Strona 1 z 4 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32

Wątek: Dzika solina

  1. #1
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Dzika solina

    chcialam zapytac czy jakies rejony soliny sa jeszcze w miare dzikie?? bo moje wiadomosci sa juz chyba troche przestarzale bo maja jakies 4-5 lat. Wtedy mozna bylo siedziec w dzikich zatoczkach w rejonie telesnicy sannej czy horodka i przez kilka dni nie spotkac nikogo , biwakowac na brzegu, zbierac korzenie, nocami plywac nago w jeziorze bez strachu ze ci ktos ubranko z plazy zakosi czy czasem zlapac rybke i upiec na ognisku. Jest ktos, komu chcialabym pokazac ten klimat bo sie tak duzo nasluchal o tym jak w ksiezycowe noce slychac z wody dzwony zatopionych cerkwi :) a topielce lapia w nocy plywaka za noge- a potem okazuje sie ze to wieeeeelki glon
    Jak teraz tam wyglada?? czy wszedzie stoja juz tabliczki "private", buduja sie nowe dacze a osiedlency szczuja psami jak pan V.??
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  2. #2

    Domyślnie Odp: dzika solina

    Witaj
    Wschodnia część jeziora jeszcze bez zmian, od wyjścia z Zatoki Teleśnickiej w kierunku Brossa są 4 domki więc w sumie bez zmian. Za Brossem do Victoriniego dalej pusto więc wpadaj bez obaw:)

  3. #3
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2007
    Postów
    88

    Domyślnie Odp: dzika solina

    a Giera ktos zna? chce go odwiedzic i pogadac,przyniose jakies fajki,swieczki,baterie,karte tak tak czy inna,no i piwko sie znajdzie...
    jego obecnosc na solinie to dowod na dzikosc :)

  4. #4

    Domyślnie Odp: Dzika solina

    Michał to w sumie po sezonie najbliższy mój sąsiad. Żyje sobie dobrze i raczej nie powinien mieć problemów jeśli go odwiedzisz, choć już ma dość robienia " za małpę" jak on to nazywa :). Dobrze by było dowiedzieć się czy jest na tratwie bo często wyjeżdża na kilka dni.

  5. #5
    Ekspert Roku 2008 Awatar Jabol
    Na forum od
    12.2004
    Rodem z
    Stamtąd
    Postów
    1,096

    Domyślnie Odp: Dzika solina

    Cytat Zamieszczone przez buba Zobacz posta
    chcialam zapytac czy jakies rejony soliny sa jeszcze w miare dzikie??
    moim zdaniem jest kilka dzikich miejsc nad Soliną... Musisz niestety jeszcze poczekać do pełni sezonu. W/g mnie najbardziej jest wtedy dziko w okolicach zapory i w Polańczyku podczas imprez plenerowych... Na szczęście odgłosy dziczy nie docierają do zat Baranie Rogi, Horodka i Rajskiego... Chyba że nie zrozumiałem pytania?

    Z uporem maniaka będę zawsze twierdził że to reszta świata jest dzika... Tu sie ostały resztki normalnosci...Pozdrawiam
    ...jeno być niewidzialny jak Ten co mnie stworzył

  6. #6
    Bieszczadnik Awatar Polej
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Międzychód
    Postów
    1,152

    Domyślnie Odp: Dzika solina

    Cytat Zamieszczone przez Jabol Zobacz posta

    Z uporem maniaka będę zawsze twierdził że to reszta świata jest dzika... Tu sie ostały resztki normalnosci...Pozdrawiam
    Święte słowa Jabol
    Pozdrawiam
    Przemek

  7. #7
    Bieszczadnik Awatar chris
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Kristiansand i ... ;)
    Postów
    870

    Domyślnie Odp: Dzika solina

    Co do "dzikości Soliny": nie wiem, czy miejsce stworzone ręką człowieka można nazwać "dzikim"... i czy to w ogóle są jeszcze Bieszczady. Dzikość jedyną zauważyłem - kieszonkowcy, złodzieje sprzętu, tudzież aut. Pozdro.

  8. #8

    Domyślnie Odp: Dzika solina

    Wszystko fajnie tylko zalew ma 160 km linii brzegowej a Państwo krytykują niespełna może 10 %. Solina i Polańczyk to rzeczywiście tłok i komercha ale w sezonie w Cisnej, Wetlinie czy UG jest pusto?? Tam kieszonkowcy i złodzieje nie zaglądają?? No oczywiście teren zalewu, geograficznie nie leży w Bieszczadach ale chyba bliżej z Rajskiego czy Wołkowyji w "prawdziwe Bieszczady" niż z Tyrawy, Brzozowa czy Arłamowa bo słyszałem że to też Bieszczady

  9. #9
    Ekspert Roku 2008 Awatar Jabol
    Na forum od
    12.2004
    Rodem z
    Stamtąd
    Postów
    1,096

    Domyślnie Odp: Dzika solina

    A ja bym poprosił przeczytac mne jeszcze raz na spokojnie i ze zrozumieniem... Pozdrawiam
    ...jeno być niewidzialny jak Ten co mnie stworzył

  10. #10
    Bieszczadnik Awatar chris
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Kristiansand i ... ;)
    Postów
    870

    Domyślnie Odp: Dzika solina

    Ja może skromnie poprosiłbym, choć może nie ten wątek całkiem, by pows3mać się od określania Bieszczadów jako miejsca dzikiego - wszak to śmieszne. Wszędzie szlaki, ścieżki, drogi, nawet oświetlone (prąd jest!), łączność, sklepy, knajpy, noclegi, apteki, poczta,urzędy, straż graniczna, policja, nawet bankomaty. No chyba że mamy na myśli tych cholernych "zakapiorów" ;-). Troszku wyluzujmy. To nie Kanada, Azja ani pustki Australii. To prawie środekkk Europy. . Pozdro.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. solina x2
    Przez dominik999 w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 09-09-2009, 21:41
  2. Solina 20-28.07
    Przez Olucha w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 26-07-2007, 16:12
  3. Solina
    Przez WUKA w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 23-01-2007, 22:40
  4. Dzika natura Biesów..
    Przez angie w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 18-05-2006, 21:34
  5. [Solina] Wakacje
    Przez mariusz w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 31-05-2001, 21:20

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •