Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 57

Wątek: Opołonek

  1. #21
    Bieszczadnik Awatar dziabka1
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    warszawa
    Postów
    879

    Domyślnie Odp: Opołonek

    Doczu. Może faktycznie część z tych gór przerobią pod tym kątem. Ale na pewno nie uda im się całych az do roku 2012. I poza nim.
    Okolice Jasini to chyba najszybciej rozwijające się "turystycznie" okolice. Ale zobacz - pozostanie całe mnóstwo gór, które na pewno pozostaną puste. Gorgany - na ten przykład. Ja tam wierzę, ze nie uda im się zrobić z nich molocha. Jadę na Ukrainę w sierpniu - zobaczymy, jak tam sprawa się przedstawia w porównaniu z rokiem poprzednim.
    A jakby co - pozostają nam na starość gór Rosji

  2. #22
    Bieszczadnik Awatar Doczu
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sosnowiec
    Postów
    1,058

    Domyślnie Odp: Opołonek

    Cytat Zamieszczone przez dziabka1 Zobacz posta
    A jakby co - pozostają nam na starość gór Rosji
    A tam na starość. Ja nie wykluczam w przyszłym roku zawitać na Kaukaz
    http://www.doczu.pl

  3. #23
    Bieszczadnik Awatar dziabka1
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    warszawa
    Postów
    879

    Domyślnie Odp: Opołonek

    Ech Kaukaz :) Ale to też komercyjne góry się robią :P Ruchu i turystów w nim więcej, niz w Beskidzie Śląskim Ale fakt, ze piękne są. Szkoda tylko, że nie mogę wziąć tyle urlopu, ile bym chciała, zeby tam spokojnie pojechac.

  4. #24
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2007
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: Opołonek

    to ja tylko napisze, byłam widziałam :)
    od strony Tarnawy Niżnej

  5. #25
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Opołonek

    a ja tam licze na to ze wiekszosc kasy na euro 2012 ktos rozkradnie, ukrainska mafia zlozy na kontach w szwajcarii i za duzo tam nie zainwestuja

    a o budowlach nad jasinia to miales na mysli drahobrat?? tam troche pobudowali nowych pensjonatow ale w zeszlym roku klimat jeszcze byl- tu nowy budynek a tu opuszczona obora :D no a chyba najwazniejsze zeby dlugo nie zbudowali tam dobrej drogi... poki osobowe plaszczaki nie dojada a po deszczu grzeznie sie po kolana to miejsce jest bezpieczne :)
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  6. #26
    Bieszczadnik Awatar Doczu
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sosnowiec
    Postów
    1,058

    Domyślnie Odp: Opołonek

    Cytat Zamieszczone przez buba Zobacz posta
    a o budowlach nad jasinia to miales na mysli drahobrat?? tam troche pobudowali nowych pensjonatow ale w zeszlym roku klimat jeszcze byl- tu nowy budynek a tu opuszczona obora :D no a chyba najwazniejsze zeby dlugo nie zbudowali tam dobrej drogi... poki osobowe plaszczaki nie dojada a po deszczu grzeznie sie po kolana to miejsce jest bezpieczne :)
    No dokładnie Dragobrat miałem na myśli. Jak pisąłem wcześniej - miałem dośc ograniczoną widocznośc, ale budowała się tam tego masa. A klimat ? ... hmm... no przy takiej mgle jest klimat, nie powiem :-0)
    Co do drogi, to raczej nie grozi im tam dora droga, bo wszystko wypłukuje.
    Ale nie powiem - bardzo miły offroad zaliczyliśmy spod pritułoka aż do samej Jasinii UAZem Rewelacja. Zresztą jeszcze w tym tygodniu bedzie relacja na mojej stronie.
    http://www.doczu.pl

  7. #27
    Bieszczadnik Awatar Czarek pl
    Na forum od
    07.2006
    Rodem z
    Jaworzno
    Postów
    315

    Domyślnie Odp: Opołonek

    Nie jest jeszcze tak źle to fakt,ale pomału to sie zmienia.Gdy zobaczyłem w Wetlinie Supermarket troszke sie zdziwilem.

  8. #28
    Bieszczadnik Awatar damian
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Rybnik
    Postów
    301

    Domyślnie Odp: Opołonek

    Cytat Zamieszczone przez buba Zobacz posta
    a ja bym wolala zeby nasze bieszczady wygladaly jak czarnohora czy inne ukrainskie gory.. moze nie spotka sie za czesto lisa ale i stonke nieczesto...u nas to albo "teren zagospodarowany" ze schroniskami, hotelami i innym syfem albo park- dla wielu najlepiej jakby byl ogrodzony sistiema
    Jezu buba to śmigaj na ukrainę... skoro tak ci się nasze bieszczady nie podobają to po co tam jeździsz???
    Wkurza mnie takie bezproduktywne malkontenctwo!
    A co do tłumów... wybacz ale chyba nie wiesz o czym mówisz...
    We wrześniu, podczas pięknej pogody, w weekend NIE SPOTKAŁEM ŻYWEJ DUSZY między Zatwarnicą a Rajskim, po obu stronach Sanu, sorry spotkałem kilka saren, i czterech pracowników leśnych

    pozdrawiam

  9. #29
    Bieszczadnik Awatar Doczu
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sosnowiec
    Postów
    1,058

    Domyślnie Odp: Opołonek

    Cytat Zamieszczone przez damian Zobacz posta
    Jezu buba to śmigaj na ukrainę... skoro tak ci się nasze bieszczady nie podobają to po co tam jeździsz???
    Wkurza mnie takie bezproduktywne malkontenctwo!
    Hej, stary - wyluzuj odrobinę.
    Zacznij od przeczytania CAŁEGO wątku a dopiero potem się wcinaj ze swoimi uwagami
    Nie jesteś w temacie a się rzucasz
    http://www.doczu.pl

  10. #30
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Opołonek

    jasne ze smigam na ukraine- kiedy tylko sie da :D ale ukraina ma jedna wielka wade- jest dalej niz bieszczady, a czas nieraz ogranicza. I wcale nie mowie ze cale bieszczady sa brzydkie i zadeptane tylko smuci mnie m.in. tendencja supermarketowa w wetlinie bo wolalabym krowke z dzwoneczkiem na szyi a w okolice rajskiego wybiore sie w lipcu bo musze tam cos po lasach poszukac
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. A jednak nowy szlak... [Kińczyk Bukowski i Opołonek]
    Przez WojtekR w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 210
    Ostatni post / autor: 02-05-2020, 20:42
  2. Opołonek - skrajne punkty Polski rowerem
    Przez madhouze w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 02-07-2012, 19:20
  3. Pozwolenie od BdPN na przejścieSianki - Opołonek P. Bukowska
    Przez Maciej Z. w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 25-07-2005, 10:57
  4. Opołonek - jak otrzymać zgodę?
    Przez WojtekR w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 07-03-2005, 21:11
  5. Opołonek ???
    Przez Anonymous w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 28-07-2001, 23:19

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •