Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Brompton i paratrooper

  1. #1
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2007
    Postów
    88

    Domyślnie Brompton i paratrooper

    szanowni szacunek !
    ja wiem,ze moze to haslo ma niewiele wspolnego z bieszczadami..z rowerem jednak ma,bo:
    chodzi mianowicie o to,ze nosze sie z zamiarem zakupu rowerka typu brompton.czy ktos z forumowiczow ma cos wspolnego z ta machina.nie jest to rower gorski ale za to po zlozeniu miesci sie do torby..
    po gorach to ja jednak wole lazic,chociaz moze czasem,kto wie...dlatego rownoczesnie przesladuje mnie kolejna interesujaca maszyna -paratrooper.
    skladany rower gorski.mowia o nim,ze legendarny,ciekaw jestem opinii kogos kto ma pojecie,bo ja musze sie przyznac zielony jestem jak las w lecie.
    pzdrw

  2. #2
    Bieszczadnik
    Na forum od
    12.2006
    Rodem z
    Węgorzewo
    Postów
    159

    Domyślnie Odp: Brompton i paratrooper

    Witam ! a ile kosztuje taki brompton ?

  3. #3
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2007
    Postów
    88

    Domyślnie Odp: Brompton i paratrooper

    od 500£ do 1200£.to zalezy od tego jaki typ,ile biegow i od innych bajerow.generalnie jest to dosc droga zabawa.

  4. #4
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Postów
    1,823

    Domyślnie Odp: Brompton i paratrooper

    Gdzie to taką hulajnogą chcesz jeździć?
    Albo raczej gdzie nosić, bo to chyba gwoździem programu jest?
    Gadżet, za te pieniądze kupisz dobry rower i kasa na wyjazd jeszcze zostanie

    Pozdrawiam:)

  5. #5
    Bieszczadnik
    Na forum od
    12.2006
    Rodem z
    Węgorzewo
    Postów
    159

    Domyślnie Odp: Brompton i paratrooper

    Obejrzałem sobie tego "brontozaura" w necie i jako żywo przypomina mi stare polskie składaki. Nie chcę być zbyt obcesowy ale pożytku z jazdy nim w gorach raczej mieć nie będziesz - jego budowa wyraźnie wskazuje,że jest to rowerek do jazdy po dobrych utwardzonych i płaskich nawierzchniach. Chyba, że nie interesuje Cię jazda ale jego noszenie - wtedy to co innego - do noszenia nadaje się znakomicie.

  6. #6
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2007
    Postów
    88

    Domyślnie Odp: Brompton i paratrooper

    jak wspomnialem raczej nie interesuje mnie jazda po gorach-wole chodzic.a bromptonem to np.sciezkami rowerowymi w walii zamierzam pojezdzic.poza tym po miescie jasna.przypomina skladaki,bo to pionier wsrod skladakow,z tym ze skladany wiecej razy niz np.wigry no i z o wiele lepszych materialow,do tego totalnie wygodny.rower gorski raczej mnie nie interesuje..
    myslalem,ze moze ktos tu ma bromptona i cos podpowie...trudno w polsce kogos namierzyc.dobra koniec tematu bo nie ma zwiazku z gorami.

  7. #7

    Na forum od
    09.2006
    Rodem z
    LBL
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: Brompton i paratrooper

    Witam
    moze to cie zainteresuje zerknij na www.dahon.pl jezdzilem na czyms taki i nadaje sie na krotkie trasy i raczej po miescie latwo sie skalda i jest w miare lekki chyba 10.9kg no i cena jest konkurencyjna od 1690 pln.
    PZDR

  8. #8
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2007
    Postów
    88

    Domyślnie Odp: Brompton i paratrooper

    znam dahona.juz chyba wszystkie skladaki obejrzalem..
    siedze teraz w londynie wiec wybor jest dosc duzy.mozna kupic uzywanego bromptona w swietnym stanie za pol ceny np.na gumtree.generalnie nie chodzi o kase..
    cos wiekszego tez moze kupie.ciekawe jak ten paratrooper?
    gdy mieszkalem w bieszczadach,zasuwalem na zardzewialym pelikanie takze nie ma problemu,tylko bromptona szkoda...hehe
    chce taki rower ktory bede mogl w razie czego wsadzic do torby.wszystko mam minimalne,dopasowane do potrzeb czlowieka w drodze.to dla mnie wazne ze wzgledu na tryb zycia.

  9. #9
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2007
    Postów
    88

    Domyślnie Odp: Brompton i paratrooper

    powinienem jednak zapytac jak ci sie dahon widzi?
    na necie widzialem i na miescie tez ale nie jezdzilem.

  10. #10

    Na forum od
    09.2006
    Rodem z
    LBL
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: Brompton i paratrooper

    ja ci powiem tak ten rowerek nadaje sie na miasto i na krotkie traski sam nosze sie z zamiarem kupienia zeby w holndii do pracy dojezdzac.
    PZDR

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •