Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: "wierszina"

  1. #11
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: "wierszina"

    no mnie wlasnie chodzi o rosyjskie teksty tych piosenek :) polskie to juz nie ten klimat.. jak bede miec teksta na papierze to juz sobie przetlumacze (poza tym z tekstu pisanego to cos niecos po rosyjsku rozumiem a ze sluchu to nie bardzo :(

    szkoda ze teraz harnasie juz nie spiewaja wysockiego :( (bylam na paru wyjazdach) widac nie trafilam na "specjalne okazje" ... ze wogole tak rzadko spiewa sie rosyjskie piosenki...moze to przez to ze nie ucza rosyjskiego w szkolach i malo kto je rozumie z moich rowiesnikow?

    ale to jest niesamowite ze wysocki tylko raz byl w gorach?? jejku, z tych piosenek to sie wydaje ze pol zycia tam spedzil!! klimat fajnie zalapal!

    jakby ktos mial rosyjski tekst "luczsze gor mogut byt tolka gory..." to bardzo bym byla wdzieczna za podeslanie.. jakiegos linka albo skan ze starego spiewnika?? na necie znalazlam tylko polskie tlumaczenia a to nie to samo :)
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  2. #12
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: "wierszina"

    Cytat Zamieszczone przez buba Zobacz posta
    co za super piosenki :) zwlaszcza ta "bo od gor lepsze sa tylko gory w ktorych jeszcze nie bywalem" - czy jakos tak to tam bylo :D rewelacja!!!!!! juz ja sluchalam z 10 razy!! tylko nie moge znalezc teksta tego :(
    Mówisz i masz: http://www.kulichki.com/vv/pesni/v-suetu-gorodov-i.html

    A tu adres do wyszukiwarki: http://www.kulichki.com/vv/pesni/menu/alfavit.html - jest opcja szukania wg tytułu lub pierwszych słów piosenki.

  3. #13
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: "wierszina"

    dzieki za teksta!!! tylko ta wyszukiwarka mi sie nie otwiera... sprobuje pozniej... a trzeba wpisywac cyrylica?? bo nie mam takiej klawiatury
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  4. #14
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: "wierszina"

    Cytat Zamieszczone przez buba Zobacz posta
    dzieki za teksta!!! tylko ta wyszukiwarka mi sie nie otwiera... sprobuje pozniej... a trzeba wpisywac cyrylica?? bo nie mam takiej klawiatury

    Można "na piechotę" wstawiając po jednej literce z tabeli znaków windows.

    Pozdrowienia

    Basia

  5. #15
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: "wierszina"

    kiedys tak pracowicie napisalam tekst w mailu- nie powiem ile to trwalo... a doszly krzyzyki, gwiazdki i kropki :(
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  6. #16
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: "wierszina"

    Chyba najłatwiej jest skorzystać z jakiegoś netowego tłumacza, np. tutaj http://portalwiedzy.onet.pl/tlumacz.html?tr=ros-auto - tzn. wpisać w formularz zdanie używając wirtualnej rosyjskiej klawiatury, a potem skopiować.
    Ostatnio edytowane przez Marcowy ; 29-06-2007 o 20:13

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. "Frontalny atak na polską młodzież" ...a kiedyś było inaczej?
    Przez trzykropkiinicwiecej w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 17-03-2011, 22:49
  2. [Wetlina] Baza namiotowa w Wetlinie "za torami" - czy działa?
    Przez Czeczotka w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 04-07-2009, 16:53
  3. Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 11-05-2009, 04:43
  4. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 27-11-2008, 11:42
  5. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 22-10-2007, 14:21

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •