Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Mam poważne zastrzeżenia do Szanownych Moderatorów tego forum !

  1. #11
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,347

    Domyślnie Odp: Mam poważne zastrzeżenia do Szanownych Moderatorów tego forum !

    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec Zobacz posta
    Przypuszczam, iż Szanowny Kongres powoła specjalną komisję (na wzór komisji parlamentarnych), która zajmie się analizą językową "pipy" i "kutasa". Mam tu na myśli wyłącznie analizę etymologiczną ww. wyrazów - wyjaśniam, aby nie było żadnych wątpliwości (i nadgorliwości ! ).
    Znaczy bedą zabawy w słowa? Pysznie
    Długi

  2. #12
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Mam poważne zastrzeżenia do Szanownych Moderatorów tego forum !

    Cytat Zamieszczone przez pipa Zobacz posta
    Kłaniam się wszystkim - ja Pipa
    Stały Bywalcze - chyba nie do końca doczytałeś. To nie ja się umawiałam (chociaż w moim wieku tego, yhm, miło by było), tylko Michał. Skorzystał z faktu cożem się zarejestrowała i wykorzystał mnie. No niech mu....
    (...)
    Pa
    Ależ, Szanowna Pipo, przeczytałem cały Twój post oraz e-mail również. Moja małżonka także.

    Napisałaś przecież, że Ty też, niezależnie od Michała, wybierasz się na to spotkanie.
    Żona była początkowo przekonana, że koresponduję z panią Pipą z agencji towarzyskiej, a Michał to pewnie jakiś "impresario" lub inny "team-manager" z owej agencji.

    Bo moja małżonka jest b. słabo zorientowana w sprawach Forum. W zasadzie to wie tylko, iż takowe istnieje, oraz że w dn. 18-20 maja br. odbędzie się w Ustrzykach Górnych zlot gwiaździsty największych modeli, jakich Internet gościł, a Święta Ziemia Bieszczadzka nosiła.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  3. #13
    Bieszczadnik Awatar DUCHPRZESZŁOŚCI
    Na forum od
    10.2006
    Rodem z
    z brzozowego gaju na Podlasiu, obecnie piaski mazowieckie
    Postów
    582

    Domyślnie Odp: Mam poważne zastrzeżenia do Szanownych Moderatorów tego forum !

    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec Zobacz posta
    (...) w dn. 18-20 maja br. odbędzie się w Ustrzykach Górnych zlot gwiaździsty największych modeli, jakich Internet gościł, a Święta Ziemia Bieszczadzka nosiła.
    Czyżbym i ja, zwykły zjadacz chleba a też nieraz zaliczany do stonki bieszczadzkiej (co prawda nie hałasuję i nie śmiecę), był tymże modelem?
    Pozdrawiam
    DUCHPRZESZŁOŚCI

  4. #14
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Mam poważne zastrzeżenia do Szanownych Moderatorów tego forum !

    Duchu - Ty to dopiero jesteś model !
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  5. #15
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Mam poważne zastrzeżenia do Szanownych Moderatorów tego forum !

    a ja mam kolege ktory ma na nazwisko "fiutek" i co on ma biedny zrobic??? podpisze sie gdzies i klopoty murowane

    a co za zlot gwiazdzisty w bieszczadkach sie szykuje???
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  6. #16
    Bieszczadnik Awatar DUCHPRZESZŁOŚCI
    Na forum od
    10.2006
    Rodem z
    z brzozowego gaju na Podlasiu, obecnie piaski mazowieckie
    Postów
    582

    Domyślnie Odp: Mam poważne zastrzeżenia do Szanownych Moderatorów tego forum !

    Wczoraj pchwaliłem się koledze naszym forum. przeszliśmy prawie całe. Spytałem go jaki ma wrażenia. A on na to " No tak Jabol, Browar, Żubr, Polej i na dodatek Stały Bywalec, toż to forum pijackie". A mi mowę odjeło. Nie wiedziałem co mam mu odpowiedzieć.
    Pozdrawiam
    DUCHPRZESZŁOŚCI

  7. #17
    Bieszczadnik Awatar chris
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Kristiansand i ... ;)
    Postów
    870

    Domyślnie Odp: Mam poważne zastrzeżenia do Szanownych Moderatorów tego forum !

    ;-) no jest też, jak czytam listę, Lech, Jan Piwny, bosman, cointreau, ba, nawet, o zgrozo, atramentówka. Na zagrychę: Kawior i klopsik. Dla przeciwników napitków: marycha. Coby weselej było: lola, eroticdance, domina. Dla przeciwwagi: Wielebny i Pastor.

  8. #18
    Bieszczadnik Awatar kobieta_bieszczadzka
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    to tu ... to tam ...
    Postów
    1,099

    Domyślnie Odp: Mam poważne zastrzeżenia do Szanownych Moderatorów tego forum !

    Nie każda PIPa taka miła .... ja mam Państwową Inspekcję Pracy..... .......

  9. #19
    Bieszczadnik Awatar chris
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Kristiansand i ... ;)
    Postów
    870

    Domyślnie Odp: Mam poważne zastrzeżenia do Szanownych Moderatorów tego forum !

    Pipa - chiń., czterostrunowy chiński instrument muz., szarpany, ;-) o dużym, płaskim korpusie przypominającym lutnię, z dwunastoma (albo więcej) wysokimi progami na szyjce i korpusie; mandolina chińska.

    ("Słownik Kopalińskiego")

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 06-02-2009, 22:25
  2. Jak wypisac sie z tego forum???
    Przez GMTurecky w dziale Techniczne
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 04-08-2008, 02:38
  3. Proszę o poważne potraktowanie mojego pytania na temat żmij.
    Przez dziczu w dziale Fauna i flora Bieszczadów
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 27-09-2007, 09:12
  4. Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 14-01-2007, 17:53
  5. Najtrudniejsza zagadka w Historii tego forum
    Przez Marcin w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 13-02-2004, 10:14

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •