Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Ustrzyki Górne marzec

  1. #1

    Domyślnie Ustrzyki Górne marzec

    Przeczytałem - cytat :
    Ustrzyki Gorne w marcu - oj oj!
    Witajcie, dawno mnie tu nie bylo, ale wlasnie pare dni temu wrocilam z Biesow i mam pare uwag co do zaplecza logistycznego dla turystow o tej porze roku...bylismy z mezem w ustrzykach od 19 do 22 marca...nic....ciesza. wiatr - super! nocleg u Pani Irenki - rewelacja ale poza tym....NIC...no nie oczekuje, zeby bylo jak w sierpniu, ale mailam nadzieje, ze choc z jeden bar bedzie czynny zeby cos cieplego zjesc, nie mowiac o napojach a tu nic, kompletnie. dobrze, ze gorace kubki wymyslono. i tak sobie mysle, ze szkoda, ze w moich ukochanych Biesach tak jakos bylo calkowicie pusto...i taka mnie refleksja naszla, ze to dobrze, ze nie robimy tam krupowek, ale przydaloby sie zeby choc jedna buda byla czynna....jacys ludzie (turysci) sie tam czasem pojawiaja..dobrze, ze sklep choc otwarty byl od poniedzialku...ale niedziela byla o tzw. "suchym pysku". no i taki mam postulat i apel - poprosmy ladnie Miesjcowych zeby cos jednak tam bylo otwarte. W takiej Cisnej zycie tetni ( wiem bo przejezdzalam) nawet pod Rawkami jest cieple zarcie i piwko (wiem, bo bylam) - a Ustrzyki - cudne, ale jakby zapomnialy o ludziach
    tak czy siak bylo cudownie, wieosne widac z kazda godzina bardziej, pozdrowienia serdeczne i byle do sierpnia


    CZY TO OZNACZA , ŻE TAM JEST WSZYSTKO ZAMKNIĘTE - przeciez jest Gopr i dyrekcja Parku Narodowego - czy ci pracownicy nie jadają obiadów.
    A żarcie w Kremanorosie - podobno noclegi do niczego, ale zarcie ok

  2. #2

    Domyślnie Odp: Ustrzyki Górne marzec

    Kupiłem dzisiaj mapę - przy czym składa się ona z dwóch map : Bieszczady Niskie i Wysokie.
    Przyszła mi wtedy do głowy myśl - w marcu może lepiej pojechać do części niskiej /np. Ustrzyki Dolne/ a do części wysokiej /Ustrzyki Górne/ mozna się wybrać kiedy się ociepli.

  3. #3
    Bieszczadnik Awatar TQT
    Na forum od
    01.2007
    Rodem z
    Krk
    Postów
    164

    Domyślnie Odp: Ustrzyki Górne marzec

    ja jade jutro w BIesy. moze sie spotkamy :D

  4. #4
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Ustrzyki Górne marzec

    jak sie lubi tetniace zyciem, turystami i knajpami krainy to przeciez mozna jechac gdzie indziej. Chocby do cisnej, a tak jak piszesz ,mozna sie nacieszyc spokojem i cisza, zabrac butle i troche zapasu jedzenia i cos upichcic, przeciez to nie taki duzy problem?? a z napojami to chyba tez nie problem, wystarczy sie usmiechnac do miejscowych i juz handluja ukrainska wodka

    mam nadzieje ze jak pojade w kwietniu wiele miejsc w bieszczadach bedzie nadal spalo :D
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  5. #5
    Bieszczadnik Awatar Henek
    Na forum od
    01.2004
    Rodem z
    Rzeszow
    Postów
    1,003

    Domyślnie Odp: Ustrzyki Górne marzec

    Janesko pisze
    bylismy z mezem w ustrzykach od 19 do 22 marca
    ...? a u mnie na kalendarzu dopiero jest 16-sty dzień.
    Naprawdę wszystko zamknięte ?
    A "Budy u Lacha" ? Andrzej zawsze je otwierał, nawet w najbardziej podłej porze roku.

  6. #6

    Domyślnie Odp: Ustrzyki Górne marzec

    Cytat dotyczył roku 2006 , myślę , że idzie na lato , czyli ok

  7. #7

    Domyślnie Odp: Ustrzyki Górne marzec

    tzn, pomyliłem się , WRACA ZIMA - śleddzę pogodę na Onecie

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Ustrzyki Górne-Carynska-Brzegi Górne
    Przez wardziel w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 16-05-2013, 22:56
  2. Kursowanie busów - Ustrzyki Górne, Wetlina, Brzegi Górne, Smerek
    Przez looky w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 22-09-2011, 19:38
  3. Ustrzyki Górne - Ustrzyki Dolne 05.09.09.
    Przez kowal6515 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 12-08-2009, 16:27
  4. Ustrzyki Górne
    Przez Anonymous w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 17-08-2001, 08:42
  5. Ustrzyki Górne
    Przez Anonymous w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-12-2000, 22:44

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •