Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: Brompton i paratrooper

  1. #11
    Bieszczadnik
    Forumowicz Roku 2008
    Awatar Derty
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    z lasu
    Postów
    1,852

    Domyślnie Odp: Brompton i paratrooper

    Hej:)

    Dziwne nazwy przyciągają:) Mnie przyciągnęły obydwa słowa z tytułu tego wątku:D Oto co znalazłem w necie o paratrooperze(paratruperze?):D
    http://www.specops.superhost.pl/tech...nym_wojsku.htm

    O składakach zaś takie coś: http://www.zielonemigdaly.pl/?p=231

    Moim zdaniem przyzwoite artykuliki.

    Nie znam się na rowerach ani trochę ale muszę przyznać, że jak na składaka wydatek ponad 6000 pln na taki sprzęt wydaje się lekkim szaleństwem. Chyba, że mieszkałbym w komórce 1x1 metr i koniecznie chciałbym tam jeszcze schować mój ukochany rowerek oprócz żony, powiększalnika, encyklopedii Britannica i pralki Wiatka:D

    Pozdrawiam Bicyclistów Bieszczadzkich,
    Derty
    Rano robimy nic. Lubimy to robić (Z Bertranda, 2011)

    właśnie, wziąłby człowiek amunicję
    eksportową śliwowicję
    drzwi opatrzyłby w inskrypcję:
    "przedsięwzięto ekspedycję" (MamciaDwaChmiele,2012)

  2. #12
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2007
    Postów
    88

    Domyślnie Odp: Brompton i paratrooper

    sa rozne punkty widzenia..
    jesli zarabiasz 1000pln miesiecznie to wowczas wiekszosc wydatkow jawi sie jako szalenstwo:) ja mieszkam teraz w anglii i szalenstwem wydaje mi sie rower za 4500£-widzialem taki.znowu facet u ktorego pracuje moj kumpel jest wlascicielem 150 lokali w londynie co oznacza minimalny dochod okolo 150000£ miesiecznie,a wiec dla niego taki rower to zwykly wydatek.ale co jest dla niego szalenstwem?chyba juz tylko zamieszkanie w pudelku na ulicy..
    piszesz -nie znam sie,a potem ..na taki sprzet.jaki?
    paratrooper ma dobre noty,brompton (tez raczej chwalony)to inna para kaloszy.no wlasnie to tak troche jak z butami.inne na lato,inne na zime.a tu rower miejski i rower gorski..
    prosze panstwa,bardzo milo,ze sie odzywacie.ja bym prosil jednak kogos kto mial do czynienia z jednym badz drugim rowerem i moze powiedziec cos konkretnego.jak sie te machiny sprawuja,czy to solidny sprzet.itd ?

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •