Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Dziurkowiec-Płasza od potoku Chomów

  1. #1
    Bieszczadnik Awatar JarekBartek
    Na forum od
    08.2006
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    99

    Domyślnie Dziurkowiec-Płasza od potoku Chomów

    Mam chęć na zrobienie w przyszłym tygodniu pętelki Dziurkowiec – Płasza z wejściem na Dziurkowiec wzdłuż potoku Chomów i zejściem z Płaszy do ujścia tego potoku do Smereka.
    Jeśli ktoś zna trasę, to proszę o informacje jakie są na niej warunki?
    Na mapach są tam tylko przerywane kreski mogące być zarówno drogą leśna lub ścieżką, ale mogą też oznaczać przedzieranie przez chaszcze.

  2. #2
    Forumowicz Roku 2018
    Kronikarz Roku 2018
    Forumowicz Roku 2017
    Kronikarz Roku 2014
    Ekspert Roku 2013
    Korespondent Roku 2008
    Awatar sir Bazyl
    Na forum od
    09.2005
    Rodem z
    Resmiasto
    Postów
    3,098

    Domyślnie Odp: Dziurkowiec-Płasza od potoku Chomów

    Hej! Drogą, którą zamierzasz wchodzić nie szedłem, ale powrotną schodziłem. Zaraz po zejściu ze szczytu Płaszy do granicy lasu zaczyna się wyraźna (chyba DeTem wygładzona) stokówka, a właściwie nie stokówka tylko "grzbietówka" bądź "działówka". Stan, który podaję jest sprzed dwóch, trzech lat, ale sądząc po intensywności prac leśnych (znaczy się wielości zrębów) w ostatnich latach, z pewnością "droga" będzie aż nadto wyraźna.
    Wspaniałej wędrówki życzę - Bazyl
    "Rozum mówi nie raz: nie idź, a coś ciągnie nieprzeparcie i tylko słaby nie ulega; każdy z nas ma chwile lekkomyślności, którym zawdzięcza najpiękniejsze przeżycia." W. Krygowski

  3. #3
    Bieszczadnik Awatar JarekBartek
    Na forum od
    08.2006
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    99

    Domyślnie Odp: Dziurkowiec-Płasza od potoku Chomów

    Dzięki Bazyl za podpowiedź. Prawdę mówiąc to spodziewałem się tam bardziej dziczy niż wyrębów, ale się zobaczy po drodze. Idę na tę trasę póki jest legalnie dostępna.
    Nie wiadomo jakie będą dalsze plany rozwoju Parku – może nie w tym roku, ale za dwa czy pięć latek, przybędzie tam pewnie szlaban i zakazy jak na Moczarne.
    Jarek

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Dziurkowiec- mekka paralotniarzy
    Przez freebies w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12-12-2007, 21:41

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •