Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 57

Wątek: Relacja z KIMB VI lekko krytyczna ale z przymrużeniem.....

  1. #21
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2004
    Rodem z
    tarnobrzeg
    Postów
    526

    Domyślnie Odp: Relacja z KIMB VI lekko krytyczna ale z przymrużeniem.....

    Tekst jest jak najbardziej w porządku - nawet nasz największy poeta by się nie powstydził!Hmm, a może bliżej się ujawnicie - mamy zagadkę.
    mAAtylda

  2. #22
    Satyryk Roku 2009
    Satyryk Roku 2008
    Awatar Pastor
    Na forum od
    03.2006
    Rodem z
    Nowe Rybie
    Postów
    466

    Domyślnie Odp: Relacja z KIMB VI lekko krytyczna ale z przymrużeniem.....

    Bez żadnej krytyki i nacisków zewnętrznych doszedłem do wniosku że sprawa wyboru Dożywotniego Honorowego Prezydenta została potraktowana marginalnie. Spieszę to naprawić dopisując te kilka słów do relacji z tym ogólnym nastawieniem że prawda prawdą, krytyka krytyką a troche wazeliny nigdy nie zaszkodzi! Oto sylwetka i program, mocno skrócone z powodów oczywistych. Prezydent Nasz Honorowy bardzo lubi dzieci (tego akurat nie sprawdzałem ale każdy przywódca lubi dzieci to Nasz nie będzie gorszy). Poza tym prywatnie jest uroczym człowiekiem o wielkiej wiedzy, jeszcze większej skromności. Nasz Prezydent Stały Bywalec jest abstynentem ale nie ortodoksyjnym. Czasem lubi się napić (żeby nie drażnić elektoratu, jak mówi, który w większości jest trunkowy). Ale, co najważniejsze, lubi też postawić, co części elektoratu bardzo się podoba bo nie zamawia byle czego ale wyborną aqua vita , sygnowaną nazwiskiem drugiego męża niejakiej Marysieńki, de domo d*Arquien, primo voto Zamoyskiej. Te wszystkie cechy powodują że rządy Dożywotniego Prezydenta dobrze się zapowiadają. W razie jakichś zapędów dyktatorskich mam przygotowany postulat do przegłosowania na następnym KIMB-ie że Nasz Honorowy Dożywotni Pan Prezydent co jakiś czas powinien uzyskać wotum zaufania. To będzie stymulowało jego miłość do elektoratu a elektorat się od czasu do czasu napije wybornego likworu który nazwą przypomina nam głównego bohatera odsieczy wiedeńskiej! Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego! + P.....
    "Człowiek, narodzony z niewiasty, dni krótkich jest i pełen kłopotu" Hi 14.2

  3. #23
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Szczecin/Eastbourn
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: Relacja z KIMB VI lekko krytyczna ale z przymrużeniem.....

    tajemnica to żadna ktoś my..."silna grupa pod wezwaniem"-połączone siły kielecko-warszawskie to w piątek , w sobote natomiast było nas trzech a właściwie troje nas troje żeby nie powiedzieć "ichtroje" czyli Piotrek, Krzysiek i ja czyli Ania- przez przyjaciół zawan Gandzią

  4. #24
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2004
    Rodem z
    tarnobrzeg
    Postów
    526

    Domyślnie Odp: Relacja z KIMB VI lekko krytyczna ale z przymrużeniem.....

    Zagadka rozwiązana. Miło było!
    mAAtylda

  5. #25
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Szczecin/Eastbourn
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: Relacja z KIMB VI lekko krytyczna ale z przymrużeniem.....

    cała przyjemnoścć po naszej stronie :))))
    co złego to nie my
    pozdrawiam

  6. #26
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2004
    Rodem z
    tarnobrzeg
    Postów
    526

    Domyślnie Odp: Relacja z KIMB VI lekko krytyczna ale z przymrużeniem.....

    Myślę, że na następnym KIMBie też się pojawicie, skoro się podobało i dołączycie do frakcji - do wyboru, do koloru!
    mAAtylda

  7. #27

    Domyślnie Odp: Relacja z KIMB VI lekko krytyczna ale z przymrużeniem.....

    Kiedy ten KIMB ?

  8. #28
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,506

    Domyślnie Odp: Relacja z KIMB VI lekko krytyczna ale z przymrużeniem.....

    Wasza Wielebność, dziękuję za słowa uznania.

    Ale, gwoli ścisłości, to z Ciebie taki "Pastor" jak ten "Sługa Boży" Erskine'a Caldwella.
    Albo jeszcze lepiej: jak ów mnich z "Dekamerona", który przyprawiał ogon ...

    Ps. Wódkę, o której piszesz, piliśmy jeszcze przed KIMB-em, tj. w czwartek 17-go maja. Natomiast na KIMB-ie już preferowałem "Finlandię" (Derty świadkiem). Ale tylko "preferowałem", bo tak ogólnie, to chlałem (ale nieortodoksyjnie) także wszystko, czym mnie poczęstowano.
    Ostatnio edytowane przez Stały Bywalec ; 28-05-2007 o 21:39
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  9. #29
    Bieszczadnik Awatar wojtek legionowo
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    legionowo
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: Relacja z KIMB VI lekko krytyczna ale z przymrużeniem.....

    Bywalcze ,świadkiem byłem nie było tak żle ,a ta wódeczka pyszną była.
    Przerażenie mnie ogarniało na widok Dertego i tego co trzymał w ręku,a był to pokażnej zawartości Pastorowy napitek, jakże cudownego smaku,i taki usypiający.
    Wojtek legionowo

  10. #30
    Satyryk Roku 2009
    Satyryk Roku 2008
    Awatar Pastor
    Na forum od
    03.2006
    Rodem z
    Nowe Rybie
    Postów
    466

    Domyślnie Odp: Relacja z KIMB VI lekko krytyczna ale z przymrużeniem.....

    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec Zobacz posta
    .......
    Ale, gwoli ścisłości, to z Ciebie taki "Pastor" jak ten "Sługa Boży" Erskine'a Caldwella.
    Albo jeszcze lepiej: jak ów mnich z "Dekamerona", który przyprawiał ogon ...

    Ps. Wódkę, o której piszesz, piliśmy jeszcze przed KIMB-em, tj. w czwartek 17-go maja. Natomiast na KIMB-ie już preferowałem "Finlandię" .......
    Sz. P. Prezydencie SB! Nie traktuj tych paru słów jako polemiki, bo ja z prezydentami nie polemizuje, żeby nie usłyszeć czasem "spieprzaj dziadu". Chciałem tylko przedstawić tutaj nieco inną optykę. Otóż moi przyjaciele i pracownicy gremialnie uważają że na Pastora lub Księdza nadaje się jak mało kto,bo wygląd mam odpowiednio uduchowiony,niemal ascetyczny,głos przystojny,nadający się wybornie do śpiewania psalmów,kantyczek oraz "pije Kuba do Jakuba" itd. itd! Co do rodzaju i gatunku trunków też pozostanę przy własnym zdaniu. Na własne oczy widziałem w Twoich rękach, dzień po obradach głównych butelczynę zacnego trunku kojarzonego, poprzez swoją nazwę z budowniczym Wilanowa! Najważniejsze jednak że preferujesz trunki polskie. narodowe niejako, bo "Finlandia" jak sama nazwa wskazuje, to też wódka polska, a przynajmniej w Polsce podrabiana! Sto lat! Na zdrowie! Do siego KIMB-u!!! + Pastor
    "Człowiek, narodzony z niewiasty, dni krótkich jest i pełen kłopotu" Hi 14.2

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. X KIMB odbył się- Retrospekcje lekko sentymentalne...
    Przez trzykropkiinicwiecej w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 17-07-2012, 08:45
  2. Moja własna relacja z VIII KIMB, a nawet z całego pobytu w Bieszczadach.
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 11-06-2009, 17:42
  3. Bardzo przykre ale prawdziwe
    Przez Stały Bywalec w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 27-02-2008, 21:15
  4. Ale się dzieje
    Przez asiczka w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 12-07-2003, 16:11

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •