Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 70

Wątek: KIMB 2008 - jak decydować gdzie będzie?

  1. #51
    Bieszczadnik Awatar wojtek legionowo
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    legionowo
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: KIMB 2008 - jak decydować gdzie będzie?

    Cytat Zamieszczone przez Derty Zobacz posta
    Ty Wojtku, niestety należysz do nieaktywnych, bo stoisz oparty o balustradkę codziennie i całymi godzinami:P Ja też jestem nieaktywny, bowiem siedzę wyprostowany jak drąg i ręce w geście proszalnym wyciągam bezustannie. Lecz, dajmy na to, aktywny jest Jabol. I to aż nadmiernie:D:D Że też go poty nie zaleją od tej roboty... Barnaba jest aktywny, Bertrand nieaktywny. Michał jest nieaktywny - siedzi jak ten paralityk na przyzbie i ani na mm się nie ruszy. Itd...

    Pozdrawiam,
    Derty
    I tu Masz rację dziecię moję lata czy to na studia czy co gorsze na randki i nie mnie kto zmienić mego wizerunku ,fakt wyglądałbym korzystniej gdybym miał czy to Twoją naleweczką lub Pastorową jednakowej mocy są .atak na marginesie gdzie to zdjęcie jest zrobione.
    Wojtek legionowo

  2. #52
    Bieszczadnik Awatar wojtek legionowo
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    legionowo
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: KIMB 2008 - jak decydować gdzie będzie?

    I co tu kruszyć kopie jadę na Kimb bo chce i taką mam ochotę ja sobie np w tym roku byłem już od czwartku i zdążyłem być tu gdzie chciałem póżniej po kimbie też byłem tam gdzie chciałem być no Gośka i Iras też mieli w tym swój udział szczególnie gd ytrzeba było naszykować opał do kominka z Bertrandowym rusztem
    Wojtek legionowo

  3. #53
    Bieszczadnik
    Forumowicz Roku 2008
    Awatar Derty
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    z lasu
    Postów
    1,852

    Domyślnie Odp: KIMB 2008 - jak decydować gdzie będzie?

    Hej:)
    Jeśli mi los pozwoli - na KIMB zajadę. Ale już nie chcę brać udziału w ustalaniu miejsca na tę imprezę. Jak dla mnie może ona się odbyć u Jacka w UG. Stamtąd łatwo ruszyć w góry, tam łatwo rozlokować ludzi po kwaterach różnej ceny i standardu, o żarciu nie wspomnę. Jeśli jakimś cudem KIMB trafi się np w Sękowcu, to będę równie rad. To tyle. Nie zgłaszam żadnych propozycji, nie będę też głosował. Ostatnie głosowanie nad tą kwestią zniesmaczyło mnie dostatecznie. Dla mnie ważne są GÓRY;>

    Pozdrawiam,
    Derty
    Rano robimy nic. Lubimy to robić (Z Bertranda, 2011)

    właśnie, wziąłby człowiek amunicję
    eksportową śliwowicję
    drzwi opatrzyłby w inskrypcję:
    "przedsięwzięto ekspedycję" (MamciaDwaChmiele,2012)

  4. #54
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: KIMB 2008 - jak decydować gdzie będzie?

    Derty, miewamy odmienne poglądy, a w tym przypadku zgadzam się z Tobą prawie całkowicie.

    Też czuję się "nawrócony" na pomysł organizacji VII KIMB w Ustrzykach Górnych w Zajeździe pod Caryńską. Jeżeli oczywiście Gospodarz to zaakceptuje.

    Jednak co do głosowania, to radzę Ci wziąć w nim udział. Nieobecni nie mają racji. A jak ktoś wpadnie na pomysł, aby nasz "Kongres" zorganizować np. w Rzeszowie ? Też byś przyjechał ?
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  5. #55

    Domyślnie Odp: KIMB 2008 - jak decydować gdzie będzie?

    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec Zobacz posta
    Też czuję się "nawrócony" na pomysł organizacji VII KIMB w Ustrzykach Górnych w Zajeździe pod Caryńską. Jeżeli oczywiście Gospodarz to zaakceptuje.

    Jednak co do głosowania, to radzę Ci wziąć w nim udział. Nieobecni nie mają racji.
    Stały Bywalcze, cieszę się, że się nawróciłeś na Zajazd pod Caryńską. Na dzień dzisiejszy nie ma chyba lepszego miejsca, które spełniałoby nasze kryteria i byłoby do zaakceptowania przez większość. Może tym razem decydować bez głosowania, przez aklamację? Ja jestem za. Czy ktoś jest przeciw?

  6. #56
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: KIMB 2008 - jak decydować gdzie będzie?

    Andrzeju, mamy dopiero pierwszą połowę listopada. Proponuję zatem się nie spieszyć z wyborem miejsca - zwłaszcza, że chyba jeszcze daty Naszego VII KIMB nie ustaliliśmy, tak na sicher.

    Chyba że chcecie zorganizować VII KIMB już w styczniu.

    Jeżeli natomiast pozostajemy (tradycyjnie) przy terminie majowym, to proponuję wstrzymać się z wyborem dokładnego terminu i miejsca VII KIMB przynajmniej do początku przyszłego roku (ludzie będą wtedy planować swoje urlopy).

    Poza tym przypominam, że obowiązuje nas demokracja. Jeśli ktoś zgłosi propozycję innej niż nasza lokalizacji VII KIMB (propozycję koniecznie uzgodnioną z szefem lokalu, ośrodka, schroniska, itp.), to uważam, iż powinniśmy poddać ją też pod dyskusję, a potem pod głosowanie.

    A co do głosowania, to widzę je w trybie jawnym, oraz ograniczone do osób, które do końca br. zamieszczą na Naszym Forum nie mniej niż 50 postów. Osoby głosujące powinny mieć również szczerą ochotę i wolę (wybaczcie mi te Varsaviana) przyjazdu na VII KIMB A.D. 2008.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  7. #57

    Domyślnie Odp: KIMB 2008 - jak decydować gdzie będzie?

    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec Zobacz posta
    Andrzeju, mamy dopiero pierwszą połowę listopada. Proponuję zatem się nie spieszyć z wyborem miejsca - zwłaszcza, że chyba jeszcze daty Naszego VII KIMB nie ustaliliśmy, tak na sicher.

    Chyba że chcecie zorganizować VII KIMB już w styczniu.

    Jeżeli natomiast pozostajemy (tradycyjnie) przy terminie majowym, to proponuję wstrzymać się z wyborem dokładnego terminu i miejsca VII KIMB przynajmniej do początku przyszłego roku (ludzie będą wtedy planować swoje urlopy).
    Nie zgadzam się z Tobą w dwóch punktach.

    1/ Termin jest ustalony raz na zawsze na trzeci weekend maja. Wypada więc 17-18 maja 2008. Nie będziemy chyba wałkować tego tematu co roku.

    2/ Urlopy trzeba planować pod ten termin. Inaczej nie da rady nic ustalić. Chyba, że chcesz wszystko improwizować w ostatniej chwili.

    Dla ułatwienia planowania urlopów podaje terminy - dla osób nie pracujących w czasie weekendu.

    Ci co przyjeżdżają na weekend, nie mają żadnego problemu z urlopem. Ci co na tydzień, mają do wyboru 5 dni urlopu (od poniedziałku do piątku) 12-16 maja lub 19-23 maja. Ci co biorą 2 tygodnie mogą już ruszyć w drogę w sobotę 10 maja i wrócić do domu w niedzielę 25 maja.

    Rozumiem, że ani dzisiaj ani w styczniu nikt nie będzie mógł nic powiedzieć konkretnego w jakim terminie przyjedzie. Te decyzje są indywidualne i wszystko może się wydarzyć. Nie widzę jednak żadnego powodu, aby zmieniać raz na zawsze ustalony termin - trzeci weekend maja.

  8. #58
    Bieszczadnik Awatar iza
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    okolice Gdańska
    Postów
    710

    Domyślnie Odp: KIMB 2008 - jak decydować gdzie będzie?

    tak jest co do terminu Andrzej ma całkowitą rację

  9. #59
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: KIMB 2008 - jak decydować gdzie będzie?

    Niechże więc i tak będzie.

    Zatwierdzam termin VII KIMB w dn. 17 i 18 maja 2008 r.

    "Wigilia" KIMB - piątek 16 maja.
    Spotkanie główne - sobota 17 maja wieczorem oraz noc 17/18 maja.
    Pożegnanie i leczenie kaca - niedziela 18 maja.

    Jest to harmonogram jedynie "ramowy" - mile widziane będą dłuższe okresy integracji.

    PREZYDENT FORUM
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  10. #60
    Bieszczadnik
    Forumowicz Roku 2008
    Awatar Derty
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    z lasu
    Postów
    1,852

    Domyślnie Odp: KIMB 2008 - jak decydować gdzie będzie?

    Hej:)
    Jakże się cieszę, że termin już! jest. Bo mi tu w firmie wygrażają jakimś rocznym planem ulropów:( Przynajmniej jeden pkt do planu mam pewny:D

    Do S.B. - oczywiście, nie będę się obrażał jak jakiś bachor - zagłosuję:D Już teraz to powiem - jeśli będzie Sękowiec, to na Sękowiec. Jeśli nie, to na "Zajazd" w UG.

    Pozdrawiam Bieszczadolubów,
    Derty
    Rano robimy nic. Lubimy to robić (Z Bertranda, 2011)

    właśnie, wziąłby człowiek amunicję
    eksportową śliwowicję
    drzwi opatrzyłby w inskrypcję:
    "przedsięwzięto ekspedycję" (MamciaDwaChmiele,2012)

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. nie będzie jak było
    Przez pasikonik w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-02-2011, 04:49
  2. KIMB - lista obecności (2002-2008)
    Przez andrzej627 w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 10-11-2010, 23:06
  3. Wybór miejsca VII KIMB 2008. Głosowanie do dn. 31.01.2008 r., godz. 20:00
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post / autor: 10-02-2008, 22:56
  4. KIMB 2008 - kryteria wyboru miejsca
    Przez andrzej627 w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 13-10-2007, 17:50
  5. Rabe: jak dojść, czy w maju będzie baza?
    Przez Andrzej_Wroc w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 02-02-2003, 21:25

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •