Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś zainteresowany baranem w UG w trakcie KIMBu?

Głosujących
20. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, mam zamiar przyjechać na KIMB i dorzucić się gotowizną do tego wydatku

    18 90.00%
  • Nie, mam zamiar przyjechać na KIMB, ale nie jestem zainteresowany baranem

    2 10.00%
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 47

Wątek: Baran pieczony w UG 19/5/2007

  1. #21
    Bieszczadnik Awatar yasiolek
    Na forum od
    07.2006
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    116

    Domyślnie Odp: Baran pieczony w UG 19/5/2007

    Bardzo Bardzo przepraszam ... ale nie bedzie mnie na KIMB'ie .... oblałem egzam i gościu na ustalił termin na 21.05 nastepny termin bedzie dopiero jakos w paźdznierniku wieć mi zalezy na zdaniu go.. Bardzo przepraszam za zamieszanie i do zobaczenia na KIMB nr 5
    "... Dlaczego sa takie piękne, dlaczego tak złe dla ludzi, dlaczego moje Bieszczady , tak KOCHAM i nienawidze..." KSU

  2. #22

    Domyślnie Odp: Baran pieczony w UG 19/5/2007

    Rozumiem wyniki sondażu w ten sposób.

    Jest 18 osób chętnych do partycypacji w kosztach:

    Andrzej627, andsiejk, Derty, długi, DUCHPRZESZŁOŚCI, GERONIMO, irek, Jaro, joorg, kobieta_bieszczadzka, manio, Pastor, rob_m6, Stały Bywalec, Tarnina, wojtek legionowo, Wojtek1121, Hero

    Yasiolek nie może przyjechać, za to Hero jest, jak rozumiem, chętny, bo będzie prosiak. Na miejscu dołączą się chyba inni chętni, a więc partycypacja w żadnym przypadku nie będzie wyższa niż 40 zł.

    Wypowiadam się w imieniu trzech osób i nie będę już więcej zabierał głosu w dalszej dyskusji gdyż siedzę już prawie na walizkach. Prawie, bo jestem w trakcie pakowania się i załatwiania ostatnich spraw związanych z wyjazdem.

    Andsiejk, Wojtek1121 i niżej podpisany będą w Zajeździe 17 maja. Będziemy mogli wtedy dokonać odpowiedniej wpłaty.

  3. #23
    Bieszczadnik Awatar joorg
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    2,335

    Domyślnie Odp: Baran pieczony w UG 19/5/2007

    Cytat Zamieszczone przez andrzej627 Zobacz posta
    ...... będą w Zajeździe 17 maja. Będziemy mogli wtedy dokonać odpowiedniej wpłaty.
    Potwierdzam swoją wpłatę , mogę dokonać przelew teraz ( proszę o nr konta) ewentualnie wpłacę należność 19.05. , bo wtedy dojadę -- dla mnie jest obojętnie czy jagnię, czy prosiaczek. To czy to, i tak trzeba dobrze "polewać" w czasie "kręcenia nad ogniem"
    "dosyć często rozważam co jest warte me życie?...tam na dole zostało wszystko to co cię męczy ,patrząc z góry w około - świat wydaje się lepszy.."
    Pozdrawiam Janusz

  4. #24
    Bieszczadnik Awatar wojtek legionowo
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    legionowo
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: Baran pieczony w UG 19/5/2007

    Wpłaty dokonam w na miejscu.19 maja
    Wojtek legionowo

  5. #25
    Bieszczadnik
    Forumowicz Roku 2008
    Awatar Derty
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    z lasu
    Postów
    1,852

    Domyślnie Odp: Baran pieczony w UG 19/5/2007

    Hej:)
    Ja potwierdzam, że chcę wpłacić. Ewa_Natta też pewnie wchłonie pieczeniaka, a więc robi się przy zwierzu tłumek niewąski. Zapytam Jacka, gdzie i jak mielibyśmy płacić.

    Co do organizacji biegów na dezorientację to uważam, że wszystko zostanie postanowione na miejscu z uwagi na niemożność ustalenia ile osób będzie chciało w tym uczestniczyć. A może zamiast tego pójdziemy po prostu krzalem ku szczytom rzadko odwiedzanym? Się obada.

    Pozdrawiam i idę do domu sączyć naleweczkę do flasz:D
    Derty
    Rano robimy nic. Lubimy to robić (Z Bertranda, 2011)

    właśnie, wziąłby człowiek amunicję
    eksportową śliwowicję
    drzwi opatrzyłby w inskrypcję:
    "przedsięwzięto ekspedycję" (MamciaDwaChmiele,2012)

  6. #26
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,347

    Domyślnie Odp: Baran pieczony w UG 19/5/2007

    Wchodzę w mięso.
    W krzaki wchodzę sam
    Długi

  7. #27
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Baran pieczony w UG 19/5/2007

    Cytat Zamieszczone przez Derty Zobacz posta
    Hej:)
    Ja potwierdzam, że chcę wpłacić. Ewa_Natta też pewnie wchłonie pieczeniaka, a więc robi się przy zwierzu tłumek niewąski. Zapytam Jacka, gdzie i jak mielibyśmy płacić.

    Co do organizacji biegów na dezorientację to uważam, że wszystko zostanie postanowione na miejscu z uwagi na niemożność ustalenia ile osób będzie chciało w tym uczestniczyć. A może zamiast tego pójdziemy po prostu krzalem ku szczytom rzadko odwiedzanym? Się obada.

    Pozdrawiam i idę do domu sączyć naleweczkę do flasz:D
    Derty
    Apage Satanas

  8. #28
    Bieszczadnik Awatar Xiro
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Łódź
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: Baran pieczony w UG 19/5/2007

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    Apage Satanas
    ....znaczy nalewka zła? krzaki? pieczenina??

  9. #29

    Domyślnie Odp: Baran pieczony w UG 19/5/2007

    Witam

    Widzę, że temat jest drążony dalej nad wyborem mięsa.
    Mam pewną szybką propozycję:
    Pasuje jak wcześniej pisaliście wpłacić zaliczkę niech to będzie kwota 40 zł jaką obliczył Andrzej (przelew na konto zajazdu na stronie www.carynska.pl ---> Kontakt). Jeżeli będzie więcej osób chętnych i kwota będzie niższa, poobliczam i deficyt czy nadwyżke.porozliczamy na miejscu
    Każdy, kto ma ochotę przegryźć mięsiwo pisze w tytule BARAN lub PROSIACZEK a z ilości zaliczek wybierzemy, którego mięsiwa w tytułach będzie więcej i to mięsiwo przygotujemy.
    Myślę, iż termin do przyszłego wtorku będzie wystarczający napewno jesteście już w większości zdecydowani.
    A!!!! Baran (koszt 700zł) może się pokręcić na ogniu natomiast prosiaka (koszt 800zł) z wędzarni pasuje od razu wnieść na sale ( oczywiście na jednej i drugiej przekąsce możemy wypróbować wasze trunki, czyj zapłonie dłużej ten obgryza głowę hehhe ).
    Co do wieczoru sobotniego to pasowałoby go zorganizować. Ja mam projektor Andrzej obiecał połączyć się z jakąś mapą i pokazać jakieś ciekawostki. Będą ludzie również zajmujący się GEOCASCH'em może i oni by przybliżyli nam swoje osiągi oraz wrzucili kilka ciekawostek z tego tematu, aby urozmaicić nieustające debaty kongresu :). Jest to impreza internautów, więc pewnie znacie osiągnięcia techniki w sprawach turystyki, pomyślcie coś, chodzi o kilka ciekawostek, może o takie zastosowania, które będą mogli używać wszyscy KIMB'owicze dla integracji oraz odnalezienia się w terenie.

    Nio i to by było chyba wszystko na dzień dzisiejszy. Jeżeli będziecie mieli jakieś pytania dzwońcie na moją komórkę nie będę podawał jej publicznie na forum po wsze czasy, ale w takim gronie jak wasze nie będzie go trudno zdobyć.

    Jeżeli macie, jakie kolwiek propozycje, co do mięsiwa czy wieczoru sobotniego piszcie i przyłączcie się do jego organizacji

    Pozdrawiam i do zobaczenia w UG JacekS
    Ostatnio edytowane przez sjug ; 10-05-2007 o 23:20

  10. #30
    Bieszczadnik Awatar Trauma
    Na forum od
    01.2007
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    167

    Domyślnie Odp: Baran pieczony w UG 19/5/2007

    Cytat Zamieszczone przez yasiolek Zobacz posta
    Bardzo Bardzo przepraszam ... ale nie bedzie mnie na KIMB'ie .... oblałem egzam i gościu na ustalił termin na 21.05
    Nie Ty jeden Ja się mogę powstydzić bo pytania były poniekąd o Bieszczadach


    A jak ktoś będzie przejazdem w okolicy to też może się załapać?? Czy to tak nie wolno?
    "Noc ci stworzyłem najciemniejszą
    byś mogła być bielsza od czerni"


Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Świdowiec 2007
    Przez Derty w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 15-05-2008, 18:55
  2. Bieszczady - jesień 2007
    Przez dorota z krakowa w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 89
    Ostatni post / autor: 03-12-2007, 11:56
  3. Bieszczady Lato 2007
    Przez arizona w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 29-11-2007, 14:23
  4. Wycieczka na Tarnicę 29.09.2007
    Przez zakapior w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 12-10-2007, 11:08
  5. Bpp 2007
    Przez QSQS w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 05-09-2007, 11:33

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •