Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: oddam forum w dobre ręce.....

  1. #1

    Domyślnie oddam forum w dobre ręce.....

    Cze!

    Czas zmian nadchodzi!

    Na początek pomyślałem by ustanowić (oczywiście z grona ochotników) nowego społecznego administratora naszego forum.

    Zauważam, iż od pewnego czasu towarzyszy nam grono stałych "uczestników"
    więc dlaczego nie rozwinąć tego forum?

    Na początek taka propozycja:
    - utworzenie nowego forum (oddzielnej tablicy) tylko i wyłącznie do ogłoszeń
    (proszę nie sugerować ogłoszeń towarzyskich związanych z Bieszczadami :)) - hotele, schroniska i agroturyści mieliby swoje miejsce (Pani Izo gryzie mnie sumienie i chcę się zrehabilitować)

    Dotego potrzebny jest ktoś kto będzie takie forum moderował, a przez to dbał o jego poziom.

    Co Wy na to? Może inne propozycje?

    zdrowia
    Darek

  2. #2
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Re: oddam forum w dobre ręce.....

    Sprawę tę jest władne rozpatrzeć tylko Walne Zgromadzenie Uczestników Forum, planowane w m-cu wrześniu br. w Dwerniku.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  3. #3

    Domyślnie Re: oddam forum w dobre ręce.....


    Może do tego czasu powołać p.o. admina?

    Trudna tak długo czekać :)

    darek

  4. #4
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Re: oddam forum w dobre ręce.....

    Oczywiście z tą właściwością Walnego Zgromadzenia, co do wyboru Admina, to był żart.
    Sprawą zgłoszoną przez Darka mógłby zająć się ktoś mieszkający w Bieszczadach lub w pobliżu.
    Ja natomiast mam osobiście 2 małe wątpliwości co do zaproponowanej "podlisty" ogłoszeniowej.
    1. Stali "forumowicze" nie szukają na ogół ogłoszeń turystycznych, napotykają je przypadkiem na liście, gdy ktoś nie zada sobie trudu znalezienia odpowiedniego linku na głównej stronie wortalu, tylko od razu włazi na Forum i piszczy o podanie adresów, telefonów, kontaktów, etc. Raczej wtedy jednak nie zawodzimy i udzielamy informacji - sięgając do pamięci, przewodników i właśnie ... korzystając z linków wortalu. Obawiam się więc, że gdy stworzymy podlistę ogłoszeń turystycznych, to mało kto ze stałych uczestników będzie ją odwiedzał. Cały czas proszę bowiem mieć na względzie, że zainteresowani internauci mogą znaleźć potrzebne informacje nt. zakwaterowania i wyżywienia poprzez stronę główną wortalu.
    2. Władze admnistracyjne wortalu mogłyby zacząć widzieć w takim forum ogłoszeniowym źródło swoich dochodów z reklam. No i trudno byłoby się temu dziwić. Z czasem mogłoby się więc okazać, że aby umieścić ogłoszenie, należy dokonać wpłaty na konto nr..., itd, itp.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  5. #5

    Domyślnie Re: oddam forum w dobre ręce.....

    Dzięki za uwagi.

    Właśnie dla takich niecierpliwych i leniwych takie forum mogłoby spełniać rolę
    koła ratunkowego.
    1) Moim zamysłem i mam nadzieję że to wyglądałoby właśnie w ten sposób jest
    lista na której ogłoszenia nie miałyby formy tylko informacyjnej typu mam dwa pokoje itp ale także - np. jakieś promocje weekendowe, oferty z ostatniej chwili... Wiem że trochę trąci to utopią ze względu na małą "internetowość" miejscowych ale może??

    2) Nasz wortal jest niekomercyjny - (poza bannerami wp.pl). Nie pobieramy ani nie będziemy pobierać opłat za korzystanie z niego.

    zdrowia
    darek

  6. #6
    Bieszczadnik Awatar marekm
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Łódź
    Postów
    934

    Domyślnie Re: oddam forum w dobre ręce.....

    Darku, mając na uwadze koncepcję Forum, jaką proponujesz, zasadnym by było, aby rzeczywiście adminem zostal " ktoś miejscowy".Tak sądzę.
    pozdroowka
    marekm
    pozdroowka
    marekm

  7. #7
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Re: oddam forum w dobre ręce.....

    Darku, gdybyś miał zamiar zlikwidować (lub nawet tylko zawiesić) nasze Forum, to koniecznie poinformuj o tym z odpowiednim wyprzedzeniem. Aktualnie ustalamy bowiem datę Walnego Zebrania w Dwerniku we wrześniu. Ja się tym zajmuję i obiecałem wszystkim, że pod koniec sierpnia ogłoszę na tej liście termin pasujący większości uczestnikom. Gdyby Forum miało wcześniej "paść" z przyczyn techniczno - organizacyjnych, np. z powodu nieznalezienia Twojego pomocnika lub następcy, musiałbym ww. termin też ogłosić wcześniej, nawet ryzykując mniejszą frekwencję na zebraniu.
    Obecne Forum Dyskusyjne jest bowiem naszym jedynym, jak dobrze wiesz, środkiem łączności.
    Pozdrawiam
    SB
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  8. #8

    Domyślnie Re: oddam forum w dobre ręce.....

    kim jest admin???????????????????

  9. #9
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Re: oddam forum w dobre ręce.....

    Ewelinko, nie zadawaj dziecinnych pytań. "Admin" (pisz przez duże "A") to pseudonim administratora naszego forum. A zatem również i Twój szef - na tej liście. Pamiętaj, że wszelka władza pochodzi od Boga.
    Ps. Dziwię się Adminowi, że moderując nasze wystąpienia przepuścił tak niebezpieczne i anarchistyczne (w swej infantylności) pytanie.
    Darku, koniecznie interweniuj. Jeszcze trochę Im popuścisz, a będą się pytać, kto to jest Stały Bywalec.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  10. #10

    Domyślnie Re: oddam forum w dobre ręce.....

    Bardzo dobry pomysł, tylko czy każdy może uczestniczyć w tym zjeździe?
    Jako osoba dobrze znająca realia dwernikowe jestem za...za...oczywiście wizyta na belecze murowana!

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Dobre mapy
    Przez Wiewióra w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 09-06-2013, 07:17
  2. Oddam sprzęt używany
    Przez diabel-1410 w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 30-06-2011, 23:03
  3. Oddam biednym ubrania w dobrym stanie
    Przez aga88 w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 16-03-2011, 11:31
  4. Dobre noclegi w ukraińskich Karpatach
    Przez Henek w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 28-04-2008, 20:06
  5. Dobre rady!
    Przez Anonymous w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 11-07-2002, 12:12

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •