Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 70

Wątek: KIMB 2008 - jak decydować gdzie będzie?

  1. #11
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: KIMB 2008 - jak decydować gdzie będzie?

    Izuniu, wydawało mi się, że forum internetowe (jakie by nie było, a więc także i nasze) jest dla osób lubiących coś napisać. Forum to w końcu coś innego niż chat.
    Czyżbym się pomylił ?
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  2. #12
    Bieszczadnik Awatar iza
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    okolice Gdańska
    Postów
    710

    Domyślnie Odp: KIMB 2008 - jak decydować gdzie będzie?

    Drogi Stały Bywalcze moim zdaniem ( moim - bo każdy ma swoje ) Nasze forum internetowe niekoniecznie jest dla osób lubiących coś napisać . Ja widzę to zupełnie inaczej . Znam wśród nas wiele osób które tylko czytają . Czytają i to im wystarczy , sporadycznie coś napiszą parę razy do roku . Nie piszą bo – nie lubią pisać , robią różnorakie błędy i boją się ośmieszyć ,
    nie mają za wiele do powiedzenia ( bo nie są takie wredne jak np. ja ) bądź z natury są nieśmiałe i małomówne . Powodów pewnie znalazłoby się więcej .
    Osoby takie często, najczęściej są zalogowane na forum ( bez logowania nie można np. oglądać fotek )
    Piszesz że forum to coś innego niż czat i tu się z Tobą zgadzam w 100% . Na czacie nie było uczestników tylko słuchających i nic nie piszących . Wchodząc trzeba było choćby powiedzieć – cześć , czyli zapis już się pojawiał.
    Nie w tym wszystkim jednak sprawa .
    Dlaczego jestem przeciw takiemu warunkowi ?
    Prosta sprawa bronie prawa tych którzy mówią niewiele i sami się nie będą bronić .

    Pozdrawiam

  3. #13
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: KIMB 2008 - jak decydować gdzie będzie?

    Iza, a zatem consensus jest już w zasięgu ręki.
    Ja się wszak nie uparłem przy tym minimum 50 postów, wręcz napisałem wcześniej, że to tylko taka luźna propozycja.

    A do tej minimalnej liczby postów to wrócimy chyba dopiero za rok, gdy będziemy wybierać lokalizację VII KIMB.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  4. #14

    Domyślnie Odp: KIMB 2008 - jak decydować gdzie będzie?

    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec Zobacz posta
    Ja się wszak nie uparłem przy tym minimum 50 postów, wręcz napisałem wcześniej, że to tylko taka luźna propozycja.
    Na dzień dzisiejszy kryterium to jest spełnione przez tylko przez 136 osób na 2865 zapisanych na forum.

    Może dołożyć "lub zapisanych na forum co najmniej od x miesięcy"?

  5. #15
    Bieszczadnik Awatar pioabram
    Na forum od
    03.2007
    Postów
    180

    Domyślnie Odp: KIMB 2008 - jak decydować gdzie będzie?

    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec Zobacz posta
    Iza, a zatem consensus jest już w zasięgu ręki.
    Ja się wszak nie uparłem przy tym minimum 50 postów, wręcz napisałem wcześniej, że to tylko taka luźna propozycja.

    A do tej minimalnej liczby postów to wrócimy chyba dopiero za rok, gdy będziemy wybierać lokalizację VII KIMB.
    skoro jest to forum,miłosnikow bieszczadow,to moze wystarczyc nawet 1 post,byleby sie ujawnił,BO CHYBA NIE OD LICZBY POSTÓW liczy sie zamiłowania do biesów!!tak to rozumiem,choc widac juz wyraznie "tą',grupe najaktywniejszych.a aktywnosc na forum moze byc juz promowana poprzez forumowe nagrody.Np,jeden z nastarszych bieszczadnikow jakich znam ,jezdzic w nie, od1968
    a ostatnio kupił sobie komputer ,i tez ma zamiar niebawem sie zalogowac,na tym forum,.I pomyslec ze takich osób są tysiace jezdzących,leCZ nie ujawniAJACYCH SIE!
    Ostatnio edytowane przez pioabram ; 14-10-2007 o 00:48

  6. #16
    Bieszczadnik Awatar marekm
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Łódź
    Postów
    934

    Domyślnie Odp: KIMB 2008 - jak decydować gdzie będzie?

    Cytat Zamieszczone przez pioabram Zobacz posta
    Np,jeden z nastarszych bieszczadnikow jakich znam ,jezdzic w nie, od1968, a ostatnio kupił sobie komputer ,i tez ma zamiar niebawem sie zalogowac,na tym forum,.I pomyslec ze takich osób są tysiace jezdzących,leCZ nie ujawniAJACYCH SIE!
    no właśnie, czy mozemy pozbawiać tych uczestników Forum prawa do głosowania? Wg mnie, nie należy iść w tym kierunku i patrzeć na statystyki /na dzień dzisiejszy : uczestników zarej. - 3064, aktywnych - m313 / na tym etapie dyskusji.
    Należałoby ustalić listę miejsc spełniającą kryteria określone np w wątku http://forum.bieszczady.info.pl/showthread.php?t=3357 i w danym roku / bo data spotkania jest już ustalona na stałe /głosować na dany obiekt - miejscowość. Z doswiadczenia z ubiegłych lat wynika, iż i tak głosują tylko Ci co się w danym momenci wybierają na KIMB. I nie ważne jest czy mają jeden post, czy 50, czy nie napisali nic po za zarejestrowaniem się. Ważne jest, że będą chcieli wziąźć udział w takim spotkaniu, z taką grupą osób i w takim to a takim miejscu, które im odpowiada.
    Ot i cały przepis na podjęcie decyzji, a i demokracja też jest zachowana, wikl cały a baranek się też może uchowa na KIMB
    pozdroowka
    marekm

  7. #17

    Domyślnie Odp: KIMB 2008 - jak decydować gdzie będzie?

    Cytat Zamieszczone przez marekm Zobacz posta
    na dzień dzisiejszy : uczestników zarej. - 3064, aktywnych - m313
    Na liście użytkowników widać tylko 2865. Skąd ta różnica? A tak, przy okazji: co to właściwie znaczy użytkownik aktywny?

  8. #18
    Bieszczadnik Awatar DUCHPRZESZŁOŚCI
    Na forum od
    10.2006
    Rodem z
    z brzozowego gaju na Podlasiu, obecnie piaski mazowieckie
    Postów
    582

    Domyślnie Odp: KIMB 2008 - jak decydować gdzie będzie?

    Cytat Zamieszczone przez andrzej627 Zobacz posta
    Na liście użytkowników widać tylko 2865. Skąd ta różnica? A tak, przy okazji: co to właściwie znaczy użytkownik aktywny?
    Andrzeju, u siebie na monitorze widzę, stan na dzień dzisiejszy, godz. 15;41:
    użytkownicy - 3064
    aktywni użytkownicy - 313

    Co znaczy użytkownik aktywny, to może podpowie admin bądź moderatorzy. Bo i ja jestem też tym zaciekawiony.
    Pozdrawiam
    DUCHPRZESZŁOŚCI

  9. #19
    Bieszczadnik Awatar wojtek legionowo
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    legionowo
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: KIMB 2008 - jak decydować gdzie będzie?

    Właśnie ja też chę wiedzieć do której kategorii forumowiczów zostałem zaklasyfikowany
    Wojtek legionowo

  10. #20

    Domyślnie Odp: KIMB 2008 - jak decydować gdzie będzie?

    Cytat Zamieszczone przez DUCHPRZESZŁOŚCI Zobacz posta
    Andrzeju, u siebie na monitorze widzę, stan na dzień dzisiejszy, godz. 15;41:
    użytkownicy - 3064
    Ja widzę to samo. Kliknij w link na górze strony: Lista użytkowników
    W tej chwili jest 2866. Coś tu nie gra.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. nie będzie jak było
    Przez pasikonik w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-02-2011, 05:49
  2. KIMB - lista obecności (2002-2008)
    Przez andrzej627 w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 11-11-2010, 00:06
  3. Wybór miejsca VII KIMB 2008. Głosowanie do dn. 31.01.2008 r., godz. 20:00
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post / autor: 10-02-2008, 23:56
  4. KIMB 2008 - kryteria wyboru miejsca
    Przez andrzej627 w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 13-10-2007, 18:50
  5. Rabe: jak dojść, czy w maju będzie baza?
    Przez Andrzej_Wroc w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 02-02-2003, 22:25

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •