Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Imprezy w wakacje w bieszczadach

  1. #1
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Imprezy w wakacje w bieszczadach

    juz dawno nie bylam w bieszczadach w wakacje. Pamietam ze pare lat temu byly takie imprezy jak : bojkowiana, country crock, pod debami w ustrzykach, muzyka z jawornika w komanczy, bieszczadzkie anioly itp. Czy one sie jeszcze odbywaja? czy ktos moze wie jakie beda w tym roku w lipcu?? (i w jakich terminach)
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,622

    Domyślnie Odp: Imprezy w wakacje w bieszczadach

    Buba! te BA mogłaś pominąć. Z tego co zauważyłem z czytania, i naocznych obserwacji, to nie przypadłyby Tobie do gustu te całe BA. Co do reszty, to nie wiem. Chyba najfajniejsze imprezy to te spontaniczne, w niewielkim gronie, kiedy to ...... ahhh sie rozmarzyłem
    https://wydawnictwo.lesneoko.com- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  3. #3
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Imprezy w wakacje w bieszczadach

    spontaniczne imprezy to i tak beda :) po prostu chcialam sobie przypomniec dawne czasy gdy jezdzilo sie dosyc po tych imprezach...a gdy nie byly fajne szlo sie pod las na "impreze spontaniczna " a np. festiwal country to wspominam strasznie milo- jak zglosilismy sie ze znajomymi do rozlewania piwa :) dostalismy za to koszulke no i piwo bylo za darmo albo jak orkisz gral pod debami "ballady rosyjskie i cyganskie", a jak skonczyl mu sie czas na spiewanie na scenie to poszedl na piwo pod parasolki a za nim wiekszosc publicznosci i do nocy spiewalismy z gitara (podczas gdy inne zespoly wyly samotnie na scenie ,a jaka mielismy motywacje zeby zagluszyc innych wyjcow odwiedziloby sie jeszcze jakas taka impreze... a na BA nie bylam, nawet malo slyszalam, jedynie koszulka kumpeli stamtad bardzo mi sie spodobala
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Wakacje w Bieszczadach po raz pierwszy
    Przez Wolusia w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 26-05-2013, 20:56
  2. Wakacje w bieszczadach
    Przez uroczysko32 w dziale Nocleg oferuję
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 01-02-2013, 18:11
  3. Wakacje w Bieszczadach po raz pierwszy-stały wątek przez 2 tyg
    Przez 13gawronów w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 26-07-2006, 19:01
  4. Wakacje w Bieszczadach
    Przez GasnącyPłomień w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 02-01-2004, 22:05
  5. [Sękowiec] Pierwszy raz w Bieszczadach - gdzie na wakacje
    Przez Anonymous w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-05-2002, 20:59

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •