Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 46

Wątek: Podwojna przerywana linia

  1. #11
    Bieszczadnik Awatar chris
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Kristiansand i ... ;)
    Postów
    870

    Domyślnie Odp: Podwojna przerywana linia

    Cholera, dr W Krukar robi mapę, ale nie wie, co na nią naniesione?
    Ostatnio edytowane przez chris ; 12-03-2007 o 21:24 Powód: emotka dodatkowo :) i spacja naniesiona

  2. #12
    Bieszczadnik Awatar Michał
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Opole
    Postów
    1,018

    Domyślnie Odp: Podwojna przerywana linia

    wie co robi - kopnij się w teren i zobaczysz co ta podwójna znaczy.
    Proponuję na początek kubeł zimnej wody - albo dwa i trzy.

    Jabol ma rację co do forum - przy takim fierdoleniu nowy ziom bieszczadzki od razu zajarzy - TKM.

    Pozdrówka

  3. #13
    Bieszczadnik Awatar joorg
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    2,335

    Domyślnie Odp: Podwojna przerywana linia

    Cytat Zamieszczone przez chris Zobacz posta
    Cholera, dr W Krukar robi mapę, ale nie wie, co na nią naniesione?
    Wie doskonale (w przeciwiństwie do Ciebie )- bo jeżeli ktoś twierdzi ,że wszystko wie (i na wszystkim się zna ??) to znaczy ,że nic nie wie, a tylko udaje i gra.(jw)
    ps . Michał zgadzam się -- Jabol ma rację .
    "dosyć często rozważam co jest warte me życie?...tam na dole zostało wszystko to co cię męczy ,patrząc z góry w około - świat wydaje się lepszy.."
    Pozdrawiam Janusz

  4. #14
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Podwojna przerywana linia

    Cytat Zamieszczone przez Michał Zobacz posta
    wie co robi - kopnij się w teren i zobaczysz co ta podwójna znaczy.
    Proponuję na początek kubeł zimnej wody - albo dwa i trzy.

    Jabol ma rację co do forum - przy takim fierdoleniu nowy ziom bieszczadzki od razu zajarzy - TKM.

    Pozdrówka
    Witaj ulubiony panie Michale! Nie wierzę własnym oczom. Ale niespodzianka.
    Masz rację, zamierzam tam się kopnąć. Ta podwójna czerwona linia jest zastanawiająca.

  5. #15
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Podwojna przerywana linia

    no tak... ale wydaje mi sie ze robiac mape robi sie ja tak zeby ten kto ja kupi wiedzial co te dziwne znaczki znacza.. to ze osobnik robiacy mape wie to jasne ale chyba nie o to w mapie chodzi, zeby tylko on wiedzial. Albo sie myle?? no bo jednak po cos zamieszcza sie na mapach oznaczenia, ktora kreska oznacza droge a ktora rzeke

    michal, i calkiem nie rozumiem o co chodzi ci z kublem zimnej wody i z ziomem...
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  6. #16
    Bieszczadnik Awatar chris
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Kristiansand i ... ;)
    Postów
    870

    Domyślnie Odp: Podwojna przerywana linia

    Witam Michała i yoorga - napiszę tak : jeśli w legendzie mapy są określone znaki, wraz z objaśnieniem, a nie ma ich na tejże samej mapie, to jest to bajzel i niedoróbka. I vice versa : jeśli na samej mapie są określone znaki kartograficzne, a nie ma ich w legendzie, wraz z ich objaśnieniem, to także jest to bajzel i niedoróbka. Tymczasem za mapę płacimy keszem. Wsio. Powstrzymuję się od innych uwag, a byłoby ich co nieco.

    O wodzie i kubełkach ;-)): pamiętam - niebawem lany poniedziałek, czy jak to tam się zwie; mam nadzieję, że zdążę z tym ,ble, "pogaństwem", bo na Marzannę czas już nadchodzi - to ponoć propagowanie przemocy . Poza tym nie grypsuję.

    Dajmy spokój, idzie śliczna, jak zwykle, wiosna, nie bądźcie tacy zestresowani, więcej uśmiechu i żartobliwości Wam życzę, na Bieskach świat się nie kończy, dziś jest OK, jutro, najdalej pojutrze, będzie jeszcze lepiej, spox.

  7. #17
    Bieszczadnik
    Forumowicz Roku 2008
    Awatar Derty
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    z lasu
    Postów
    1,852

    Domyślnie Odp: Podwojna przerywana linia

    Cytat Zamieszczone przez buba Zobacz posta
    no tak... ale wydaje mi sie ze robiac mape robi sie ja tak zeby ten kto ja kupi wiedzial co te dziwne znaczki znacza.. to ze osobnik robiacy mape wie to jasne ale chyba nie o to w mapie chodzi, zeby tylko on wiedzial. Albo sie myle?? no bo jednak po cos zamieszcza sie na mapach oznaczenia, ktora kreska oznacza droge a ktora rzeke
    Właśnie - brak opisu znaku topograficznego to zwyczajnie błąd autora mapy. To MUSI BYĆ w legendzie, bo nie każdy ma ukończoną geografię

    Derty
    Rano robimy nic. Lubimy to robić (Z Bertranda, 2011)

    właśnie, wziąłby człowiek amunicję
    eksportową śliwowicję
    drzwi opatrzyłby w inskrypcję:
    "przedsięwzięto ekspedycję" (MamciaDwaChmiele,2012)

  8. #18
    Bieszczadnik Awatar joorg
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    2,335

    Domyślnie Odp: Podwojna przerywana linia

    Cytat Zamieszczone przez Derty Zobacz posta
    Właśnie - brak opisu znaku topograficznego to zwyczajnie błąd autora mapy. To MUSI BYĆ w legendzie, bo nie każdy ma ukończoną geografię

    Derty
    Nie sądzę ,że to jest błąd, na "innych" mapach podwójna przerywana w ogóle nie jest zaznaczona, a może lepiej było nie umieszczać tego oznaczenia na tej mapie ??, to by nie było dyskusji.....Mapy tworzy się na różnych "podkładach" (wojskowych , leśnych , geodezyjnych ..itp), czym dokładniejszy "podkład " tym więcej szczegółów. np. WIG-i z lat 1936 - ..38 też mają "podwójne przerywane" i wcale w legendzie nie są opisane ,mimo że są mapami wojskowymi .... a może to tajemnica wojskowa ????
    ps.Dla wyjaśnienia nic nie pozostaje ,jak osobiście sprawdzić w terenie .
    "dosyć często rozważam co jest warte me życie?...tam na dole zostało wszystko to co cię męczy ,patrząc z góry w około - świat wydaje się lepszy.."
    Pozdrawiam Janusz

  9. #19
    Ekspert Roku 2008 Awatar Jabol
    Na forum od
    12.2004
    Rodem z
    Stamtąd
    Postów
    1,096

    Domyślnie Odp: Podwojna przerywana linia

    Cytat Zamieszczone przez chris Zobacz posta
    Cholera, dr W Krukar robi mapę, ale nie wie, co na nią naniesione?
    spojrzał ktos może na okładkę mapy? "Bieszczady- mapa dla wytrawnego turysty, a starzy wyjadacze chyba już zapomnieli ile emocji dawało wedrowanie ze starymi "PePWuKami"... Chris nie domagaj szczegółów bo cos mi mówi że i tak nigdy nie zawędrujesz w takie miejsca... Zamiast spamować całe forum głupimi uwagami napisz może coś sensownego na temat... Jakąś relację? Jakies fotki? Jakieś fachowe rady (prócz psychiatrycznych)? A jak masz tylko gderać gdzieś tam z oddali to pójdź sobie na jakiegoś czata, tam sobie użyjesz ;-) Ruszaj chłopie w góry;-)
    ...jeno być niewidzialny jak Ten co mnie stworzył

  10. #20
    Bieszczadnik Awatar chris
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Kristiansand i ... ;)
    Postów
    870

    Domyślnie Odp: Podwojna przerywana linia

    Jabol, "ruszam" w te góry, niebawem, na stałe już. Coś sensownego, ale to moja ocena subiektywna, za to na temat, napisałem i wydałem jakieś 7 latek temu ;-). Na forum Wasze (ściślej - admina trafiłem, wyznam, przypadkiem, zaniepokojony wówczas pewną informacją, boć to "Bieszczady INFO", niooo i na nim sami Bieszczadnicy, jak dostrzegłemmm na liście użytkowników... Pomyślałem - no cholery jedne, z tyloma kiedyś gadałem w Bieskach ,a nikt pary z gęby nie puścił, że klika :), i jest na jakimś forummm. Ale spoko, poczytałem, pokumałem i zapomniałem. Nawet hasła :). No i znowu kompletnym przypadkiem zeszłym latem jakoś trafiłem tu, hasło odnowiłem, mówię sobie, mało mam do roboty, to założę prywatny wątek w mej główce pt.:"Co to chodzi po tych Bieszczadach". Obiecuję już nie spamować.

    ps. na koniec, dla niezwykle wytrawnego turysty wnoszę o wydanie mapy "Bieszczady w puzzlach". Pozdro.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Linia Mołotowa w Bieszczadach
    Przez Marcin w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-04-2007, 07:45
  2. Linia kolejowa Zagórz - Chyrów
    Przez Gar w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-01-2006, 20:14

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •