to są te wszystkie wynalazki.

    Chodzi mi po głowie taki pomysł. Czy dałoby się uczestniczyć w KIMBie za pomocą Internetu? Dla tych, którzy nie będą mogli przyjechać, byłaby to duża frajda. Może w tym roku jeszcze będzie to trudne, ale w 2012...

  5. #5
    prowydnyk chaszczowy Awatar Browar
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    2,823

    Domyślnie Odp: Kimb 2012

    A co za problem,za chwilę będzie dostępny w Bieszczadzie wimax.Zresztą światłowód jest pociągnięty do UG.
    Pozdrav

  6. #6

    Domyślnie Odp: Kimb 2012

    Iras i Hero tak dla jaj otworzyli wątek KIMB 2012, a tu robi się z tego ciekawa dyskusja.

    Jak za 5 lat będzie wyglądało to forum a jak KIMB? Jakie są przewidywania? A jakie pomysły?

  7. #7
    Bieszczadnik Awatar DUCHPRZESZŁOŚCI
    Na forum od
    10.2006
    Rodem z
    z brzozowego gaju na Podlasiu, obecnie piaski mazowieckie
    Postów
    582

    Domyślnie Odp: Kimb 2012

    Cytat Zamieszczone przez andrzej627 Zobacz posta
    Chciałbym aby w roku 2012 było w Bieszczadach dużo więcej miejsc nadających się na KIMB.

    Czyli chcesz aby bardziej zabudowano Bieszczady "mniej dla zwierzaków, więcej niech ludzie zniszczą". Bo Wszyscy i Wszędzie mają mieć dostęp do ciepłej wody i do elektryczności. I jeszcze aby było zgodne z przepisami wydanymi przez Brukselę. Zaczynasz mi obrzydzać Bieszczady. Jeśli tak mają wyglądać. To ja i mi podobni w 2012 w nich napewno się nie pojawimy. Z Bieszczad zrobi zrobi się drugie Zakopane. A tym samym będzie to miejsce małoatrakcyjne.


    I aby do kryteriów wyboru miejsca na obrady dopisać dostęp do Internetu. Życzę tego sobie i wszystkim uczestnikom tego forum.
    Ja nie posiadam nawet komórki. Potrafię się bez niej poruszać. Jeśli tak mają wyglądać KIMB-y to ten w 2007 będzie moim pierwszym i ostatnim. Ale wtedy to będzie Kongres Internautów Miłośników Bieszczad. Tylko czy ci internauci będą znali Bieszczady w REALU?
    Pozdrawiam
    DUCHPRZESZŁOŚCI

  8. #8

    Domyślnie Odp: Kimb 2012

    Cytat Zamieszczone przez DUCHPRZESZŁOŚCI Zobacz posta
    Ja nie posiadam nawet komórki.
    Ale prądu elektrycznego używasz? Z silnika spalinowego korzystasz? Radia słuchasz? Telewizję oglądasz? Telefonu tradycyjnego używasz? A komórki nie? Nie rozumiem.

  9. #9
    Bieszczadnik Awatar DUCHPRZESZŁOŚCI
    Na forum od
    10.2006
    Rodem z
    z brzozowego gaju na Podlasiu, obecnie piaski mazowieckie
    Postów
    582

    Domyślnie Odp: Kimb 2012

    Cytat Zamieszczone przez andrzej627 Zobacz posta
    Ale prądu elektrycznego używasz? Z silnika spalinowego korzystasz? Radia słuchasz? Telewizję oglądasz? Telefonu tradycyjnego używasz? A komórki nie? Nie rozumiem.
    Andrzeju, nawet jestem elektrykiem z zawodu. Telewizję oglądam - sporadycznie. Radja słucham jeszcze żadziej. Z silników spalinowych kożystam żadko, niestety nie potrafię się obejść bez pojazdów mechanicznych. Auta własnego nie posiadam, ale stać mnie by było. Telefon stacjonarny mam a obroży jaką jest komórka nie potrzebuję. Za to stałem się netoholikiem i chcę sie od tego uwolnić. Taki ze mnie dziwak.
    Pozdrawiam
    DUCHPRZESZŁOŚCI

  10. #10

    Domyślnie Odp: Kimb 2012

    Cytat Zamieszczone przez DUCHPRZESZŁOŚCI Zobacz posta
    Telefon stacjonarny mam a obroży jaką jest komórka nie potrzebuję. Za to stałem się netoholikiem i chcę sie od tego uwolnić.
    Pamiętaj, że zarówno komputer jak i komórkę możesz po prostu wyłączyć. Dla zdrowia wyłączaj częściej komputer.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. KIMB 2012 - organizacja
    Przez Marcowy w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 152
    Ostatni post / autor: 10-07-2012, 17:53
  2. KIMB 2012 - przypinki
    Przez Hero w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 21-05-2012, 23:11
  3. Yapa 2012
    Przez WUKA w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 18-03-2012, 13:57
  4. KIMB 2012 ma być łatwy czy trudny? (ankieta)
    Przez bartolomeo w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 22-11-2011, 20:35

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •