Witam,
jestem nowym użytkownikiem tego forum i zwracam się do Was z prośbą o poradę w kwestii noclegu w Cisnej. Wybieram się tam w drugiej połowie sierpnia, interesują mnie wasze opinie odnośnie konkretnych miejsc na nocleg. Jeżeli nie checie podawać adresów, uważając to za reklamę - proszę w takiej sytuacji o info na priv. Cena - do 50zł. za dobę/os. Wymagania: łazienka w pokoju, pokój dwuosobowy, mile widziane TV, kuchnia. Proszę również o informacje, jeżeli wiecie o miejscach, których powinienem unikać. Interesuje mnie opinia każdego, kto ma jakiekolwiek osobiste doznania z noclegiem w tej miejscowości. Małe szczegóły również się liczą, np.: pies szczekał całą noc, dach przecieka, telewizor jest, ale nie działa, brak ciepłej wody wieczorami, nieszczelne okna, etc.

Jest to wyprawa będąca częścią miesiąca miodowego, zatem jej odpowiednie zorganizowanie i przebieg są dla mnie szczególnie ważne. Dysponuję ograniczonymi funduszami i to dodatkowo zawęża moje możliwości wyboru.

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi, życzę jednocześnie spokojnego życia Wam wszystkim.