Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Od jak dawna udzielam się w Internecie

  1. #1
    Bieszczadnik Awatar joorg
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    2,335

    Domyślnie Odp: Tatry Słowackie - jaka mapa i przewodnik?

    Cytat Zamieszczone przez Basia Z. Zobacz posta
    .....Ogólnie pisuję na różne grupy i fora dyskusyjne od lat 10 i wiem czego się można spodziewać.

    Basia
    Podziwiam..... czyli początek był w 1997 roku , czy tak????
    i pytanie --Kto tu z obecnych na forum ,był w tamtych latach "gdzieś w necie" ???
    "dosyć często rozważam co jest warte me życie?...tam na dole zostało wszystko to co cię męczy ,patrząc z góry w około - świat wydaje się lepszy.."
    Pozdrawiam Janusz

  2. #2
    prowydnyk chaszczowy Awatar Browar
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    2,823

    Domyślnie Odp: Tatry Słowackie - jaka mapa i przewodnik?

    ->Joorg
    Inaugurowałem w necie właśnie w 97-mym,ale grupy i fora to u mnie późniejsza sprawa.
    Pozdrav

  3. #3
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Tatry Słowackie - jaka mapa i przewodnik?

    Cytat Zamieszczone przez joorg Zobacz posta
    Podziwiam..... czyli początek był w 1997 roku , czy tak????
    i pytanie --Kto tu z obecnych na forum ,był w tamtych latach "gdzieś w necie" ???
    Z Internetu korzystam aktywnie od roku 1995, ale pierwsze posty na pl.rec.gory napisałam w roku 1999.

    Pozdrowienia

    Basia

  4. #4
    Bieszczadnik
    Forumowicz Roku 2008
    Awatar Derty
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    z lasu
    Postów
    1,852

    Domyślnie Odp: Tatry Słowackie - jaka mapa i przewodnik?

    Hej:)
    Do Joorga: zacząłem około połowy lat 90-tych. Wtedy chyba pojawiło się ICQ, przynajmniej w moim pececie. Następnie zapisałem się na wszystkie interesujące mnie pl.rece, irce i listy mailingowe:D Po czym nastąpiła katastrofa czyli nie nadążałem z odczytywaniem wszystkiego, a co dopiero z pisaninami:P Po ostrej selekcji zostałem stałym czytelnikiem 'precla' i mało aktywnym uczestnikiem listy ENTOMO-L z Guelph Univ. w Kanadzie. Od kilku lat pisuję tu. Ot i już...


    Pozdrawiam,
    Derty
    Rano robimy nic. Lubimy to robić (Z Bertranda, 2011)

    właśnie, wziąłby człowiek amunicję
    eksportową śliwowicję
    drzwi opatrzyłby w inskrypcję:
    "przedsięwzięto ekspedycję" (MamciaDwaChmiele,2012)

  5. #5
    Bieszczadnik Awatar dziabka1
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    warszawa
    Postów
    879

    Domyślnie Odp: Od jak dawna udzielam się w Internecie

    No to ja później... Pierwszy post był na forum Brytana w grudniu 2001. A potem w 2002 w związku z wykończeniem kursu przewodnickiego - fora górskie - np pl.rec.góry. Kurcze - jak to już długo...

  6. #6
    Bieszczadnik Awatar Jaro
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    50°02'11''N 21°59'02,6''E
    Postów
    794

    Domyślnie Odp: Od jak dawna udzielam się w Internecie

    Mnie stuknęło 9,5 roku jak błądzę po necie, a w '99 pojawiła się pierwsza stronka o Biesach.
    Pozdrawiam
    Jaro

    Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  7. #7
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Od jak dawna udzielam się w Internecie

    Kilka lat temu, za starych, dobrych czasów Irek zalogował mnie na tym forum. Od niedawna jestem na innych forach górskich. Częściowo dlatego, że sprawia mi to przyjemność, częściowo zaś na polecenie trenera od e-marketingu. Promocja Bieszczadów. Miałam opracować wizerunek na rzecz tamtych forum. Nie udało mi się. Na jednym usłyszałam wyp... k... . Co najgorsze trener od e-marketingu jest ze mnie zadowolony. Twierdzi, że rzadko zdarza się stworzyć taki wizerunek, który by wywołał aż tak silne emocje. Reasumując opreacja się udała, pacjent tylko zmarł.

  8. #8
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie Odp: Od jak dawna udzielam się w Internecie

    1999 - forum SE (polityka). Od 1999 czytam m.in. pl.rec.gory (ale pierwszy post chyba 2000 lub 2001). W tych samych latach powstał dział bieszczadzki na gory.pl (obecne e-gory.pl), który przez jakiś czas robiłem.

    p.s - Lucynko - zmień trenera, taktyką Leppera i innych oszołomów daleko nie zajedziesz (dobre na krótką metę), może już zauważyłaś.
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  9. #9
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Od jak dawna udzielam się w Internecie

    Potrze,na Tymochowicza nas nie stać. Oczywiście, żartuję. Zaskakujące jest to, że tak dużo osób zajmuje się e- marketingiem. Najwięcej na owym preclu i w grupach dyskusyjnych. Czasami służbowo przeglądam fora i powoli zaczynam dostrzegać wizerunki. Może nie w klasycznym znaczeniu tego słowa ale mam wrażenie, że kilka osób jest skierowanych przez firmy produkujące sprzęt górski. Akurat mnie to nie drażni, wręcz przeciwnie czerpię od nich wiedzę. Najwięcej jest na usługach farmaceutów i filmowców. Z tego co wiem niewiele osób bierze za to pieniądze. To raczej idealiści, którzy odwalają niekiedy kawał dobrej roboty. Są efektywni, bo wierzą w to co robią.
    A na marginesie, taki bieszczadzki wizerunek powinien być na każdym forum. Nie wydurniać się jak ja ale informować o Bieszczadach. Tu brakuje mi ludzi z parku, którzy chcieliby informować o BdPN. Padam z nóg. Dobranoc.
    Ostatnio edytowane przez lucyna ; 21-06-2007 o 02:11

  10. #10
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Od jak dawna udzielam się w Internecie

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    Może nie w klasycznym znaczeniu tego słowa ale mam wrażenie, że kilka osób jest skierowanych przez firmy produkujące sprzęt górski. Akurat mnie to nie drażni, wręcz przeciwnie czerpię od nich wiedzę. Najwięcej jest na usługach farmaceutów i filmowców. Z tego co wiem niewiele osób bierze za to pieniądze. To raczej idealiści, którzy odwalają niekiedy kawał dobrej roboty. Są efektywni, bo wierzą w to co robią.
    IMHO - spiskowa teoria dziejów.

    Udzielam się na pl.rec.gory jak pisałam od 1999 r a na kilku górskich forach od około 2002-2003 r. I nie zauważam takich osób.

    Sama współpracuję stale z "npm" - robimy testy sprzętu, czego się nie wypieram, ale staram się być całkiem obiektywna i jak buty mi przemakają to o tym piszę. Podobnie moi koledzy z redakcji.

    Kogoś Ty spotkała na usługach farmaceutów ?
    A kogo na usługach filmowców ?

    Jeśli rzucasz na kogoś oskarżenia - to napisz wprost, podaj przykłady postów "marketingowych".

    Nie wypieram się też tego że kilka razy (średnio raz na każdym forum) reklamowałam obozy górskie, które prowadzę.

    Ale raz - i wystarczy, powtarzanie tego samego po raz któryś z kolei jest nudne i powoduje skutek przeciwny niż zamierzony.

    Pozdrowienia

    Basia

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Jak dostać się do Smerka?
    Przez fifpol w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 27-08-2011, 19:02
  2. Jak się zachować przy spotkaniu z niedźwiedziem
    Przez włóczykij w dziale Fauna i flora Bieszczadów
    Odpowiedzi: 123
    Ostatni post / autor: 12-02-2010, 09:28
  3. Odpowiedzi: 65
    Ostatni post / autor: 22-11-2007, 14:53
  4. jak się dostać do Wetliny?
    Przez Robuch w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 23-06-2004, 00:28

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •